PaperModels.pl

Pełna wersja: Jak wykonac owiewke-KI 43 Oscar z Halinskiego.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam,
to moj pierwszy post na tym forum i mam nadzieje ze nie ostatni.
Chcialbym uzyskac od Was, szanowni Forumowicze porade co do wykonania, lub zakupu owiewki do modelu Nakajima KI 43 Hayabusa (Oscar) z Halinskiego.
Otoz, elementow oszklenia w ogole nie ma, nawet jako wzor, sa tylko laczenia szyb, co wyglada tak:

[Obrazek: 9be6813d36c9a1ea.jpg]

Czy mozna gdzies dokupic owiewke? lub jak ja wykonac samemu?
A próbowałeś zamówić u wydawcy?
Jak nie chcesz kupować gotowej owiewki, to pozostaje tłoczenie na gorąco w folii na robionym własnoręcznie kopytku...
sprobuje to wytloczyc sam, jesli nic z tego nie wyjdzie to zamowie.
dzieki za podpowiedz.
Cześc. Ja robiłem tą kabinkę do swojego modelu. Jak przejrzysz zdjęcia i bedzie Ci odpowiadało wykonanie to zrobię taka i wyśle.

[Obrazek: th_2009-06-19184.jpg] [Obrazek: th_2009-06-19185.jpg] [Obrazek: th_2009-06-19187.jpg] [Obrazek: th_2009-06-19191.jpg] [Obrazek: th_2009-06-19188.jpg]

Wallygator

A kopytko to z czego? Poxilinka czy coś inne? Pozdrawiam
kopytko z gipsu i szlif
Cytat:kopytko z gipsu i szlif

A ja zrobilem z drzewa, z wierzby, to jest miekkie dzrewo i po wstepnej obrobce, mozna przeszlifowac papierem sciernym i nawet niezle wyglada Smile

Jurek

co do drewna jezeli chcesz miekkie to proponuje brzoze lub lipe. ( skad wiem ? z tad ze mieszkam na wsi Smile )