PaperModels.pl

Pełna wersja: [OFERTA] Firmowe kubki Papermodels.pl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemanos.

Kiedyś coś tam wspominałem o tym, że zawodowo zajmuję się produkcją kubków grawerowanych. Niektórzy z Was mieli już okazję je widzieć, teraz przyszła pora na zaoferowanie wszystkim Userom Forum Papermodels.pl możliwości ich otrzymania. Kubki wyglądają tak:

[Obrazek: th_Papermodels_01.jpg]  [Obrazek: th_Imienny_009.jpg]

Mogę wykonać je w różnych konfiguracjach kolorystycznych, więc każdy znajdzie najbardziej optymalną dla siebie kolorystykę.

[Obrazek: th_Wizualka-1.jpg]

Kubek jest wykonany w technologii grawerowania z dodatkowym malowaniem powierzchni grawerowanej. Jest łatwy w myciu, choć należy myć go w miarę delikatnie, bez jakiegoś mocnego drapania druciakiem. Na kubku jak widać mogę wstawić Twój forumowy nick. Cena gotowego kubka to 15,00 zł/szt.
Wysyłka kubków jest realizowana przez firmę kurierską DPD. Koszt wysyłki to 22,00 zł/paczka - bez względu na ilość wysyłanych kubków. TUTAJ macie link to informacji o sposobie postępowania z przesyłkami kurierskimi - szczególnie w przypadku stwierdzenia uszkodzenia kubków. Nie wysyłamy Pocztą Polską, ponieważ przesyłki były nagminnie tłuczone.

Zdając sobie sprawę z tego, że kubek wraz z wysyłką, nie jest najtańszy postanowiłem zaproponować Wam dodatkową możliwość obniżenia ceny na pozostałe moje kubki dla Klientów indywidualnych również do ceny 15,00 zł/szt. Także możecie zakupić kubek również dla kogoś z rodziny lub dla znajomego (żony, dziecka, dziewczyny itp.). Możecie wybierać dosłownie każdy z kubków znajdujących się w dziale kubków indywidualnych. Koszt wysyłki pozostaje niezmienny.

Wszelkie zapytania oraz zamówienia proszę składać w tym wątku lub wysyłać na mojego firmowego maila abakus33@wp.pl.
Osoby, które zgłosiły chęć nabycia kubków przez moją osobę już nie muszą zgłaszać się do Czarka