PaperModels.pl

Pełna wersja: Ciekawostaka z Chin..
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.

  Około miesiąca temu postanowiłem zamówic model kartonowy SU-30MKK z Chin.. Tak. Z Chin.. Byłem bardzo ciekawy poziomu ich wydawnictw. No cóż.. Po około 20 dniach przyszedł wyczekiwany model Smile
  Jakie było moje zdziwienie, gdy okazało się, że model zakupiony bądź co bądź w Chińskim sklepie - okazał się przedrukiem z atramentowej drukarki w pomniejszonej skali wydawnictwa Modelik.. Smile Mało tego, to Chinole nie wiedząc że opis modelu jest w języku Polskim - pozostawili nazewnictwo z rysunków montażowych i opisu w niezmienionej Polskiej formie i wysłali do Polski. Smile
  Tam faktycznie nie ma żadnego poszanowania praw autorskich.. Zainteresowanym mogę przesłać stronę tego "sklepu" i nick sprzedawcy który ogłasz się na jednym z międzynarodowych serwisów aukcyjnych (nie eBay)

Pozdrawiam,
Bartek.
HAHA, no tego jeszcze nie było... Swoją drogą Chinczycy potrafią zrobic podróbkę lepszą od orginału... więc może błędy poprawiają w modelach ;D ;D ;D
A mógłbyś porobić zdjęcia tej wycinanki i ją nam zaprezentować? Szczerze mnie ciekawi ta podróbka, jak ona wyglądać może  :-P
Oczywiście zrobię zdjęcia.. Choćby dla ukazania jak Chińczycy potrafią podrabiać  modele kartonowe Smile Tak bardzo mnie rozbroiła ta sytuacja, że aż śmiać mi się chciało.. Smile No cóż.. Model z przesyłką kosztował 36zł.. To średnia cena za ciekawość, ale doświadczenie - jest bezcenne  ;D

 Oto kilka zdjęć:  :-)

1. Okładka w jaką Chiński model  był zaopatrzony:

[Obrazek: 001azr.jpg]


2. Ogólne zdjęcie arkuszy:

[Obrazek: 002oir.jpg]


3. Nienajlepszej jakości wydruk części:

[Obrazek: 003wnc.jpg]



4. Wszystkie linie są zamazane  i patrząc na arkusze, można stwierdzić, że pogorszyła nam się ostrość widzenia:  :wink:

[Obrazek: 004zhm.jpg]



To w zasadzie tyle na temat Chińskiego modelu kartonowego..  :-)

  Pozdrawiam..