PaperModels.pl

Pełna wersja: T-72 De Agostini
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Widzieliście nową kolekcje De Agostini? Model T-72 w dwóch wersjach może być statyczny albo RC. 
Miał ktoś w ręcę? Możecie coś więcej o nim powiedzieć? 

link: czolgt72.pl
Jakość gorzej niż słaba, nie wspominając o cenie.
(22-03-2017, 09:15)lukaszdywan napisał(a): [ -> ]Jakość gorzej niż słaba, nie wspominając o cenie.

Gorzej niż słaba? To co z nim nie tak? Bo na innym forum jakiś modelarz pisał, że miał w ręce już złożony model, z rosyjskiej kolekcji i mówił, że jakość bardzo dobra. Weź nie strasz ...
Oglądałem go w empiku, jak dla mnie to wykonanie, jakość odlewów i samo malowanie jest na bardzo niskim poziomie. Biorąc pod uwagę cenę za całość, to można naprawdę konkretny model sobie kupić. co prawda trzeba wydać trzeba jednorazowo dużą sumę ale to i tak lepiej niż zbierać tą kolekcję.
Molen- za całość zapłacisz ok 2500 zł.  Za ostatnie części będziesz płacił po 24,99 a będą zawierały np. 3 ogniwa gąsienic lub antenę. Już taka ich polityka. Ale wybór oczywiście należy do ciebie. Za dużo mniejsze pieniądze możesz mieć np:
https://www.gimmik.net/Trumpeter_1-16_Ru...16940.html

http://www.mojehobby.pl/products/German-...-Tank.html
Molen, śmiem twierdzić, że bardzo dobrze wiesz co z tymi zestawami jest nie tak. To nie pierwszy produkt De Agostini, którym tak bardzo się "interesujesz" (i w zasadzie Twoja aktywność tu na forum na tym "zainteresowaniu" się kończy).

(20-09-2016, 12:38)Molen napisał(a): [ -> ]De Agostini już wydało tego malucha w normalnej wersji nie żadnej testowej i szukam kogoś kto już zamówił prenumeratę albo kupował w kiosku i może mi coś powiedzieć o jakości tego modelu. Znalazłem ogłoszenie na olx ze zdjęciami i zastanawiam się nad prenumeratą bo wychodzi taniej. Ktoś, coś?

http://www.olx.pl/oferta/tu był link do kaszlaczka

(31-01-2017, 03:36)Molen napisał(a): [ -> ]
(17-04-2015, 02:12)Piotr D. napisał(a): [ -> ]
(17-04-2015, 01:29)lukasold link napisał(a): [ -> ]Tylko jakoby dlaczego tak się okręt zachował nie do końca zostało wyjaśnione.

Czytałem kiedyś (niestety nie pamiętam gdzie), że był to skutek osobistej ingerencji króla, który chciał mieć piękny i smukły okręt. Problemy ze statecznością były wynikiem dużo większego stosunku długości do szerokości okrętu niż w przypadku innych jednostek budowanych w tamtym okresie.


Też tak czytałem i jeszcze do tego główny projektant umarł rok przed ukończeniem statku. W styczniu wyszedł drewniany model od De Agostini. Skala: 1:65, długość ponad metr. Widzieliście?

Zamiast tak bardzo popularnego marketingu szeptanego wolałbym chyba żebyś założył normalny temat reklamujący te produkty, w którym można byłoby zobaczyć szczegóły detali i uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania zainteresowanych.
Head shoot.
Tyle w temacie
Technick PDT_Armataz_01_34