PaperModels.pl

Pełna wersja: XVII Osowskie Spotkania Modelarzy 11-13.XI.2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie! 
Już po raz siedemnasty pragnę zaprosić wszystkich miłośników modelarstwa do Gdańska Osowy na Spotkanie. 
Ostatnio sił na organizację mam mniej, ale motywacje i pytania zewsząd zmobilizowały mnie, by przygotować kolejną edycję Osowskich Spotkań, dlatego z góry przepraszam za późny termin zaproszenia. 
W tym roku zaczynamy w dniu Odzyskania Niepodległości i dlatego proponuję, by tematem przewodnim były szeroko pojęte polskie siły zbrojne. 
Oczywiście wszystkie inne modele są także mile widziane. 
Zaczynamy w piątek, tu godzina otwarcia jest do uzgodnienia, wieczorem spotkania integracyjne w podgrupach lub ognisko, z zależności od przychylności aury. 
W sobotę spotykamy się od 9.30 do 17, następnie ponownie powtórka z integracji, może clubbing, w zależności od waszych preferencji. 
W niedzielę wystawa od 9.30 do 15.30 i pożegnanie. 
Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników modelarstwa do Gdańska Osowy.
Jest już gotowy tegoroczny plakat, za przygotowanie którego dziękuję po raz kolejny, niezawodnemu Dariuszowi Furtakowi.
Gdy odbiorę go w drukarni pojawi się także w sklepach modelarskich i kilku szkołach Trójmiasta.
Czy są chętni do oplakatowania Gdyni?
[Obrazek: download.php?id=332]
No i miodzio Smile)
Trzeba wygospodarować zatem czas na obejrzenie.
Dzięki za informację.
Czas szybko leci, to już w nadchodzący weekend w ramach przypomnienia  PDT_Armataz_01_24
Cieszę się na kolejne spotkanie, chociaż tym razem, dla mnie bardzo ograniczone.
W piątek jestem zajęty, w sobotę tylko przywiozę modele, a więcej czasu poświęcę dopiero w niedzielę.
Kolejny raz przywiozę P-11c z plakatu.
Do zobaczenia.
W piątek - o której godzinie można podjechać, zostawić modele?
Godz. 16-17 chyba będzie ok.
Integracje bywają ciężkie i wyczerpujące... - ale owocne!
Gwiazdy sobotniego przedpołudnia ;-)

[Obrazek: e36e4c8bb5606f2f.jpg]

[Obrazek: 02ad261d79a8d20a.jpg]

[Obrazek: 4cc8fb1db4fc513a.jpg]
Kilka ujęć z niedzielnego przedpołudnia:
Osowskie Spotkanie Modelarzy
Dziękuję wszystkim, którzy podjęli trud przybycia, bycia. Modeli w porównaniu z poprzednimi edycjami mało, bo termin jednym pasował, drugim nie, jak to w życiu, ale dominacja okrętów w tym roku powalająca.
Miło było się z wami spotkać, porozmawiać o wszystkim co aktualne, pożartować.
Co do następnego razu, to zawsze jak mnie zmotywujecie zbiorę się i będę czekał ;-)
Dziękuję Piterpanzer'owi za możliwość udziału w kolejnym spotkaniu modelarzy. Wszystkim Kolegom oraz odwiedzającym za sympatyczne rozmowy oraz wymianę doświadczeń.
Mam nadzieję na systematyczne, coroczne spotkania.
Jeszcze link do ZDJĘĆ Z OSOWEJ 2016 .
Proszę posortować wg. nazwy!

Do zobaczenia w Gdyńskiej Riwierze 04 grudnia.
Na deser jeszcze cieplutki, krótki reportaż w TVP Gdańsk:

https://gdansk.tvp.pl/27711751/trojmiejs...epodleglej'
Podziwiam nerwy wykonawcy Karasia, którym pani dziennikarka tak wymachiwała podczas swego wystąpienia.
UFFFF.....  Angry
Piotrowi należą się wielkie podziękowania: nie każdemu by się chciało organizować cóś takiego...
(13-11-2016, 10:42)Piotreq napisał(a): [ -> ]Podziwiam nerwy wykonawcy Karasia, którym pani dziennikarka tak wymachiwała podczas swego wystąpienia.
UFFFF.....  Angry

HeHeHe
to był Twój Karasek prawda? Ja bym chyba nie wytrzymał  Tongue
Fajnie że wam się chce to organizować, ilość zachodu czasu zaangażowanego- szacun. Ale zauważyłem że odkąd weszła ta..... zmiana(wiecie) to wymiotło Wrocław czy Lublin Trudno trzeba się będzie  przerzucić na Trójmiasto Olsztyn To i tak bez różnicy ja mam wszędzie daleko, no może oprócz Świdnicy, Broumowa Pragi i Wiednia
Wielkie podziękowania dla Pitera za kolejną organizację spotkania. Jak zwykle było wesoło, przyjemnie
i jeszcze raz wesoło. do zobaczyska za rok.
Pozdr.
Navi, z przyjemnością będziemy Cię gościć w Olsztynie Smile

A jeśli chodzi o cykl życia konkursów to jest on zdecydowanie apolityczny - Olsztyn wg mnie zaczął rozkwitać jakieś 3 lata temu.
Koniunktura to może 10% powodzenia ... ważna jest motywacja, determinacja i ludzie, którym się chce - to buduje atmosferę Smile. Dopóki jest atmosfera ogień nie zagaśnie...

PS. Panowie gratuluję materiału w Teleexpressie - Wiesiu, masz śliczne plecy (koszulkę też) Smile
(14-11-2016, 01:52)MeFisto napisał(a): [ -> ]
(13-11-2016, 10:42)Piotreq napisał(a): [ -> ]Podziwiam nerwy wykonawcy Karasia, którym pani dziennikarka tak wymachiwała podczas swego wystąpienia.
UFFFF.....  Angry

HeHeHe
to był Twój Karasek prawda? Ja bym chyba nie wytrzymał  Tongue

Nie - to nie mój Karaś. Mój jest przyklejony do podstawki.  Tongue
... No i nie było mnie na imprezie...