PaperModels.pl

Pełna wersja: A10 w Polsce?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Coś tam w mediach przeczytałem, że A10 przyleciały do Polski, do jednej z baz w Wielkopolsce  PDT_Armataz_01_36 Mieszka ktoś może koło Poznania? Jest w ogóle szansa na zobaczenie ich podczas lotów treningowych?
W komentarzu pod artykułem ktoś napisał, że latały nad Inowrocławiem, więc jakieś szanse na obserwacje są  Big Grin
  Te kilka zabawek nie tylko my obserwujemy... - cel jest świetny. Szczególnie powinni cieszyć się mieszkający w pobliżu bazy.
  I nie tylko.
Powidz, Panowie tam się Gużce pochowały.
Już sobie odleciały A10.
  Aaaaaa - dzisięć? - Nie może być!
  I całe obrone diabli wzieli... - a takaż miała być ona silna, zwarta, gotowa (skądziś to hasło jest znane - następstwa również...), prosto - amierykanska!
  I co my tera zrobiem? Bez tych przepięknych samolotów? Usiąść - i płakać!
  Pytanie: - Czy przed tymi cudownemi maszynami bojowemi również należy pasy startowe odkurzać? A?
Nie trzeba, Amerykanie sprowadzą do Polski własne pasy startowe;-)
http://aszdziennik.pl/114595,us-navy-spr...e-sniardwy
(28-03-2015, 02:02)Piotr D. link napisał(a): [ -> ]Nie trzeba, Amerykanie sprowadzą do Polski własne pasy startowe;-)
http://aszdziennik.pl/114595,us-navy-spr...e-sniardwy

Dobre !!!!!!!!! aż się popłakałem ze śmiechu.  PDT_Armataz_01_09 :mrgreen:
  Wspaniały pomysł: - lotniskowce na Mazurach! I - jaki genialny w swej prost(a)ocie!
  Idę do ogrodu ustawiać zasłonę dymną paląc ścięte gałęzie: - będzie to taka sztuczna mgła, w której wszystkie nieprzyjacielskie samoloty na glebę spadną...
nie nie, nie możesz, te są jedyne słuszne, reprezentują naród matołów i debili...
  MOGĘ. I - już to uczyniłem! Przy okazji - lotnisko imienia Wielkiego Elektryka pod tytułem "WALESA" zamaskowałem przed wroga penetracją. Naszym "Jaszczembiom" nie zaszkodzę; - latają, zdaje się, na Litwie?
 
Eeee proszę mnie nie obrażać .Zbyszku zapraszam do tego wątku:
http://www.papermodels.pl/index.php/topic,14040.0.html
  Dlaczego zaraz: "obrażać"? Czyżby to nieprawdą było? :roll: Przecie pozdrowienia "z Litwy" przesyłasz.
  No, chyba, że jesteś, Pawle, zupełnie gdzie indziej, a "z Litwy" piszesz ze względu na cenzurę i tajemnicę wojskową... PDT_Armataz_01_06
  Szkoda tylko tych naszych MIG-ów dla zatwardziałych Litowców. To jednak piękne maszyny. I już ostatnie - więcej podobnych nie będzie. Niechaj by sobie polatały po polskim niebie. I, gdyby nie to, iż kajakiem teraz się zajmuję, to właśnie o MIG-u, bym pomyślał. MIG-u 29; amierykanskie wypieszczone i wychuchane, "jaszczembie" jakoś mnie mniej interesują.  :mrgreen:
Czuję się urażony bo amerykańskie (polskie) Jaszczembie nie latają nad litewskim niebem tylko te stare , wysłużone i nikomu nie potrzebne migi latają.  Prawda w tym zdaniu : Szkoda tylko tych naszych MIG-ów dla zatwardziałych Litowców , ale co zrobisz , chociaż trzeba przyznać ,że mentalność i stosunek trochę się zmienił, ale jak to mówią co trwoga to i do Boga.
Pozdrawiam.
  Aaaaa - to - zwracam honor, zwracam honor... - i - przepraszam najmocniej! Szkoda byłoby tych pięknych, wypieszczonych i bardzo drogich zabawek...
  Do Gdańskiego lotniska Walesy zaś lepiej się nie zbliżać. Sztuczna mgła trzyma się świetnie! Niemiecki samolot ponad godzinę już krąży i wylądować nie może.
No i wylądował. U nas we Warszawie. Bo ZbiG tak skutecznie  Rębiechowo zadymił. Co to będzie jak liście zacznie palić?