PaperModels.pl

Pełna wersja: 2/1977 Samolot myśliwski P-40 "Tomahawk"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 21977.jpg]

Numer :2/1977
Nazwa modelu: Samolot myśliwski P-40 "Tomahawk"
Skala modelu: 1:33
Model opracował: Bohdan Wasiak
Projekt okładki: Bohdan Wasiak
Stare MM-y mają swój urok a ja do nich szczególny sentyment. Moje pyszczate maleństwo kleiło się bez problemu, pozwoliłem sobie po raz pierwszy poeksperymentować z retuszem do którego użyłem farbek typu tempera. Model zeskalowany do 1:50 wydrukowany na drukarce atramentowej, na bloku technicznym Cansona, zaimpregnowany lakierem akrylowym w spray'u. Model poddałem małej waloryzacji, a mianowicie zastosowałem koła oraz rury wydechowe od hala. W modelu nie wyszedł mi odpowiedni kąt wzniosu skrzydeł i jest to błąd projektu który umknął mi w trakcie pracy nad modelem.

A teraz parę fotek:

[Obrazek: th_1.jpg] [Obrazek: th_2.jpg] [Obrazek: th_3.jpg] [Obrazek: th_4.jpg] [Obrazek: th_5.jpg] [Obrazek: th_6.jpg] [Obrazek: th_7.jpg] [Obrazek: th_8.jpg] [Obrazek: th_9.jpg] [Obrazek: th_10.jpg] [Obrazek: th_11.jpg] [Obrazek: th_12.jpg] [Obrazek: th_13.jpg] [Obrazek: th_14.jpg] [Obrazek: th_15.jpg] [Obrazek: th_16.jpg] [Obrazek: th_17.jpg] [Obrazek: th_18.jpg] [Obrazek: th_19.jpg] [Obrazek: th_20.jpg] [Obrazek: th_21.jpg] [Obrazek: th_22.jpg] [Obrazek: th_23.jpg] [Obrazek: th_24.jpg] [Obrazek: th_25.jpg]

Zapraszam do oglądania.