PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] FSC Żuk A 15C (modelik24/07) + bębnowy wózek wężowy WW-200
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Model już nieraz pojawiał się na innych forach. Ja moje wypociny prezentuje tutaj jak to zawsze z jakimś urozmaiceniem  Tongue. Model jak pozostałe opracowania posiada swoje mankamenty. Główne z nich to:
-zbyt krótkie części poszycia i innych elementów;
-rysunki nie ukazują tego co dostarcza największych wątpliwości w trakcie klejenia;
-boczne szyby przednie powinny być dzielone (ja zbyt późno dopatrzyłem się);
-nie wiadomo jak wkleić przednią wręgę bo pierwotnie wypada w świetle szyb bocznych przednich;
-ale największym bublem jest zbyt niskie ułożenie półki deski rozdzielczej-wychodzi to w trakcie przyklejania poszycia, trochę zbyt późno (jak zajrzy się do modelu jest dziura i dopiero deska);
-tył praktycznie większość części do przeprojektowania lub poszerzania;
-dla bardziej lub mniej czepliwych osób znajdzie się jeszcze parę.

Jak widać na zdjęciach mnie przerosło przetłoczenie przodu oraz nieco tylne narożniki. Tylny pas wykonany od nowa,dodany zaczep z gniazdem oraz światło cofania. Model został trochę pozmieniany gdzieniegdzie, oraz urozmaicony o parę dupereli wynikających ze znalezionych w internecie zdjęć. Wózek został sklejony na podstawie zdjęć udostępnionych przez P. Przemysława Gronostaja z OSP Rożnowo za co bardzo dziękuję.

Koniec moich wypocin. Oto efekty:

[Obrazek: P1010614.jpg]

[Obrazek: th_Obraz008.jpg] [Obrazek: th_P1010612.jpg] [Obrazek: th_P1010610.jpg] [Obrazek: th_P1010607.jpg] [Obrazek: th_P1010606.jpg] [Obrazek: th_P1010605.jpg] [Obrazek: th_P1010602.jpg] [Obrazek: th_P1010601.jpg] [Obrazek: th_P1010600.jpg] [Obrazek: th_P1010596.jpg] [Obrazek: th_P1010599.jpg] [Obrazek: th_P1010597.jpg] [Obrazek: th_P1010595.jpg] [Obrazek: th_P1010594.jpg] [Obrazek: th_P1010593.jpg] [Obrazek: th_P1010591.jpg] [Obrazek: th_P1010590.jpg] [Obrazek: th_P1010563.jpg] [Obrazek: th_P1010547.jpg] [Obrazek: th_P1010564.jpg] [Obrazek: th_P1010544.jpg] [Obrazek: th_P1010542.jpg] [Obrazek: th_P1010535.jpg] [Obrazek: th_P1010286.jpg] [Obrazek: th_P1010284.jpg] [Obrazek: th_P1010283.jpg] [Obrazek: th_P1010280.jpg]

Zapraszam do wyrażania opinii.
Uroczy model, nieszablonowy i nietuzinkowy. Bardzo mi się podoba, z zaznaczeniem słowa ,,bardzo".  :milbravo:
Wykonania nie komentuje.

Natomiast przód przypomina oryginalnego żuka na poziomie 4 częściowego free modelu sylwetkowego.



Modelik sympatyczny i miło się na niego patrzy.  :milbravo:
Ja nie krytykuje.

Stwierdzam jedynie podobieństwo modelu do oryginału. Od tego są tego typu fora dyskusyjne.





A co do żuka  to moim zdaniem trochę za duże są te sznurówki na węże  :mrgreen: Poza tym fajny model :milbravo:  
A ja twierdze że bardzo fajny modelik wyszedł naszemu koledze. Bardzo podoba mi się wózek. Nie wiedziałem że takie były na Żukach Big Grin
Pozdrawiam i oby jak najwięcej czerwonych modeli było w naszej galerii Big Grin
Ładny modelik, ciekawie prezentujący się zestaw  :milbravo:

Tylko ten przód... chodzi mi tutaj, że jakiś taki zbyt wąski, reflektory i całkiem grill. Ale to już wina projektu.




Model bajerancki, wykonanie cacy PDT_Armataz_01_34
Modelik super, bardzo mi się podoba w zestawieniu z przyczepką Smile Taki rzucający się w oczy, bo czerwony, pomysł na wąż całkiem całkiem Smile


Pozdrawiam
szebi
  Autko OK. Przyczepka to ciekawostka i z przyjemnością patrzy się na cały zestaw.
  Mogłeś jednak spróbować troszeczkę wtłoczyć na gumce wypukłe przednie narożniki - chociaż minimalnie! - na pewno byłoby dużo lepiej. Można było też spróbować skleić te wypukłości metodą "na listek"
  Ale "nic to" (jak mawiał pan Wołodyjowski), następnym razem wytłoczenia będą. Na pewno.
  Gratuluję zwycięstwa nad wadami projektu i pięknego autka do kolekcji
         - no, i, pozdrawiam! -                         - ZbiG -


 
Dziękuję wszystkim za komentarze. Następny będzie Ził 130 z W.M.C. (być może będzie relacja  :razzSmile.

Pozdrawiam