PaperModels.pl

Pełna wersja: zdjęcia photobucket
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wiele wątków na tym forum ma zdjęcia na photobucket. Niestety u mnie się nie wyświetlają. Czy ktoś jeszcze ma ten problem?

 [Obrazek: 546259-photobucket-3rd-party-hosting-broken-image.jpg]
Zmień hosting, albo musisz płacić. W nowym Wiaderku mając darmowe konto nie możesz udostępniać zdjęć.
Ale ja nie udostępniam tylko oglądam posty na forum. Czy to znaczy, że autorzy tych postów nie wykupili premium bucket account?
Zawsze możesz na forum udostępniać w prywatnych galeriach. Link na górze.
Od razu odpowiadam nie ma jeszcze instrukcji bo nie mam czasu napisać.
Nie wyświetlające się zdjęcia na photobucket to problem już od pewnego czasu i dotyczy nie tylko naszego forum.
Cytat:Ale ja nie udostępniam tylko oglądam posty na forum. Czy to znaczy, że autorzy tych postów nie wykupili premium bucket account?

Koledzy udostępniali zdjęcia z darmowych kont na Photobucket, bo serwis wcześniej to umożliwiał. Potem Photobucket zrobił się pazerny i zażądał opłat. Jeśli ktoś nie zapłacił, to zdjęcia przestały być dostępne. Bardzo brzydka zagrywka ze strony serwisu. Dlatego nikt już praktycznie nie korzysta z ich usług, a część osób przeniosła już zdjęcia w swoich wątkach na nowe hostingi. Niestety wiele jeszcze pozostało nieprzeniesionych, a przez to niedostępnych.
(24-10-2017, 08:58)dexter napisał(a): [ -> ]Zawsze możesz na forum udostępniać w prywatnych galeriach. Link na górze.
Od razu odpowiadam nie ma jeszcze instrukcji bo nie mam czasu napisać.

dexter, a co do forumowej galerii to czy są jakieś limity w rozmiarze/rozdzielczości wrzucanych zdjęć, albo inaczej, czy jest jakiś preferowany rozmiar żeby wsio ładnie śmigało i po jakimś czasie się serwer np. nie zapchał? Pytam jako laik w tym temacie, wiem że gdzieniegdzie na forach są obostrzenia co do wielkości ładowanych fotek.
Coraz bardziej skłaniam się w sumie ku opcji wrzucania zdjęć na forumowy serwer bo mi na komercyjnym fotosiku żre transfer jak głupi.
Ja używam forumowej i chyba raczej działa niczego sobie. Choć jest dziwny problem ze zdjęciami jak je załadujesz to niekoniecznie ustawiają się w odpowiedniej kolejności i czasami część się przestawia. Krótka instrukcja wstawiania.
- Wchodzisz na "Gallery" na forum
- następnie Moje Galerie
- Kolejnie klikasz na "Gallery Admin Panel" i dodajesz nową kategorię czyli nazwę swojego albumu. Tytuł jest najważniejszy, resztę możesz pominąć lub dodać później, klikasz "dodaj kategorię" i masz album w swoich galeriach.
- Wchodzisz w nowo utworzony album, możesz dodać podkategorię, wiele zdjęć lub pojedyncze zdjęcia.
- po dodaniu zdjęć i wybraniu tego co chcesz udostępnić na samym dole masz kilka różnych linków dzięki którym możesz umieścić miniaturki lub pełne zdjęcia na forum.

Mam nadzieję że pomogłem.
Co do wielkości to nie wiem ale ja zawsze staram się wstawiać bardzo małe zdjęcia nie większe 500kb aby się szybko ładowały i nie zawalały forum, ale są one zmniejszane z większych oryginałów.

Czołgiem
Wydaje mi się, że te ...... z photobucket ostatnio nawet zablokowali możliwość ściągnięcia całego albumu na kompa.

Przeklikam tylko moje fotki i kasuje u nich konto.
yogi, nie ma limitów.
Hej, limit jak zauważyłem jest na wielkość zdjęcia, max 1,9MB na zdjęcie, inaczej nie pozwala załadować na serwer.
Zdaje się, że i moje zdjęcia szlag trafił. A niech tam... - niechaj się nimi najedzą; mnie na zdjęciach nie zależy. Nie są mi do niczego potrzebne. 
"Bez wspomnień czasem łatwiej żyć"... - jak śpiewał Krzysztof Klenczon. 
To bardzo mądre słowa...
Niech ktoś mądry podpowie.... Mam na fotob. darmowe konto. Jak wyrwać stamtąd swoje fotki i skasować konto?
Hurtem sie nie da, musisz przeklikać sobie każdą z osobna, jeszcze niedawno była opcja kopiowania albumu w całości, ale i to usuneli. Kasowanie konta w Profile/Settings/Account/Delete this account

Sucks
Najlepiej to trzymać kopie (albo nawet oryginały) na dysku Wink
Nie wiem po co ja to mówię ale od ponad roku jest za darmo galerie na forum i z uporem maniaka wstawiacie w byle miejsca.

Nawet dokumentację zrobiłem

http://papermodels.pl/misc.php?action=help&hid=8
Jak ściągnę swoje z bukieta,to wstawię tam. Mam nadzieję, że nie znikną.
Cześć,

Dla wszystkich mających problemy z Photobucketem polecam przeczytanie najpierw:
https://www.ostechnix.com/ripme-download...-websites/

A potem ściągnięcie najnowsego pliku ripme.jar z https://github.com/ripmeapp/ripme/releases.

Do prawidłowego działania jest niezbędna Java w wersji 8. Mając już Javę uruchamiamy aplikację po prostu klikając na ripme.jar.

Następnie w polu "URL" wklejamy adres albumu, może być to główny katalog na photobuckecie.
Przykładowo, dla użytownika "Andrzej Px48" wszedłem na jego Photobucketa i skopiowałem adres "http://smg.photobucket.com/user/kolejarz/library/?sort=2&page=1" z przeglądarki.

Klikamy Rip i czekamy na koniec ściągania.

Ściągnięte pliki pojawiają się domyślnie w katalogu "rips", z którego została uruchomiona aplikacja - ale można to zmienić w ustawieniach.

I jedna uwaga - z moich testów wynika że aplikacja nie potrafi ściągnić zagnieżdżonych katalogów. U użytkownika "Andrzej Px48" mamy katalog "QWKAK" w "Osowjada 2007". Aby podkatalog został ściągnięty, należy ręcznie przejść na Photobuckecie do niego, i wkleić nowy adres do aplikacji. W tym przykładzie jest to "http://smg.photobucket.com/user/kolejarz/library/Osowjada%202007/QWKAK?sort=3&page=1"

Ściągajcie szybko, póki jeszcze można Wink .

Pozdrawiam,
S
Powiem, że ta forumowa galeria całkiem spoko. Całe zdjęcia, czy miniaturki z odnośnikiem - opcje te same co na innych.
Dodatkowo nie ma stresa, że jak jakieś darmowe serwery typu wstaw/zalukaj padną to nasze zdjęcia znikną z relacji - tu jak coś pierdyknie to bierze całość - ni ma forum, ni ma zdjęć Tongue