PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Me 109G-6 Kartonowa Kolekcja.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio grafik nie sprzyja sklejaniu więc by palce nie wyszły z formy złożyłem meśkla.
Nawet jak na moje słabe znajomości samolotów wyszedł mi dość poprawnie. Podejrzewam że układ klap i lotek jest kosmiczny.
[Obrazek: th_DSC01120_zps6fu43wfk.jpg] [Obrazek: th_DSC01121_zpsohnly6tn.jpg] [Obrazek: th_DSC01122_zpsavuhljvu.jpg] [Obrazek: th_DSC01119_zpsug76aije.jpg]

[Obrazek: th_DSC01123_zpsoisn5fac.jpg] [Obrazek: th_DSC01118_zpsarqgcreq.jpg] [Obrazek: th_DSC01126_zpssouucvpg.jpg] [Obrazek: th_DSC01124_zpspw7yljhs.jpg]

[Obrazek: th_DSC01125_zps5mq4akex.jpg]
Krystian, gratuluję ukończenia tej wspaniałej maszyny PDT_Armataz_01_34
Ten typ samolotu zawsze wzbudzał we mnie zachwyt, dlatego zakupiłem sobie Bf-109 E-4 z wszelkimi dostępnymi dodatkami.
Nie wiem co mi z tego wyjdzie, bo wiele lat temu wypadłem z obiegu w sprawie lotnictwa, ale spróbować trzeba... PDT_Armataz_01_29

Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam Shy
Fajnie się prezentuje ta maszyna a i Twoje wykonanie cieszy oko  PDT_Armataz_01_37
No rzesz, jeszcze zapach empiku na wycinance czuć a tu już gotowy model. PDT_Armataz_01_37
Znasz moje zdanie ;P gratulacje Wink od dawna nie zagladam na ten portal ....
Przepraszam, że tak późno ale:
Niech będą uwielbione palce, które ten karton formowały!
Pięknie wykonany Me , gratuluję .