PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] SdKfz 234/2 PUMA - Modelik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Dawno nic nie prezentowałem, ale nadejaszła wiekopomna chwila i po półtora roku  (z przerwami  ;-) ) klejenia tego zacnego modelu przedstawiam galeryję.
Słów kilka o modelu. Bardzo mocno zdetalizowany, zawieszenie to jakieś 400 - 500 elementów, których i tak nie widać  ;-) , ale trzeba je ulepić. Mnóstwo drobiazgów wyposażenia, wszystko świetnie zaprojektowane i spasowane. Nie miałem z modelem żadnych problemów. Od siebie dodałem tylko karabin MG34, który jest wyciętym laserowo modelem z wydawnictwa Wektor. Nie będę już przynudzał, zapraszam do oglądania zdjęć i komentowania.

[Obrazek: Obraz%20014a_zps8ghwaj4z.jpg]

[Obrazek: th_Obraz%20013a_zpsfsyus3il.jpg]  [Obrazek: th_Obraz%20012a_zps12rrihme.jpg]  [Obrazek: th_Obraz%20015a_zpsrdci5bwl.jpg]  [Obrazek: th_Obraz%20016a_zps2hmxldaj.jpg]

[Obrazek: th_Obraz%20018a_zpsz66r1dgp.jpg]  [Obrazek: th_Obraz%20011a_zpsthgsf7wy.jpg]  [Obrazek: th_Obraz%20001_zpsldhlazcq.jpg]  [Obrazek: th_Obraz%20010a_zpshe7wxavc.jpg]

[Obrazek: th_Obraz%20027a_zpset9nsnmg.jpg]  [Obrazek: th_Obraz%20026a_zpsgxuxykdk.jpg]  [Obrazek: th_Obraz%20024a_zps96p5jywh.jpg]  [Obrazek: th_Obraz%20023a_zpshjxz0lcq.jpg]

Pozdrawiam
Świetny i to są moje klimaty  PDT_Armataz_01_34 . Gratuluje

Pozdrawiam.
I ode mnie gratulacje. Piękny standard.  PDT_Armataz_01_37
Opony malowałeś czy tylko retusz krawędzi? Jakiej użyłeś farby?
Nooooo i moje klimaty Big Grin Big Grin 
Czysto i ładnie  , GRATULEJSZYN PDT_Armataz_01_34 PDT_Armataz_01_34
Dzięki.
Opony pomalowane czarną Pactrą
Pozdrawiam
Fajnie zobaczyć sklejoną Pumę - moja leżakuje w pudle, wciąż, niestety... Big Grin
Gratuluję!
Pulpetto, gratuluję ukończenia modelu.
Naprawdę bardzo fajny i czysto sklejony standard  PDT_Armataz_01_34
Również mam go mam w swojej kolekcji. 
Niestety ja miałem problemy ze spasowaniem górnej części kadłuba - przedział bojowy...

Tuco, pamiętam jak Twoja Puma była dla mnie inspiracją i wzorem do naśladowania i tak się zastanawiam, jak długo będziesz jeszcze więził, to biedne kocisko w pudle  Big Grin