PaperModels.pl

Pełna wersja: Galeria użytkownika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie mogę dodać zdjęć do mojej galerii. Wykonałem wszystkie kroki opisane w wątku dotyczącym galerii i na koniec po wstawieniu wszystkich zdjęć ładują się jakby miniaturki z którymi nic nie mogę zrobić. Po wyjściu z galerii i powtórnym do niej wejściu nie ma w niej żadnych zdjęć.

Co robię nie tak?
Pojawił się jakiś błąd ?
Nie. Zdjęcia się ładują, jest pasek postępu, jak znika to się na danym zdjęciu pokazuje "ptaszek" i tyle. Zdjęcia wyglądają dokładnie tak jak w tutorialu tj. małe kwadraty z zaokrąglonymi rogami (zdjęcia wcześniej wgranego Camela maja inny rozmiar i nie mają zaokrąglonych rogów, a pod nimi znajduje się opis typu: Oceny,  Obejrzany, Wielkość itd.... W tym przypadku pod miniaturami nie ma tych opisów i nie da się kliknąć na zdjęcie, a po wyjściu z galerii pokazuje stan zdjęć "0". Jak się najedzie na zdjęcie to wyświetla się jego nazwa i wielkość.

Poprzednia galerię "Camela" wstawiłem bez problemu.
Czołgiem. U mnie też galeria padła. Niby wszystko się ładnie pięknie ładuje a na koniec zdjęć nie ma. Próbowałem kilka razy, z dwóch różnych przeglądarek. Objawy te same co u Gonzo.
Dajcie mi trochę czasu na sprawdzenie co jest powodem.
A zobaczcie teraz.
Teraz hulaSmile
Teraz i mnie udało się załadować zdjęcia do galerii. Nie musiałem nawet zakładać nowej.

A jak zrobić aby miniaturka w poście kierowała nie do galerii tylko od razu do zdjęcia w oryginalnym rozmiarze?
Poczytaj tutaj w moim wpisie.
[Obrazek: thumb_181_21_01_19_9_37_56_6362220.jpeg]
(22-01-2019, 12:10)zbin napisał(a): [ -> ]Poczytaj tutaj w moim wpisie.
[Obrazek: thumb_181_21_01_19_9_37_56_6362220.jpeg]
Dzieki Zbin, działa.