PaperModels.pl

Pełna wersja: [SWW] Nieuport 11c.1 Bebe skala 1:33 Kartonowa kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam w galerii

     Przedstawiam model samolotu Nieuport  11 c.1 „Bebe” w malowaniu eskadry N48 lotnictwa Francji pilotowany przez Armanda de Turenne z 1916r.
     Relację z budowy można było oglądać tutaj. Model zaprojektowany w skali 1:33 przez p. Pawła Mistewicza wydany w Kartonowej Kolekcji. Projekt dobrze opracowany, spasowany i wydrukowany.
     Złożony w zasadzie z części wycinankowych aczkolwiek nie oparłem się pokusie udoskonalenia tego czy owego. Tyle tytułem wstępu, zapraszam do oglądania.

[Obrazek: y4l6.jpg], [Obrazek: fqp7.jpg], [Obrazek: u6x3.jpg], [Obrazek: 6j2m.jpg]

[Obrazek: lo04.jpg], [Obrazek: ahwd.jpg], [Obrazek: rCqN0T.jpg], [Obrazek: glvy.jpg]

[Obrazek: gkcw.jpg], [Obrazek: 38ry.jpg], [Obrazek: 0jww.jpg], [Obrazek: l4vj6.jpg]

[Obrazek: kaeb.jpg], [Obrazek: wxej.jpg], [Obrazek: 43199.jpg], [Obrazek: 5ymun.jpg]

[Obrazek: kwdho.jpg], [Obrazek: u5qe.jpg], [Obrazek: fn83.jpg], [Obrazek: d1bd.jpg],


Pozdrawiam
Gratulacje!
Świetny model i ciekawa relacja :milbravo:

Pozdrawiam.
Ładnie się prezentuje ta maszyna , Gratulacje bo wykonanie nie byle jakie .
Pogratuluję i ja, ładna maszyna PDT_Armataz_01_34
Gratulacje!

Bardzo fajnie sklejony samolot.  :milbravo:
Lukee, Z A C N Y ten Nieuport oj Z A C N Y !!!!! i to zarówno warsztatowo jak i relacja prowadzona ciekawie  PDT_Armataz_01_34 PDT_Armataz_01_34 PDT_Armataz_01_34
A przywieziesz model do Muzeum Lotnictwa ?
Patrzę i patrzę i gębę rozdziawiam...
Gratulacje
Dziękuję Wam za miłe słowa  Smile

(28-06-2014, 09:17)Paweł O link napisał(a): [ -> ](...)
A przywieziesz model do Muzeum Lotnictwa ?

A z jakiej okazji? Bo chyba nie jako eksponat  Wink

Lukee, co by tu nie pisać, jak dla mnie pokazałeś modelarstwo przez duże M,
:milbravo: :milbravo: :milbravo:
Model PIĘKNY. Aż się chce jakiegoś Szmaciaka skleić.  :mil11: :twisted:

Gratulacje.  PDT_Armataz_01_34
PDT_Armataz_01_34 :milbravo:
Szkoda, że działającej amortyzacji tak na co dzień nie zobaczy.
Tylko wtajemniczeni o niej wiedzą. :grin:
Brawo,brawo,brawo!!! :milbravo:
Fantastycznie wykonany model!
Gratuluję! Sam miło wspominam budowę tego modelu, dlatego chętnie sięgam po opracowania P. Mistewicza.
Lukee tak jako eksponat, jeżeli wszystko potoczy się zaplanowaną ścieżką to będzie z tego konkursu wystawa.
Brak słów .Gratuluję .
To i ja się dołączam do gratulacji, model wzorcowy!
Jak nie lubię szmatopłatów to ten jest pięknySmile Smile Smile Brawo! Smile
Witam,

    Baaardzo wszystkim dziękuję za miłe słowa. Trochę teraz żałuję, że nie zacząłem starać się przy modelu od samej kabiny ale miałem wtedy inne plany  Wink

    Na koniec przeglądając kolejny raz dostępne zdjęcia postanowiłem dołożyć jeszcze mały element. Trochę tylko miałem problem z doborem dobrego odbłyśnika - nie wiem z czego można zrobić w tej skali lusterko? Pokryłem karton srebrzanką, wypolerowałem i dałem kilka razy po kropli lakieru błyszczącego. Lakier niestety kompletnie zmatowił srebro i efekt wyszedł żaden. Mimo to postanowiłem dokleić ów element do modelu.

[Obrazek: qq6e.jpg]

[Obrazek: k4f1.jpg]


Pozdrawiam
Jest taka samoprzylepna folia lustrzana, mi udało się ją kupić w sklepie dla plastyków, pewnie się nada. Odezwij się na priv to Ci trochę podeślę.
Jeszcze raz gratuluję - model jest genialny!
Doskonale się prezentuje!

Fakcomeyindee

Rimarku ĉi estas mi. Multaj grandaj informo Kelkfoje mi trovus ĝin malplena.
Dankon  Smile
Sed mi ne parolas Esperanton. Provu angla?  PDT_Armataz_01_18
Mi salutas