PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Kościół św. Michała - Veľký Klíž-Klížske Hradište 1:150
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przedstawiam galerię modelu innego niż zwykle - model romańskiego kościoła św. Michała z miejscowości Veľký Klíž na Słowacji. Model został wydany razem z 4-ma innymi budowlami :
http://www.sklep.wak.pl/product_info.php...cts_id=960
Poniższy model to najprostszy z tego zestawu. Poza podstawką, konstrukcja została przeze mnie wzmocniona odpowiednio dorobionymi wręgami. A teraz kilka zdjęć:

[Obrazek: 39499066784_888c4f44fa_n.jpg] [Obrazek: 39499067024_8d5c696d55_n.jpg] [Obrazek: 39499067184_7cdb7deb1d_n.jpg]
[Obrazek: 39499067314_948ac29586_n.jpg] [Obrazek: 39499066854_630a3e0ed0_n.jpg]
Fajny.
Fajne są te modele Ondreja Hejla. Sam lubię od czasu do czasu jakiś skleić dla relaksu Smile
Ma swój urok.  Smile
Jedynie trawa jakaś taka, grubaśna.
(12-02-2018, 04:34)Gregory napisał(a): [ -> ]Ma swój urok.  Smile
Jedynie trawa jakaś taka, grubaśna.

Bo trawa jest do skali H0 Smile

I tak jak napisał Hastur - to jest model dla relaksu.
A są inne powody klejenia modeli, niż dla relaksu? Smile
Michał, ja Cię proszę siądź wreszcie do np. Achillesa albo TRVa na Shermanie Wink

A na serio to za dużo roboty nie miałeś ale grafika bardzo atrakcyjna (masz oko do wypatrywania prostych modeli z atrakcyjną grafiką Wink )
(13-02-2018, 08:53)Lesio73 napisał(a): [ -> ]Michał, ja Cię proszę siądź wreszcie do np. Achillesa albo TRVa na Shermanie Wink

A na serio to za dużo roboty nie miałeś ale grafika bardzo atrakcyjna (masz oko do wypatrywania prostych modeli z atrakcyjną grafiką Wink )

Przecież Achilles był niedawno wydany Smile   A Sherman będzie ale bardziej klasyczny.

(13-02-2018, 08:43)ges napisał(a): [ -> ]A są inne powody klejenia modeli, niż dla relaksu? Smile

Ogólnie tak, ale czasem taki "relaks" zamienia się w ostrą walkę - więc potem trzeba sięgnąć po jeszcze bardziej relaksujący model.
"Ostra walka" przy modelu, to taki rodzaj masochizmu. W dodatku dobrowolnego. Wink
Dziwne mamy zajęcie.
A z tym Achillesem to niezły dowcip zapodałeś, że był wydany... w komplecie z kilogramem szpachli Wink