PaperModels.pl

Pełna wersja: mata OLFA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Właśnie nabyłem taką matę do cięcia OLFA za 24,50 zł

[Obrazek: 3f0eab46f56319cam.jpg] [Obrazek: acfaa6cd8c4dc51fm.jpg] [Obrazek: 939474b226d7c7d7m.jpg]

do wyboru miałem jakąś za 19 zł, też tej wielkości.
Myślę że to wcale niedrogo, a do tego ta jakość... miodek

Polecam wszystkim SZAD :mrgreen:
Kurcze, wszyscy zachwalają tą mate. Ja cały czas tne na kawałku wykładziny podłogowej czy jak kto woli gumoleum. Zastanawiam sie czy jest ono troche podobne do tej maty czy raczej nie :razz:
Mata to prócz dobrego skalpela/nożyka narzędzie pierwszej potrzeby. Odkąd ją kupiłem moje życie nie jest już takie samo Tongue Biurko jakby mniej porysowane, ostrza jakby dłużej ostre i niepołamane. Same zalety, a wad brakuje, bo i cena jest przystępna.

Można achać i ochać Wink
Gumoleum ujdzie w "tłoku " , mata Olfybezcenna

msegen

Cytat:Kurcze, wszyscy zachwalają tą mate. Ja cały czas tne na kawałku wykładziny podłogowej czy jak kto woli gumoleum. Zastanawiam sie czy jest ono troche podobne do tej maty czy raczej nie :razz:


Darek , gumeleon to nie to samo , gumniaka przetniesz na wylot a matę ciężko.
Kwiatek jedna wada jest niestety dzialanie na cieplo. Nalezy uwazac nie zostawiac na sloncu ani nie stawiac nic co by emitoiwalo cieplo odrazu mata sie deformuje. Ale to jest nawet oznaczone na macie.

pozdro.
gdzie mozna kupic mate olfy za 25 zł ??
Kolibur
nie za 25 zł, tylko za 24,50 / sam doznałem szoku /
Sklep dla artystów plastyków w Krakowie przy ulicy Asnyka.
Sadzę, że w innych miastach warto też pytać w tych sklepach.

SZAD :mrgreen:
Aż mnie dziw bierze, gdy pomyśle że jeszcze takiej maty sobie nie sprawiłem. Do tej pory tnę plastikowym skalpelem (ostrze nie zmieniane chyba od roku :lol: ) na wymontowanej półce oklejonej taśmą. Jakoś specjalnie nie narzekam, wręgi tnę elegancko

Mam nadzieję że kupno maty oraz skalpla to tylko kwestia czasu
grzechu
za jedne 24,50 masz okazję na przesiadkę z malucha do mercedesa
asnyka powiadasz ... hmmm to jest moze jakas boczna od rynku ?? bo pewnie ich nawiedze w najblzszym czasie jak w Krk bede Smile
ul. Asnyka- to ślepa ulica dochodząca do plant krakowskich. Niedaleko rynku.
Znajdziesz. Właczysz zumi i masz.

:mrgreen:
http://www.modelarz24.pl/index.php?produ...prod_id=24 w tym sklepie modelarskim jest za 25 złotych
dachowiec dzisiaj nabyłem matę Olfy w formacie A3  w sklepie dla plastyków na Mazowieckiej-tym dalszym.Cena 40 PLN