Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Relacja/Galeria] PzKpfw II Ausf.C Haliński
#51
ŁAŁ Merkava, zaskoczyłeś mnie.

Siateczka na tłumiku całkiem ładnie wyszła.
Cieszy mnie fakt, że ten model powstaje wprawdzie powoli ale lepiej tak niż wcale.
Życzę wytrwałości.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam!

[Obrazek: b_ismr.gif]
Odpowiedz
#52
dajesz Merkava PDT_Armataz_01_34
Ja bym cię jeszcze prosił o więcej fotek zwłaszcza od spodu bo już się do mnie jakieś błotko uśmiecha :wink:
Pozdro!
Odpowiedz
#53
Hubercie bardzo miło mnie zaskoczyłeś... :mrgreen: Widać że troszkę przy nim przysiedziałeś bo efekt jest super. 3mam kciuki że nadal będzie tak dobrze

Pozdrawiam
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
#54
No! Tylko nie zapomnij, aby w dalszym ciągu się nie śpieszyć. Sam widzisz, jakie to daje rezultaty!
Odpowiedz
#55
To ja kilka konstruktywnych uwag:

- Zabłociłeś tłumik chociaż siatka ochraniająca jest czysta. Sprzeczność jak cholera, trzeba go było co najwyżej pordzewieć.
- Nie podobają mi się kratki na tyle zarówna ta na górze jak i na boku. Lepiej było sobie darować ich wycinanie. Nie podniosło to walorów modelu.
- zamiast tego skupił bym się na tym by błotniki tak smętnie nie wisiały.

Koniec uwag

Generalnie dobrze że robisz wolniej i dokładniej no i że wogóle coś kleisz a nie palisz, wyrzucasz itp.
Odpowiedz
#56
No dobre podsumowanie... Hubercie musisz coś ładnie i do końca złożyć żeby chyba troszkę przywrócić szacunek na tym forum bo wiele kolegów nie wypowiada się na temat tej relacji
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
#57
Witam :razz:

refresh....

[Obrazek: P1010463.jpg]
[Obrazek: P1010462.jpg]
[Obrazek: P1010458.jpg]
[Obrazek: P1010457.jpg]

Jeszcze napinające i zacznie sie wojna z ogniwkami ...Wink

Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz
#58
Nie jest źle, ale dopracuj metodę retuszowania części przed sklejeniem. Będzie łatwiej, niż po ukończeniu większych elementów.
Najbardziej cieszy mnie to, że ciągnie Cię jednak do klejenia, że sie nie spieszysz się jak kiedyś i masz dużo samozaparcia. Jak się przyłożysz, to będą z Ciebie ludzie (modelarski ludź) :twisted:
Trzymam kciuki za dalszą budowę!

Pozdrawiam
Arovist
Odpowiedz
#59
Widzę że powróciłeś do klejenia dalej tego modelu, mam nadzieję że dobrniesz do końca bo naprawdę fajny modelik jest po sklejeniu więc czekam na dalsze postępy.

Pozdrawiam Janek
Odpowiedz
#60
No zobaczymy Merkava co tam zdziałasz...

Pozdrawiam PDT_Armataz_01_36
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
#61
Teraz dyżurny krytyk :mrgreen:

Zdjęcia zdjęcia i raz jeszcze zdjęcia.
- nie za ostre to raz ,
- balans bieli do luftu to dwa,
- kontrast też coś nie tego bo na górnej płycie są prześwietlone.

Widać ze robota postępuje i to najważniejsze, jak będą lepsze fotki to mogę się konkretniej ustosunkować do modelu. Sądzę jednak że będzie to jeden z twoich lepszym modeli czołgów. Jak nie najlepszy :wink: .
Odpowiedz
#62
Cytat:Sądzę jednak że będzie to jeden z twoich lepszym modeli czołgów. Jak nie najlepszy .
Piterski nie przesadzasz z tą krytyką ?? Przecież wszyscy wiedzą że, najlepsze modele jeszcze prezed nami Wink.
[b]
Panie strzeż mnie przed przyjaciólmi - z wrogami poradzę sobie sam.

Cudze chwalicie, swego nie znacie ....
Odpowiedz
#63
Poza tym nie każdy zna sie na fotografowaniu
Odpowiedz
#64
Merkava jest naprawdę dobrze nie śpiesz się rób wszystko powoli a zdjęcia możesz robić na białej kartce o wiele lepiej będzie wszystko widać. Pozdrawiam i czekam na kolejne info z budowy :wink:
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
#65
Cytat:Poza tym nie każdy zna sie na fotografowaniu
Piętro wyżej pokazała, że jednak potrafi zrobić sensowne zdjęcie. Fotografia cyfrowa ma tą zaletę, że można na bieżąco eksperymentować i oglądać wyniki tych prób.

Cytat:Piterski nie przesadzasz z tą krytyką ??
Ty tu nie odciągaj uwagi od pytań które zadałem Ci w twojej relacji :twisted:
Odpowiedz
#66
[Obrazek: P1010574.jpg]
[Obrazek: P1010576.jpg]
[Obrazek: P1010577.jpg]
[Obrazek: P1010578.jpg]
[Obrazek: P1010579.jpg]
Odpowiedz
#67
Siemka

no ładnie Hubert widze że prace postępują dalej co mnie bardzo cieszy jedna uwaga

-zauważ ze przód pojazdu jest cały "ubrudzony" błotem a układ jezdny czyściutki, mówie o kołach i wachaczach teraz ciężko będzie Ci dotrzeć do wszystkich zakamarków.

Pozdrawiam PDT_Armataz_01_36
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
#68
Kolego Merkava ja nie zabieram głosu w relacjach, ale teraz chyba muszę. Czy nie razi cię lufa czołgu. Jeżeli cały wóz jest OK, to ta lufa jest chyba z kosmosu, wygląda jak lufa z haubicy, a to było tylko 20mm działko. Jeżeli możesz to popraw,na pewno będzie lepiej.
Pozdrawiam Egon.
Odpowiedz
#69
egon: Wiem, po przeliczeniach wyszła mi armata 50mm, ale mnie się podoba i tak zostanie, poza tym jest tak zamocowana, ze jej usuniecie zniszczy całą wieżę...

Gacek: zaplanowałem wszystko i nie będzie problemu, zacznę resztę brudzić jak skończę prawie cały model i na urodzinki zamówię laserowo wycinane gąsienice...

Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz
#70
Cytat:i na urodzinki zamówię laserowo wycinane gąsienice...
Leniuch :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Odpowiedz
#71
Merkava, jestem w szoku.
Dawno nic takiego u ciebie nie powstało.
Widać że dłuższe przerwy w klejeniu dobrze ci robią.
Chyba wreszcie będziesz miał co postawić koło T-34.
Obyś utrzymał ten poziom do końca.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam!

[Obrazek: b_ismr.gif]
Odpowiedz
#72
T-34 pojechał do Danii...Smile

Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz
#73
Co na wojnę :?:
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
#74
można tak powiedzieć...Big Grin
Odpowiedz
#75
I co tam nowego kolego stworzyłeś?
jak możesz to wrzucaj więcej fotek i najlepiej miniaturki ( te co się powiększają )
PS: Umowa odnośnie Twardego jest wciąż aktualna :wink:
Pozdruffka
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Stug III Ausf. E /WAK+scratch/ - front wschodni Tommy T.B. 27 6,864 31-07-2023, 03:59
Ostatni post: Wojtas
  PzKpfw.VI Tiger II Porsche turret /GPM+scratch/ s.H.Pz.Abt.503, Francja lipiec 1944 Tommy T.B. 24 8,645 24-07-2023, 01:10
Ostatni post: Tommy T.B.
  PzKpfw. II Ausf.L Luchs /WAK+scratch/ 4DPanc. - Front Wschodni lato 1944r. Tommy T.B. 31 11,018 20-01-2023, 02:04
Ostatni post: Tommy T.B.
  [Relacja] Messerschmitt Bf 109E-4 [Kartonowy Arsenał 2/2007] cloudwalker 29 16,153 31-01-2022, 07:55
Ostatni post: Karas
  RMS TITANIC -Mały Modelarz, Relacja z budowy. Peno 6 4,049 14-08-2021, 09:30
Ostatni post: ZbiG
  [R] Trzy pokolenia... Jedna relacja tomo11 6 3,422 14-08-2021, 10:10
Ostatni post: tomo11
  USS ESSEX w.(2014) - RELACJA Z BUDOWY Peno 4 3,455 02-04-2021, 11:24
Ostatni post: Hastur
  [Relacja/Galeria] Das Boot U-116 typ. XB Fly Model nr.16 Dziadek 27 16,031 11-01-2021, 08:36
Ostatni post: Lesio73
  [Relacja/Galeria] Das Boot U-25 typ. IA Fly Model nr.16 Dziadek 39 20,606 11-01-2021, 08:30
Ostatni post: Lesio73
  [R/G] RWD 17W (GPM 31/2018) GALERIA stachooo 49 12,976 02-01-2021, 09:52
Ostatni post: Winek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości