PaperModels.pl

Pełna wersja: Była panna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie,

Cóż, jak w temacie (nie wiem tylko gdzie to wpisać) zostawiła mnie moja panna... Wiem, że nie jest to forum złamanych serc, ale muszę się gdzieś wygadać... Najlepiej ciut obcym ludziom...

Zacznę od początku:
Byliśmy ze sobą 3 lata, 11 miesięcy i 15 dni. 3 grudnia 2005 się poznaliśmy, 4 zaczęliśmy być ze sobą, 5 powiedzieliśmy sobie, że się kochamy... Pamiętam nawet takie daty... I tu zaczynają się schody... Jest ode mnie o rok starsza, ale chodzi do równoległej klasy w innej szkole. Poznaliśmy się całkowicie przypadkowo, moja przyjaciółka zaprosila mnie, mojego przyjaciela i swojego faceta na imprezę do niej. I tak się w sobie zakochaliśmy... Problemem jest co innego, ja się wtedy starłem o inną dziewczynę, z któr poszedłem na swoją studniówkę.

Niestety byłem głupi i nie mogłem się do końca zdecydować którą wolę...

Wybrałem moją Józefinkę... W ciągu tych 4 lat (zaokrąglę w górę) kłóciliśmy się, rozstawaliśmy się na kilka godzin (10 razy minimum), ale się kochaliśmy i jakoś zawsze było OK. Aż do niedawna.

Nie wiem czemu, ale zostawiła mnie, mówiąc że nie kocha i nie kochał już długo.

Mnie to odbiera chęć do czegokolwiek. Na szczęście dla mnie, nie mam aż takiej deprechy, żeby coś sobie zrobić (a może niestety). Może ból FIZYCZNY zakłóciłby ból po stracie jej...

Cóż, kochani nieznajomi z Forum modelarzy... Dziękuję każdemu, kto to przeczyta...

Teraz nie mam siły nawet kleić nic.

Odezwę się kiedyś jeszcze.
Nie poddawaj się ..
Przypomnij sobie bardzo prawdziwe stwierdzenie:
"Co Nas nie zabije, to Nas wzmocni"

A Ty jak widzę - ŻYJESZ.
Za jakiś czas Ci przejdzie. Może to banalne, ale takie jest życie.

Ramm

Dobrze że tu trafiłes na to forum.
Zmieniam swoje zdanie na temat forumowego motta. Przepraszam panów administratowrów i moderatorów oraz wszystkich których obraziłem. Jak najbardziej motto jest własciwe i oddaje charakter forum
pozdro dla Józefinki
Cytat:Zmieniam swoje zdanie na temat forumowego motta. [...] Jak najbardziej motto jest własciwe i oddaje charakter forum
A na Konradusie czy Kartonworku nie ma takich miejsc gdzie można pogadać o wszystkim?
CyklonKathrina, spokojnie, dajcie sobie na jakiś czas spokój , a jak kocha to sama się odezwie bo zacznie tęsknic. Jak to mówią czas leczy rany. Jak jednak po jakimś czasie dalej będzie stała w swoich decyzjach to chłopie cały świat tego kwiatu. Jak nie ona to inna. Młody jesteś więc cały świat i życie przed tobą. Jeszcze tak powiem ,że moja żona to przynajmniej raz w tygodniu mówi mi ,że mnie nie kocha :wink:. A ja się tak tym przejmuję :mrgreen:. Kobiety zmienne są . Jednego dnia mówią to ,a następnego znowu coś innego. Głowa do góry.

Pozdrawiam.
Dzięki przyjaciele. Dzięki wam i wszystkim innym da się stanąć na nogi nawet po jednym dniu.