PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] Jak 1b Kartonowy Świat 1:50 wersja nieco urozmaicona
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Dawno nic nie powstało, tym bardziej, ze nie mam warunków (mieszkanie, studia) to powstają kolejne "malce".
W dzisiejszym odcinku znany wszystkim Jakowlew 1b. Projekt Pana Marka Pacyńskiego, kleił się bezproblemowo, karton także idealny do tej skali, choć trochę delikatny. Model wzbogaciłem o wnęki podwozia, wnętrze kabiny, rakiety, klapy i takie tam drobnostki Smile. Bazowałem na monografiach lotniczych nr.46 oraz prześledziłem relacje z budowy tego samolotu wydanego w Kartonowym Arsenale.
Oto on:
[Obrazek: th_jak15.jpg] [Obrazek: th_jak16.jpg] [Obrazek: th_jak17.jpg] [Obrazek: th_jak12.jpg]
[Obrazek: th_jak13.jpg] [Obrazek: th_jak10.jpg] [Obrazek: th_jak7.jpg] [Obrazek: th_jak8.jpg]
[Obrazek: th_jak2.jpg] [Obrazek: th_jak1.jpg] [Obrazek: th_jak.jpg] [Obrazek: th_jak3.jpg]
[Obrazek: th_jak4.jpg] [Obrazek: th_jak5.jpg] [Obrazek: th_jak6.jpg] [Obrazek: th_jak9.jpg]
[Obrazek: th_jak11.jpg] [Obrazek: th_jak14.jpg]

pozdrawiam
Grtaluję perfekcyjnego wykonania takiego maleństwa.
Podziwiam Wszystkich, którzy są w stanie skejać tę skalę i to z takim wynikem.
Pełen podziw i szacun!
Pozdrawiam.
(05-02-2012, 09:17)gregory172 link napisał(a): [ -> ]Podziwiam Wszystkich, którzy są w stanie sklejać tą skalę i to z takim wynikiem.

Cytuję, bo niczego mądrzejszego nie wymyślę.
:milbravo: :milbravo: :milbravo:

Pozdrawiam
No i co narobiłeś człowieku... "zepsułeś" mój projekt PDT_Armataz_01_19

...Fantastyczne! Moje gratulacje! Czekam na kolejne moje 50tki. Dla takich jak Ty warto projektować te modeliki Smile
Dziękuję serdecznie za komentarze. Faktycznie zepsułem cały model ale ja tak lubię  Smile specjalnie uproszczony a ja specjalnie komplikuje sobie życie. Sesja dobiega końca , a zapas 50-tek cierpliwie czeka na sklejenie, także będą następne.