PaperModels.pl

Pełna wersja: Su 100 1/25 WAK od Aleksandra
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przedstawiam Wam kolejny model w wykonaniu Aleksandra Nikitina. Jest to tytułowy Su 100 wydany przez WAK , a opracowany przez naszego forumowego kolegę Michała Rafalskiego. Model jak zwykle u Aleksandra waloryzowany. Malowany na zajęciach Pawła Czerepanowa.
 Nie wiem czy to tylko moje odczucie ale wydaje mi się że każdy kolejny jego model osiąga coraz wyższy poziom, pomimo tego że i ten jest już niebotyczny. Tak że życzę miłego oglądania.

[Obrazek: th_000dis_zps8yh3s2lb.jpg] [Obrazek: th_6%202_zpso03awvjs.jpg] [Obrazek: th_15%202_zpsqdn4fban.jpg] [Obrazek: th_5%202_zpsxvbw5fo9.jpg] [Obrazek: th_4%202_zpskhtffznb.jpg] [Obrazek: th_14%202_zpsv96jturg.jpg] [Obrazek: th_3%202_zpsquoiwc3a.jpg] [Obrazek: th_13%202_zpsfbvwt3rz.jpg] [Obrazek: th_2%202_zpsakamocio.jpg] [Obrazek: th_1%202_zpsslv9ssq5.jpg] [Obrazek: th_12%202_zps9sxly4p6.jpg]
Model przepiękny to niewątpliwe. Gratulacje dla wykonawcy. PDT_Armataz_01_34

Tylko czemu rzeczony Aleksander sam nie prezentuje swych prac?

Pozdrawiam
Aleksander prezentuje swoje prace na forum 1-25, natomiast na tym jak i na czarnym ma trudności z zalogowaniem
No to następny do kolejki Smile Smile 
Model świetny Exclamation naprawdę trzeba zagęszczać ruchy Big Grin