Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nocnych knowań owoce...
#1
[Obrazek: IMG_2233_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: IMG_2234_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: IMG_2235_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: IMG_2236_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: IMG_2216_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: IMG_2221_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: IMG_2227_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: IMG_2231_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: IMG_2232_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: IMG_2237_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: IMG_2239_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: IMG_2240_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: IMG_2241_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: IMG_2242_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: IMG_2243_1_JPG_300x300_q85.jpg]
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#2
Zbyszek, dlaczego ta "nadbudówka" wygląda mi jakby z polistyrenu zrobiona?

PZDR
USN W NATARCIU
Odpowiedz
#3
To nie jest "nadbudówka", ino prawdziwa nadbudówka. I jest z czegoś takiego białego, jakby PCV, czy coś podobnego. Podobnie główne części masztu radarowego. I bardzo dobrze się z tego tworzy; oczywista, technika różni się nieco od tej kartonowej. Ale niewiele. No, i trzeba toto pomalować. Okienka w tej wersji są naklejane z folii samoprzylepnej.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#4
He... To znaczy przez ile nocy knowałeś nad czterema modelami? Wink

Ładne... Tylko oprócz PZLki i Mesera to reszty nie rozpoznaję... Rozumiem lenistwo ale bez przesady Wink
Odpowiedz
#5
Samolocik z bombką  - to "Junak" (1:33) z wydawnictwa MON - prezent od "andy"-ego, a stateczek - jak wskazuje nazwa widoczna na burcie i na rufie - to przecie nasza stareńka i zasłużona "OLIMPIA" z GPM-u (skala 1:72,5)
Messer i pezetelka to wydawnictwo JSC, skala 1:24 
Pytasz, ile nocy? - Nie wiem, nie liczyłem. Ale sporo.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#6
A czym to kleisz do "kupy", myślałem kiedyś, żeby zrobić sobie taki do puszczenia na wodę, ale jak konieczny jest glut, to se daruje.

PZDR
USN W NATARCIU
Odpowiedz
#7
Niestety... - cyjanoakryl. I nie wiem, czy jakiś inny się nadaje? Podejrzewam, iż klej do modeli plastykowych może się nadawać. Jeżeli masz możliwość, to wypróbuj. To rokuje nadzieję albowiem.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#8
Witam
Panie Zbigniewie rozumiem, kleić, budować modele , ale taki wykon i tępo no,no .
Żartowałem sobie, modele malinka i to takie duże 1:24 JSC podobają się ino Mustanga P-51 w tej skali by trza zrobić  był by komplecik.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#9
Mi to najbardziej przypadły do gustu te nagrobki ... niestety okazało się, że to jakieś maszty są ...szkoda.
Odpowiedz
#10
Fotki się nie wyświetlają. Czy ktoś ma też z tym problem ?
Odpowiedz
#11
Mnie też się nie wyświetlają. Podobnie jest z galerią P-47 kolegi zbina.
Odpowiedz
#12
Czyżby kolejny hosting padł?  .. A było tak fajnie PDT_Armataz_01_19
Odpowiedz
#13
Nie może być zawsze fajnie, nudno byłoby albowiem. Relacyje nasze będziem od tego momenta prowadzić słowem żywem. Polskiem językiem naszem ojczystem; - to będzie dopiero ciekawie! :  Rolleyes Big Grin
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#14
(14-03-2017, 12:09)ZbiG napisał(a): (...)Relacyje nasze będziem od tego momenta prowadzić słowem żywem. Polskiem językiem naszem ojczystem; - to będzie dopiero ciekawie! :  Rolleyes Big Grin

To akurat chyba nie nowość dla Ciebie - odkąd pamiętam Twoje relacje były spisywane specyficznym językiem staropolszczyzną trącącym...  Wink
Odpowiedz
#15
Piszesz, Lukee, iż język, którym piszę, staropolszczyzną nieco trąci? Myślę, iż dodaje ona nieco smaczku; to tak, jakby starka... - im starsza, tym lepsza! Rolleyes
Aliści nadużywanie niekoniecznie przyjemnym bywa. Big Grin
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#16
Szkoda tylko że nie można tego zrozumieć Sad

Ale poważnie, czy wam się nie wydaje że to czego używacie do wstawiania zdjęć to jakaż porażka ?? Dlaczego nieuzywacie galerii na forum ?? Galeria jest za darmo i bez reklam, ba można nawet linki generować i umieszczać na innych forach.
Odpowiedz
#17
(14-03-2017, 01:30)ZbiG napisał(a): Piszesz, Lukee, iż język, którym piszę, staropolszczyzną nieco trąci? Myślę, iż dodaje ona nieco smaczku; to tak, jakby starka... - im starsza, tym lepsza! Rolleyes
Aliści nadużywanie niekoniecznie przyjemnym bywa. Big Grin

Smaczku, smaczku - a jakże ! Uwielbiam wszelkie gwary a język praojców naszych wielcem kontent słuchać.

(14-03-2017, 10:17)dexter napisał(a): Szkoda tylko że nie można tego zrozumieć Sad

Ale poważnie, czy wam się nie wydaje że to czego używacie do wstawiania zdjęć to jakaż porażka ?? Dlaczego nieuzywacie  galerii na forum ?? Galeria jest za darmo i bez reklam, ba można nawet linki generować i umieszczać na innych forach.

Dexter - kiedyś sprawdzałem na bieżąco kiedy będzie można wstawiać zdjęcia i zawsze był komunikat "dostępne wkrótce". Jeżeli od jakiegoś czasu można to chętnie skorzystam.
Proszę tylko o zamieszczenie instrukcji z wyjaśnieniami wszystkich opcji (nie znalazłem w pomocy) oraz informacją jak usunąć zdjęcie. Próbowałem właśnie założyć galerię i wstawić zdjęcie ale udało mi się tylko dodać zdjęcie ale bez galerii. Potem chciałbym wiedzieć jak umieścić to zdjęcie w relacji.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#18
(14-03-2017, 10:47)Lukee napisał(a):
(14-03-2017, 01:30)ZbiG napisał(a): Piszesz, Lukee, iż język, którym piszę, staropolszczyzną nieco trąci? Myślę, iż dodaje ona nieco smaczku; to tak, jakby starka... - im starsza, tym lepsza! Rolleyes
Aliści nadużywanie niekoniecznie przyjemnym bywa. Big Grin

Smaczku, smaczku - a jakże ! Uwielbiam wszelkie gwary a język praojców naszych wielcem kontent słuchać.

(14-03-2017, 10:17)dexter napisał(a): Szkoda tylko że nie można tego zrozumieć Sad

Ale poważnie, czy wam się nie wydaje że to czego używacie do wstawiania zdjęć to jakaż porażka ?? Dlaczego nieuzywacie  galerii na forum ?? Galeria jest za darmo i bez reklam, ba można nawet linki generować i umieszczać na innych forach.

Dexter - kiedyś sprawdzałem na bieżąco kiedy będzie można wstawiać zdjęcia i zawsze był komunikat "dostępne wkrótce". Jeżeli od jakiegoś czasu można to chętnie skorzystam.
Proszę tylko o zamieszczenie instrukcji z wyjaśnieniami wszystkich opcji (nie znalazłem w pomocy) oraz informacją jak usunąć zdjęcie. Próbowałem właśnie założyć galerię i wstawić zdjęcie ale udało mi się tylko dodać zdjęcie ale bez galerii. Potem chciałbym wiedzieć jak umieścić to zdjęcie w relacji.

Pozdrawiam

OK zamieszcze
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości