PaperModels.pl

Pełna wersja: Poszukuję zdjęć parowozu Bn2t "Hutnik"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć

Poszukuję zdjęć parowozu wąskotorowego typu Hutnik. Z tego co wiem są dwa zachowane, jeden w Tłuszczu jako pomnik przed dworcem, drugi w Sochaczewie. To dla mnie niestety trochę za daleko na wycieczkę z aparatem. Może jest na forum ktoś z tamtych okolic i mógłby mi zrobić dokumentację fotograficzną tego parowozu? Chodzi mi zarówno o zdjęcia ogólne jak i szczegółowe (wnętrze budki maszynisty, detale układu jezdnego, przestrzeń między ostoją a kotłem) - najchętniej z przyłożoną jakąś miarką, która pozwoli zorientować się w wymiarach detali (może być kawałek patyka o znanej długości np 20 cm). To co znalazłem w internecie to niestety za mało.
Chętnie bym pomógł, ale w rodzinne strony wybieram się dopiero w czerwcu, ale to już chyba po ptokach będzie?. Choć sam jestem ciekaw czy ktoś z tłuszcza nadaje.
Revan, wytrzymam do czerwca :-) Gdybyś mógł mi zrobić dokumentację tej lokomotywy będę niezmiernie wdzięczny:-)
Piotr, Jeśli jesteś jeszcze zainteresowany to daj namiar na Priv.
Zrobiłem zdjęcia tego parowozu.
Mogę Ci wysłać ale dopiero po Niedzieli bo moje Polskie łącze jest za wolne.
Pozdro

Ps, Nie Revan, tylko Raven,  :-D