PaperModels.pl

Pełna wersja: Piper L-4H "Cub"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć
Kolekcję swoją powiększyłem o model samolociku Piper z K.K. w opracowaniu Pawła Mistewicza. Co by tu napisać. Nazwisko Mistewicz samo mówi za siebie, oczywiście dla tych co już mieli styczność z opracowaniami tego autora. Części pasują. Rysunki jak najbardziej czytelne, widać że projektant wkłada w to serce. Sama przyjemność kleić ten modelik i jak się samemu coś nie spartaczy to naprawdę jest ok. Pan Paweł pisze, że model jest trudny i to jest prawda ale czy przy dzisiejszych standardach są jeszcze modele łatwe? Trochę lat wstecz co starsi pamiętają wybór wydawnictw był nijaki. Gdy w Małym Modelarzu pojawił się model Mistewicza, była radość, że opracowanie pierwsza klasa. Dziękuję panu panie Pawle, zaś odejście Pana z M.M. to wielka strata dla tego wydawnictwa.
                    Zapraszam do galerii:

[Obrazek: 8681b59537050c84.jpg]

[Obrazek: 2cbfa83ba0d84f8a.jpg]

[Obrazek: d3273840745f59b7.jpg]

[Obrazek: 4bf95008e5fb1f0b.jpg]

[Obrazek: 65a27fd07791e704.jpg]

[Obrazek: 9c6ff99940437046.jpg]

[Obrazek: 110905735d0072a9.jpg]

[Obrazek: 7bb4646dfcf54ca3.jpg]

[Obrazek: 004f42aa233c782e.jpg]

[Obrazek: 1190c923f874e299.jpg]

[Obrazek: f30adea31f013264.jpg]
Świetnie Ci wyszedł!!! Gratuluję!
Witam.

ALEŻ PIĘKNY PIPER!!!!!!!!!

I do tego stosowne okoliczności przyrody, czyli kajym.
Publiczność prosi się o wnikliwe przyglądanie oraz naśladowanie.

Pozdrawiam.
Paweł O.
Wspaniały model Pipera  :milbravo: :milbravo: :milbravo:
  Piękny modelik i piękna, pomysłowa galeria. Naprawdę.
  GRATULUJĘ.
  ZbiG.
Śliczny!  :milbravo: :milbravo: :milbravo:
Idealny dowód na to, że model w standardzie może wyglądać tak samo realistycznie i przekonywująco jak waloryzowany. Trzeba tylko mieć palce takiego Józka, czy innego Wojtka  :roll:
Piękne zdjęcia, też chiałbym móc takie zrobić .... zwłaszcza w takich okolicznościach przyrody .... zatęskniłem przez Ciebie za domem!

Mniam - mniam - mlask - mlask  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dzięki za możliwość kosztowania takiego modelerstwa!
Genialne wykonanie i galeria .Kajym wbiłeś mnie w fotel  PDT_Armataz_01_34
Świetnie wykonany model pokazany w bardzo ciekawy sposób - jak zwykle zreszą.
:milbravo: :milbravo: :milbravo:
Kurcze - trzeba będzie samemu jakiś model Pawła wreszcie spróbowac skleić.  :roll:
Witam Wink
Ale ogromne zaskoczenie , PIĘKNY MODELIK  PDT_Armataz_01_34
No ale KTO jak nie kajym , tylko ON tak potrafi pięknie prezentować modele w standardzie  :!: :!:
Serdecznie pozdrawiam.
I ja gratuluje  kunsztu modelarskiego . Miło popatrzeć
Piękna robota!!

Kajym jak zwykle trzyma poziom Smile

pozdrawiam
B-24 to z fly model?
Pięknie wyszedł.

Gratuluję i pozdrawiam, Karol.
... a ja ciągle przy każdej wizycie na forum zaglądam na tą galerię  :oops:
(23-05-2012, 08:12)Bizon link napisał(a):B-24 to z fly model?
Wygląda na wznowienie z Gomixu
Dziękuję wszystkim.
Paweł O - w przyglądającej się publiczności to i ja już jestem przy Twoim Piperku.
                Życzę powodzenia i obiecuję, że nie będę przeszkadzał. Big Grin
cotletWink  a bo to wiesz Tomku, zdjęcia faktycznie przekłamują i stąd Twoje mlaskanie. Zaś  co do tęsknoty,  no cóż,
              przypomina mi się piosenka,  ... porzucić trzeba, dla chleba panie dla chleba. Zapewne ją znasz bo i naszemu Papieżowi
              ją śpiewano. Aha, rewanż?  Big Grin ja też wiele razy zaglądałem do Twojego modelu tygodnia.
Piotrek - obracające się śmigło to Twoja zasługa gdy przy Mustangu objaśniłeś zasadę jego napędu.
Antonio - za bardzo się rozpędziłeś zwłaszcza z tym "tylko ON". :roll:
Bizon - tak, to Fly Model,  szkoda że to wydawnictwo zamilkło.

                          Pozdrawiam
Tak, zgadza się wszystko Smile Model wygląda znakomicie.
Powiedz co i jak z przednia szybką? Jak ją zrobiłeś itd... Doszły mnie słychy, że sprawia problemy, u Ciebie ich w ogóle nie widać.
Właśnie go kleje i został mi ostatni punkt czyli silnik. Problemów nie sprawiał żadnych z braku lutownicy 2 druty podwozia złączyłem dodatkowo sznurkiem nasączonym butapremem. Problem mam z przednią szybą chyba ją wymieniE na grubszą folie.
Witam piękna galeria :-)

Masz wiadomość od  Seb 545 :-)
Rzeczywiście przednia szybka wymaga cierpliwości. U mnie jest ona z folii do bindowania a wydaje mi się, że grubsza folia może sprawić więcej kłopotu. Ja popełniłem błąd bo skleiłem górną ramkę wewnętrzną cz. 44 razem z zewnętrzną cz. 46 w innej kolejności niż podaję autor. Na szczęście udało mi się te ramki w przedniej części "rozskleić"  bo przecież między nie wchodzi górna część przedniej szybki. No i jakoś to wyszło. Ta przednia szybka to trudny element ale do przebrnięcia.
            Pozdrawiam
Witam.

Pierwszy z gratulacjami, motywujący widok wskazany dla tworzących konika polnego.

Pozdrawiam.
Paweł O.
Ponieważ kleję modele w standardzie to nie ciągnie mnie szperać w necie. Już po wstawieniu galerii coś tam jednak pooglądałem o Piperku i nasunęło mi się pewne spostrzeżenie. Mianowicie na fotkach tego samolotu końcówki skrzydeł wyglądają  na bardziej ostre niż ja to zrobiłem. Koledzy, zwłaszcza z założonego klubu sklejających Pipera zapewne teraz przyjrzycie się temu dokładnie. Ten etap sklejania jest przed Wami.
Paweł O - dzięki,    zauważyłeś że coś nam zmienia w postach słowa  Pozdr. na Do widzenia?
                Pozdrawiam
W-i-t-a-m!
Dzięki za uwagi Józek, przydadzą się. Gratuluję fotki tygodnia :milbravo:,

P-o-z-d-r-a-w-i-a-m!

ps. Dex: Damy radę Wielkiemu Bratu [Obrazek: 0tongue.gif]
Dobre modele trzeba nagradzać Smile świetny modelik chociaż i oryginał pięknie się prezentuje

schaboszczaku Smile ping Smile
(31-05-2012, 07:48)dexterteam link napisał(a):schaboszczaku Smile ping Smile
[Obrazek: witaj.gif], to się jeszcze zobaczy!,[Obrazek: papa.gif]
Stron: 1 2