PaperModels.pl

Pełna wersja: [R] Szwedzki krążownik Göta Lejon 1:400 JSC
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć!

Dosyć długo nie udzielałem się na tym wspaniałym forum, jednak nastał ten dzień kiedy powracam z nową relacją z budowy szwedzkiego krążownika Göta Lejon. Dawno nie ruszałem żadnego okrętu, więc stwierdziłem, że najwyższy czas zbudować coś z tej tematyki. 

[Obrazek: 7401_rd.jpg]

Szkielet już skończony:

[Obrazek: vj4EzxO.jpg]

[Obrazek: yuvMNHE.jpg]

[Obrazek: y3pigJP.jpg]

Pora na zabawę z pokładem rufowym  Big Grin
Piękny okręt, i ten kamuflaż Wink))). Ja się pytam dlaczego w dwusetce jeszcze go nie ma ?!?! Smile
Tak jak nie ma szwedzkich pancerników obrony wybrzeża typu Sverige. Sad Wzmacniasz czymś burty od środka?
Mamy tu na Forum taki konkurs, może kolega się skusi? Zapraszam!

Patrzę z zainteresowaniem, albowiem krążowniki pięknymi okrętami są!
Oj fajnie, podgląda. Świetny temat
Pzdr
Powodzenia w klejeniu, nie pamiętam żeby była gdziekolwiek relacja z budowy.
(11-01-2017, 10:36)MiSza napisał(a): [ -> ]Wzmacniasz czymś burty od środka?

Nie, a polecasz tak zrobić?
To zależy już od wielkości modelu, a w zasadzie samych burt. Mam rozgrzebanego NORFOLKA z ISC , gdzie podkleiłem burty brystolem pomiędzy wręgami i ładnie trzymają kształt bez falowania szczególnie w dolnej części.
Witam

Kiedyś jak kleiłem model z JSC ładnie wyszły burty klejone tylko w okolicy pokładu tak z pół centymetra. Burta ładnie się układał i nie robiły się fale. Ale pewnie każdy ma inny patent.

pozdrawiam
Ilu modelarzy tyle patentów, każdy ma swoje sposoby wypracowane Smile. Okręcik fajny, będę tu zaglądał Big Grin.