PaperModels.pl

Pełna wersja: Sklep modelarski w Zielonej Górze?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Batman

No właśnie. Tak się zastanawiam czy gdzieś w pobliżu PKP w Zielonej Górze jest jakiś sklep modelarski? W sobotę będę miał właśnie tam przesiadkę i ok 1h wolnego czasu. Czyli szukam sklepu oddalonego od PKP jakieś najdalej 30 min marszu. A tak w ogóle jeśli jest nawet dalej to też niech napisze - kto wie.

Ja ze swej strony znalazłem takie cuś:

SKLEP CENTRUM GIER
ul. Sobieskiego 8-10, 65-071 Zielona Góra

SKLEP MODELARSKI MODELARZ
ul. Ptasia 1, 65-001 Zielona Góra

ale nie wiem gdzie to i czy w ogóle nadal żyją i jaki mają asortyment


Pozdrawiam

Batman

Rozumiem, że nie mamy modelarzy z Zielonej. Trudno - poszukam czegoś na własną rękę. Ostatecznie jakiś empik może styknie Smile

Wracam w czwartek. 3majta sie PDT_Armataz_01_01
Kolego słuchaj..tu student z "Winnego Grodu" :mrgreen:

Najfajniejszy sklep jest w właśnie na ul. Ptasiej, ale tam w 30 min na pieszo to nie wiem czy dotrzesz. Drugi sklep kiedyś był w galerii Centrum, czy Domu Towarowym "Centrum", w każdym bądź razie chodzi o budynek starej poczty, ale tam dawno już nie byłem, bo dla "kartonowcow " to za dużo ciekawych rzeczy nie mieli.

Ja proponuje dwie opcje:
- koło dworca wsiadasz w "8" jadącą w stronę ul. Zawdzkiego. Wysiadasz na trzecim przystanku na ul. Wyszyńskiego i skręcasz w lewo na ul. Ptasią i po 5 minutach masz sklepik po lewej.
-koło dworca wsiadasz w "0" wysiadasz na Jaskółczej koło Ogrodowej idziesz 3 minuty w prawo i już jesteś pod sklepem.

P.S. ..ale czy sklep będzie w sobotę czynny nie wiem. Pozdrawiam! Cool
Jestem z lubuskiego właściwie jakieś 40km od zielonki i sam nie wiedziałem gdzie szukać :oops: , jedynie empik od czasu do czasu odwiedzałem.
Z innych miast to Żagań bo w Żarach moim rodzinnym mieście od kiedy skasowali Składnice Harcerską nie kupisz nic. W Żaganiu nawet fajny sklep koło placu z fontanną obok UM. w takim jamniku ul Bracka 13. Sporo modeli kartonowych, farby i inne akcesoria.
witam panowie odświeżam watek czy w lubuskim jest jakis sklep modelarski ?>>>>