PaperModels.pl

Pełna wersja: Akitsushima - wymiary.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Mam prośbę do osób posiadających sklejony model Akitsushimy z Answera. Potrzebuję wymiary złożonego modelu. Długość i szerokość z samolotem. Zamawiam podstawkę pod aktualnie kończony IJN Tone i kolejna do sklejenia ma być Akistushima (model dopiero zamówiony). Zamawiając dwie podstawki wychodzi mi taniej, dlatego chcę zamówić jedną do przodu. Wiem, że teoretycznie mogę wziąć wymiary z neta i podzielić przez skalę, ale z tego co zauważyłem to jako szerokość podawany jest sam kadłub bez samolotu na pokładzie. Dziękuję.
Według cioci Wikipedii rozpiętość skrzydeł H8K- 38m. Więc w 1:200 powinno być 19 cm. Długość z okładki 59cm. Zapewne warto uwzględnić też trochę luzu w gablocie. Wink

Pozdrawiam
(18-10-2017, 10:27)Cordel napisał(a): [ -> ]Według cioci Wikipedii rozpiętość skrzydeł H8K- 38m. Więc w 1:200 powinno być 19 cm. Długość z okładki 59cm. Zapewne warto uwzględnić też trochę luzu w gablocie. Wink

Pozdrawiam

Dzięki. Trochę przekombinowałem nie sprawdzając rozpiętości skrzydeł samolotu. Ale ktoś kto skleił ten model wydawał mi się bardziej wiarygodny. Pozdrawiam.