PaperModels.pl

Pełna wersja: Made in China
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy coś Wam to przypomina? Widać tam jeszcze nie dotarł patent z "laserowymi zabezpieczeniami"...
Widac ostatnio wzrosło zainteresowanie tym samolocikiem, słusznie, słusznie. A co ma oznaczac: CZY COŚ WAM TO PRZYPOMINA??
Bracie, komu jak komu, ale Tobie to powinno "coś" przypominać. Toć to żywcem zerżnięta kopia modelu P. Mistewicza, przeskalowana do 1:24 i wyceniona na 45 peelenów.
Bo to malo tam tego jest?Big Grin
Wiedziałem, ze to ZERO, ale nie że P.Mistewicza PDT_Armataz_01_23 Tylko ciekawe, co to jest za akcja, zawsze ciekawią mnie takie strony, tego typu handel w internecie :-?
Jak to co za akcja - złodziejstwo normalne.  PDT_Armataz_01_19
Chodziło mi bardziej o ,, jak to się tam dostało''
Napewno skopiowali, wsadzili do neta i heja!


NA STOS! PDT_Armataz_01_35
Ja ta strone znalazlem jakis czas temu...pisalem nawet o tym troche przy mojej relacji...Ale zainteresowanie tym tematem bylo slabeWink)(nikomu nie zalezalo zeby popchnac temat..)z tego co sie dowiedzialem to chinole z tego zyja lepiej niz Polscy wydawcy i Autorzy ..tych modeliSmile)i nawet jakosc maja niezla..jak na chinoliWink))Coz zycie .pzdr.
Hahahah normalnie myslałem że padnę. A który z WAS uda się do Chin by wyegzekfować prawo? Sam znalazłem tam swoje zdjęcia i też mi się to nie podoba że są one uzytkowane w celach zarobkowych. A w dodatku sprzedawaniu piratów.
Tak jak napisał struna, my NIC nie możemy zrobic, tacy szarzy obywatele polskiej wsi :evil: .  No cóż, szkoda tylko pracy pana Pawła  :evil: .
(12-12-2012, 09:09)struna link napisał(a): [ -> ]A który z WAS uda się do Chin by wyegzekfować prawo?

Z tym egzekwowaniem prawa to też nie jest prosta sprawa ;-) Chinole skopiowali BMW X5, nadając mu wdzięczną nazwę " ShuangHuan Ceo ". Koncern BWM pozwał zakład produkujący podróbę ich samochodu i ... Przegrał. Sąd uznał, że to zupełnie inny samochód niż X5 i w ogóle go nie przypomina.
A tak wygląda ta podróba :
[Obrazek: 789456beff328ef50dccdaab2de8b974_507cd276ce.jpg]

Takich podróbek jest znacznie więcej...
http://autokult.pl/2012/08/10/prawie-jak...-avant/top

http://autokult.pl/2012/09/22/prawie-jak...eq2050/top
Skośnoocy podrabiają wszystko i póki będzie im to przynosić zyski, to na pewno nie zaniechają tych działań
Nam niestety pozostaje się tylko przyglądać...
PDT_Armataz_01_23  PDT_Armataz_01_08 Najgorsza w tym wszystkim jest bezkarność.

Tylko skąd chinole mają modele P.Mistewicza, akurat te z polski? :-| Wygląda na to, iżby mieli szpiegów :roll: Chyba, że to jakiś polak-chińczyk
(13-12-2012, 11:20)maniek15 link napisał(a): [ -> ]PDT_Armataz_01_23  PDT_Armataz_01_08 Najgorsza w tym wszystkim jest bezkarność.

Tylko skąd chinole mają modele P.Mistewicza, akurat te z polski? :-| Wygląda na to, iżby mieli szpiegów :roll: Chyba, że to jakiś polak-chińczyk

A mało to Chińczyków w Polsce?