PaperModels.pl

Pełna wersja: ORP Jastrząb 1:200
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
Chciałbym przedstawić model okrętu, nad którym pracowałem ostatnimi czasy. Dla chętnych relacja jest tutaj.
Model bardzo ciekawy, dobrze zaprojektowany, w pełni sklejalny. Można było co prawda zaprojektować właściwy przebieg lin czy kilka dodatkowych szczegółów ale nie ma co narzekać - jak ktoś chce to w Sieci jest wystarczająca ilość materiałów by model mocno podrasować. Model polecam zaawansowanym początkującym – mimo niewielkiej ilości części model może sprawić w kilku miejscach problemy. Mam nadzieję, że ja przez nie przebrnąłem dość udanie. Pozdrawiam i miłego oglądania.

[Obrazek: img2279o.jpg],[Obrazek: img2269vq.jpg], [Obrazek: img2270n.jpg], [Obrazek: img2267ox.jpg]

[Obrazek: img2275qx.jpg], [Obrazek: img2276h.jpg], [Obrazek: img2277uz.jpg], [Obrazek: img2278vt.jpg]

[Obrazek: img2271bi.jpg], [Obrazek: img2272j.jpg], [Obrazek: img2273s.jpg], [Obrazek: img2274cp.jpg]


[Obrazek: img2297yd.jpg], [Obrazek: b5fMwu.jpg], [Obrazek: img2300h.jpg], [Obrazek: img2303c.jpg]


[Obrazek: img2304ng.jpg], [Obrazek: img2306zn.jpg], [Obrazek: img2307qf.jpg], [Obrazek: img2308f.jpg]


[Obrazek: img2310m.jpg]
Gratuluję pięknego modelu! Elegancko sklejony, efekt końcowy wybornie się prezentuje.
Gratuluję! Bardzo mi się podoba!
Bardzo ładny model.  :milbravo:  :milbravo:  :milbravo:
Pozdr.
Świetny. Przekonuje mnie do klejenia okrętów podwodnych. Chyba będe musiał sięgnąc do starszch wydan MO i do najnowszego :-)
Jastrząb ma "fajną" i ciekawą sylwetkę.
Bardzo się podoba.
Pzdr
Świetny kawał roboty odwaliłeś Lukee i gratuluję Ci bardzo ładnie wykonanego modelu  :milbravo:
Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim.
Zwłaszcza że zaszczycił mnie opinią sam Syjek  ;D
Pozdrawiam
Mi także bardzo się okręcik podoba, gratuluję!!
Zawsze miło na sercu się robi, jak ktoś fajnie zbuduje wydany przez Ciebie model.
Zapraszam teraz do SURCROUFA  Smile
Cytat:Zapraszam teraz do SURCROUFA 
Nie omieszkam  Wink Jak tylko przesyłka z prenumeratą dotrze...
Pozdrawiam
Ja również chciałbym dołączyć się do gratulacji :milbravo: Obserwowałem relację regularnie i przyznam, że na początku nie spodziewałem się, że osiągniesz tak dobry rezultat. Model wygląda ciekawie tym bardziej, że wyciąłeś otwory w poszyciu. Ten połysk na zdjęciach w galerii też dodaje uroku - ma się wrażenie jakby model był z metalu Smile Czekam na kolejną Twoją relację.

Pozdrawiam imiennika PDT_Armataz_01_25
Przyjmij i moje gratulacje. Bardzo ładny model! 
Model bardzo mi się podoba.
Gratulacje!  PDT_Armataz_01_34  :milbravo:
Lukee - jest moc!!! Fajny podwodniak i do tego nasz Polsko - Paprykarski... Wink
Liczę na to że model wystawisz na tegorocznym Paprykarzu!!??
W tym roku śmigamy jeszcze na kilka wystaw, jedziesz z nami czy dasz nam model do wystawienia??