PaperModels.pl

Pełna wersja: katolicki (?) MODELIK , hmm...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wpadłem dzisiaj do babci na obiadek po szkole i znalazłem taki oto wycinek w tygodniku "FAKTY I MITY - tygodnik nieklerykalny" w dziale humor...
co o tym sądzicie??

[Obrazek: th_mikro.jpg]


aha, piter jakbyś nie wiedział to właśnie budujesz CZOŁG :razz: :mrgreen:

Batman

Fajne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted:
Jeśli w tej dolnej linijce chodzi o mnie to czuję się uświadomiony :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :razz:

Normalnie Radek co ta twoja Babcia czytuje, to jakaś niekompetentna gazeta jest :razz:
dla mnie głupi żart
Ja wolę "ten cholerny czołg ze środka oferty" :twisted: , kiedyś się zastanawiałem dlaczego żadne wydawnictwo nie pokusiło się o wydanie modelu cerkwi czy meczetu, przecież to także bardzo ciekawe budowle :wink:

Batman

Cytat:Ja wolę "ten cholerny czołg ze środka oferty" :twisted: , kiedyś się zastanawiałem dlaczego żadne wydawnictwo nie pokusiło się o wydanie modelu cerkwi czy meczetu, przecież to także bardzo ciekawe budowle :wink:
Bo to jest niepoprawne politycznie lub niepolitycznie poprawne Wink Pewnie by się zaraz odezwał ojciec Smardzyk o szambach i innych perfumeriach. Niestety podejrzewam, że i tu jesteśmy trochę jakby to powiedzieć... zaściankowi...
A tak przy okazji ustosunkowując się do mojej wcześniejszej wypowiedzi to cieszył bym sie bardzo i na pewno bym go zakupił, jakby jakieś wydawnictwo pokusiło sie o model cerkwi Wasyla Błogosławionego (dla nie kumatych to ta kolorowa na Kremlu) :wink:
Cytat:Niestety podejrzewam, że i tu jesteśmy trochę jakby to powiedzieć... zaściankowi...

Ty weź się chłopie nie wychylaj bo a nuż się okaże że Ojciec Dyrektor i tutaj zagląda
(choć nie wierzę by zaglądał do tego Wymysłu Szatana jakim jest Internet, chyba że po to by poznac swego wroga ;-) )... Jeszcze nałoży na Ciebie ekskomunikę, obrzuci stekiem klątw i wysle Szwadrony Moherów ;-) :mrgreen: :mrgreen:

A poważniej, myślę że większy wpływ ma tutaj nie sama polityka lecz fakt że modele budowli są delikatnie mówiąc mało popularne :-) A biorąc pod uwagę fakt że nasze hobby jest jakby na to nie patrzeć niszowe zwyczajnie nie opłaca się inwestować w cos co i tak znajdzie niewielu nabywców.

Tak sobie przypominam że w MMie przed '90 nie wydano żadnej niemieckiej maszyny... to było niepoprawne politycznie i wtedy rzeczywiście były ku temu podstawy. Cieszę się jednak że mamy już XXI wiek ;-) :-)

Pozdrawiam!!!
Cytat:Tak sobie przypominam że w MMie przed '90 nie wydano żadnej niemieckiej maszyny...

Był NRD-owski kuter (chyba Confusedmile: ) :mrgreen: :mrgreen:
nie wiem co to wydawnictwo ma do tych "modeli". Jak ktos bedzie chciał mieć w domu kosciół to niech ma nikt nikomu nie moze tego zabronić.
Cytat:chciał mieć w domu kosciół

Bizon, autorowi chodziło o "Kościół" a nie "kościół"... :wink:
Przerzuciłem sobie te gazete i ona nie jest raczej anty-modelarska, bardziej bym rzekl: anty-Rydzykowa... :mrgreen:
Cytat:wpadłem dzisiaj do babci na obiadek po szkole i znalazłem taki oto wycinek w tygodniku "FAKTY I MITY - tygodnik nieklerykalny" w dziale humor...
co o tym sądzicie??




aha, piter jakbyś nie wiedział to właśnie budujesz CZOŁG :razz: :mrgreen:

No proszę nie zdążyłem wstawić tego zdjęcia, mało tego nawet nie zdążyłem przeczytać całych Faktów i Mitów, a tu proszę jest jednak na tym świecie wiele uświadomionych osób.

Tak trzymać!