PaperModels.pl
[GALERIA] Kościół w Objeździe - 1:50 - opr. własne. - Wersja do druku

+- PaperModels.pl (https://papermodels.pl)
+-- Dział: Kartonowy świat. (https://papermodels.pl/forum-5.html)
+--- Dział: GALERIE naszych modeli. (https://papermodels.pl/forum-13.html)
+--- Wątek: [GALERIA] Kościół w Objeździe - 1:50 - opr. własne. (/thread-6462.html)



[GALERIA] Kościół w Objeździe - 1:50 - opr. własne. - Astra28 - 04-05-2013

Siemanos.

Zapraszam do obejrzenia Galerii Końcowej modelu kościoła z Objazdy k/Rowów. Relacja z jego budowy była prowadzona na tym Forum - RELACJA.
Na początek kilka zdjęć całego modelu:

[Obrazek: th_Objazda_070.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_071.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_072.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_073.jpg]

[Obrazek: th_Objazda_074.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_075.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_076.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_077.jpg]

Teraz kilka zbliżeń na co ciekawsze szczegóły modelu:

[Obrazek: th_Objazda_078.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_079.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_080.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_081.jpg]

[Obrazek: th_Objazda_082.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_083.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_084.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_085.jpg]

[Obrazek: th_Objazda_086.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_087.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_088.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_089.jpg]

[Obrazek: th_Objazda_090.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_091.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_092.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_093.jpg]

[Obrazek: th_Objazda_094.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_095.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_096.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_097.jpg]

[Obrazek: th_Objazda_098.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_099.jpg]

Ze względu na piękną pogodę oraz otaczające „okoliczności przyrody” spróbowałem wykonać kilka zdjęć ukazujących model z perspektywy takiej jak rzeczywisty kościół. Czy zamiar się powiódł czy nie, oceńcie sami:

[Obrazek: th_Objazda_100.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_101.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_102.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_103.jpg]

[Obrazek: th_Objazda_104.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_105.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_106.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_107.jpg]

[Obrazek: th_Objazda_108.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_109.jpg]  [Obrazek: th_Objazda_110.jpg]

Ostatnie zdjęcie ukazuje skalę modelu trzymanego przeze mnie w rękach:

[Obrazek: th_Objazda_111.jpg]


Odp: [GALERIA] Kościół w Objeździe - 1:50 - opr. własne. - Lukee - 04-05-2013

Pierwszy! :mil11:
Wygląda jak prawdziwy budynek.
Świetny pomysł z wyjściem na dwór i żabią perspektywą. Bardzo upiększa Twoją pracę.
Byłeś w Parku Miniatur Zabytków Dolnego Śląska w Kowarach? Jeżeli nie to polecam...
Pozdrawiam



Odp: [GALERIA] Kościół w Objeździe - 1:50 - opr. własne. - Raven - 04-05-2013

Witam,
W życiu nie skleiłem żadnej budowli, mimo to jednak Twoje relacje oddalam z wielka przyjemnością.
A ten kościółek jest po prost zaje...fajny. Świetna robota, widać ogrom pracy jaki włożyłeś w ten model. Efekt jest wspaniały.

:milbravo: Gratulacje.  PDT_Armataz_01_34
Pozdrawiam,
Paweł


Odp: [GALERIA] Kościół w Objeździe - 1:50 - opr. własne. - Piotreq - 04-05-2013

Ja mam tak, jak Raven - w życiu żadnej budowli nie skleiłem. Relację jednak obserwowałem i podziwiam efekt końcowy. Pomysł z wyjściem w plener pierwszorzędny - model wygląda jak prawdziwy.
:milbravo: :milbravo: :milbravo:




Odp: [GALERIA] Kościół w Objeździe - 1:50 - opr. własne. - zbin - 05-05-2013

Ja w przeciwieństwie do kolegów to w swoim życiu sporo budowli zbudowałem, tylko że skala trochę inna 1:1  :-P.
Model świetny, zdjęcia ogląda się z przyjemnością. :milbravo: :milbravo:


Odp: [GALERIA] Kościół w Objeździe - 1:50 - opr. własne. - undertow - 05-05-2013

Kościół jak żywy, no i ta dachówka - gratuluję  :milbravo:


Odp: [GALERIA] Kościół w Objeździe - 1:50 - opr. własne. - Grandi - 05-05-2013

Dołączam się do gratulacji, bo pomysł ciekawy i wykonanie na wysokim poziomie Smile Co do galerii drzewa w tle kościoła ukazują skalę modelu, można więc było spróbować np. z czystym niebem, ale to taki szczegół Wink


Odp: [GALERIA] Kościół w Objeździe - 1:50 - opr. własne. - PawelKa - 06-05-2013

Po prostu  :milbravo: