PaperModels.pl

Pełna wersja: Suwnica bramowa na pochylni Vulcan - port Szczecin Nova
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
poszukuję wszelakich informacji na temat danych konstrukcyjnych suwnicy bramowej na pochylni Vulcan - port Szczecin Nova, chcę zaprojektować jej model kartonowy. Niestety w internecie nie mogę odnaleźć nic poza kilkoma jej zdjęciami. Czy ma ktoś może jakieś wymiary, zdjęcia lub jakiekolwiek inne materiały/informacje które pomogą zaprojektować a docelowo wykonać jej model?
Z góry wam bardzo dziękuję i pozdrawiam  Wink
Zapewne w jakimś archiwum zalegają plany tej suwnicy, ale w związku z tym, że stocznia nie działa, nie bardzo wiem gdzie zacząć szukać (czy do takich planów dopuszczą kogoś "z ulicy" to osobna bajka). Możesz ewentualnie spróbować zapytać tutaj: http://sedina.pl/wordpress/index.php/forum/
Ja wiem jedynie tyle, co wyczytałem w internetach - suwnica ma 80 metrów wysokości. Jeśli masz zdjęcia robione z dużej odległości od "frontu", to resztę wymiarów możesz sobie z grubsza na tej podstawie wyprowadzić.
Jeśli suwnica, to dokumentacja musi być w Urzędzie Dozoru Technicznego. Tam bym zaczął poszukiwania.