PaperModels.pl

Pełna wersja: Pokój dla Szebiego:-) czyli nietypowe zlecenie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak wam chyba wiadomo,prywatnie zajmuje się remontami i budownictwem:-)
Właśnie kończe jedno zlecenie ,naprawde nietypowe :mrgreen: ale dośc pisania ,oto foty:

[Obrazek: d55c1f23d4ae250cm.jpg] [Obrazek: 831b4466d75b1f96m.jpg] [Obrazek: 1254fa881bdd8e73m.jpg] [Obrazek: 4476fadf81cc42c5m.jpg][Obrazek: 9822dde80f5fff32m.jpg] [Obrazek: 609e526b82ca6da8m.jpg]

Mam nadzieje że Szebi się nie obrazi za wykorzystanie jego nicku.

Ps. to nie jest pokój Szebiego :mrgreen:


To jak ? podoba się? czy nie?  :twisted:
Nie powiesił bym czy też nie namalował sobie flagi japońskiej czy niemieckiej, nawet sztandaru krzyżaków bym nie zaakceptował, ale np. Brytyjska mi się podoba i nawet chciałem ja kiedyś mieć.
Dla mnie jest jasne co chciał powiedzieć Sven o swoich obawach ale rozumiem też intencje młodych ludzi, czasem brak im dystansu ale póki to jest ich kącik ich pokój i jego wystrój to trzeba to też uszanować. Zwrócić uwagę na to jak może to być postrzegane owszem.

Optycznie to takie połączenie czerwieni, bieli i czarnego mi się osobiście nie podoba.
Może w całościowym ujęciu z reszta elementów składających się na wystrój pokoju będzie to miało inny odbiór.
Dla mnie bardzo fajnie. Z tym że Dominik jak widzisz zdania na ten temat są podzielone więc następnym razem się nie chwal. Myślę że kierowałeś się tym co ci się podoba a nie tym co krajanie spod tego symbolu wyprawiali. Inaczej ta bandera na ścianie pozostałaby w sferze twojej wyobraźni.
Cytat:Dla mnie bardzo fajnie. Z tym że Dominik jak widzisz zdania na ten temat są podzielone więc następnym razem się nie chwal. Myślę że kierowałeś się tym co ci się podoba a nie tym co krajanie spod tego symbolu wyprawiali. Inaczej ta bandera na ścianie pozostałaby w sferze twojej wyobraźni.

hnajpa ,to nie jest mój pokój ,ja po prostu dostałem takie zlecenie.Wykonałem ,klient zadowolony, wziąłem kasę,zabrałem narzędzia i od poniedziałku następne zlecenie. :mrgreen:
No i gitara :mrgreen:, Ważne że kasa na modele będzie.
AAA dlaczego ja to dopiero teraz odkryłem ! :mrgreen:

Pokojem niepogardzę, kiedy zamierzasz się mi wpakować z pędzlami? :lol:

To by była naprawdę jama dla mnie :roll:

Obraże to się jak słowa nie dotrzymasz :mrgreen:

Pozdrawiam

szeb i
No problem Szebi :mrgreen: Jak będziesz w Lublinie możemy omówic warunki zlecenia przy browarku PDT_Armataz_01_01
Zapytam Dominika294 co jeszcze namalował w tym pokoju ? bo ładne i tyle , jak na mój gust , wprawdzie to nie modelarstwo ale mamy przcież wątek Kącik artystyczny to może ten temat do tego ? Ucięło by to przynajmnniej dyskusje . Moim zdaniem się pierwszy post nasawał do Kąciku Artystów. A z innych postów można by utworzyć osobny temat - i offtopu by nie było też przynajmniej. A jak zauważyłem to tylko pierwszy post w temacie dotyczył twórczości naszego kolegi....może i z kilka innych...
PawełL ,masz racje. Za dużo komentarzy odnośnie samego wykonania nie było ;D. Za to dowiedziałem się ,że mimo demokracji niektórzy mają monopol na prawdę nawet historyczną, a poglądy na temat religi to już wogóle tabu ;D
Na  drugiej ścianie pomalowanej na czarno były malowane białe japońskie( albo i chińskie) litery (lub znaki ,jak kto woli)

Odpowiem do akapitów :
1.Palenie ludzi  , obdzieranie ze skóry ( a zapewniam , że i takie były przypadki w XXw. )
- jeśli ktoś chce ,to mogę wrzucic chocby tuzin linków do filmów o tej tematyce ,albo i gorszej ,ale raczej to nie jest materiał na to forum.

Moja babcia mi opowiadała ,że Niemieckie wojsko ,nie było tak okrutne i bezwzględne jak Rosjanie i Ukraińcy. A raczej sporo na ten temat wiedziała ,bo pochodziła z okolic Zamościa. Mój dziadek walczył w oddziałach Zapory-pseudonim ,,krakowiak,, i ci co coś się historią interesują wiedzą z kim walczyli i co się stało z ,,Zaporą,,

Teraz do Łosia - bluzgaj sobie może ci się lżej zrobi.
(04-01-2010, 09:36)dominik294 link napisał(a):Na  drugiej ścianie pomalowanej na czarno były malowane białe japońskie( albo i chińskie) litery (lub znaki ,jak kto woli)

Kanji dla formalności  ;DI pytanie pomocnicze:zgodnie z jakąs regułą, czy tak ogólnie, jak któryś znak ładnie wyglądał, to go na ścianęSmile? Żeby nie wyszły przysłowiowe "sajgonki w sosie "  ;D
Na pewno wyszły sajgonki  ;D wybór znaków był bardzo przypadkowy masz tu mały przykład ,jak znajde foto całej czarnej ściany to wrzucę :
[Obrazek: 2b41aa351cf5a4a2m.jpg]

Ramm

Wstaw, wstaw a ja znam jednego rodowitego japończyka i się go zapytam co tam napisałeś.
ci cia ciong - portfel wsiąkł Smile
Pa prośbę Dominika wydzieliłem całą tutaj powstałą dyskusję do innego tematu

http://www.papermodels.pl/index.php?topic=4857.0

Proszę w tym temacie krytykować , chwalić, i wypowiadać się na temat artystycznej strony tego co stworzył Dominik , a nie o historii, zbrodniach, i statystykach tego co było. Z takimi wpisami zapraszam do powyższego wątku.

Pozdrawiam.