Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Relacja] Konkurs pancerny M.M. T-72 Waloryzowany
http://pl.youtube.com/watch?v=C7lQZvoXUeg
podsumowanie dzisiejszej wymiany poglądów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
Cytat:http://pl.youtube.com/watch?v=C7lQZvoXUeg
podsumowanie dzisiejszej wymiany poglądów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Genialna puenta i super teledyskSmile
Chuck Norris potrafi okopać się w wodzie...

[Obrazek: sig,313269,7,1,4,1,11111101000000000000,1,___.jpeg]

[Obrazek: 181f3d86b992ab6b.png]
Odpowiedz
No to i ja dodam swój głos w sprawie rockowego grania w tle z bronią i modelarstwem. Pierwszy filmik z Ironami i Spitami w roli głównej piękny, kiedyś w takim bałaganie w powietrzu to piloci musieli się wykazać umiejętnościami. Oglądam bardzo dużo filmów ale tego o którym wspomniałeś Zbyszku nie widziałem, szkoda. Teledysk Vadera zmiótł mnie sprzed monitora, rewelacja, nawet nie wiedziałem że Peter klei modele. Inne propozycje też super, a to dlatego że całe lata szkolne spędziłem na słuchaniu takiej muzy i wszystkie pieniądze jakie miałem szły w kasety. Lordi też super. Pozdro dla wszystkich fanów rocka, ach miało się kiedyś długie włoski.

Trzeba założyć wątek w jakiejś luzackiej zakładce.
Czołgista!
Odpowiedz
Luuuuzik panowie! Mamy wspólną pasję, muzyka rockowa i modele! Tak, tak tak! Jakiś premier próbował nas naśladować :ble:
Odpowiedz
Cytat:Trzeba założyć wątek w jakiejś luzackiej zakładce.
Już założyłem w Humorze :wink:
Chuck Norris potrafi okopać się w wodzie...

[Obrazek: sig,313269,7,1,4,1,11111101000000000000,1,___.jpeg]

[Obrazek: 181f3d86b992ab6b.png]
Odpowiedz
Cytat:No nie wiem czy taki off top. Wokalista Vadera klei pancerkę z tego co wiem, głównie Niemiecką. Był z nim kiedyś wywiad (chyba w 'Tylko Rock i nie tylko') I tam były fotki jego modeli. Całkiem pokaźna kolekcja i w niezłym stylu wykonana...

Fakt Piotr klei pancerkę i to na zaje... poziomie :grin: szkoda tylko że w plastiku jedynie dłubie bo sam bym Go tu chętnie zaprosił

Pozdrówka dla całej metalowo-modelarskiej braci \m/ :wink:
Odpowiedz
Pomału, ale do przodu, koło do koła aż zbierze się ich 13. Wyszpachlowane, pieszczone, nie dopracowane. Kilka tubek szpachli i finito. Daleka droga do doskonałości, dwa dni z każdym kołem roboty, szewska pasja, a tu brak czasu, niedziele takie krótkie, a w pracy kołowrót z ośmioma kursantami skierowanymi z bidy. Mam ich nauczyć w trzy tygodnie tego, co sam się uczyłem 20 lat. Zero wyrozumiałości ! Jednak zebrałem tych 13 nieszczęsnych kółek i mniej więcej one wyglądają tak jak to jedno[lepiej zrobione]. Jestem zawzięty i brnę z przerwami do przodu.
[Obrazek: 84ea7830c6c9284dm.jpg][/URL[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c6f16c737fe00d2c][Obrazek: c6f16c737fe00d2cm.jpg][Obrazek: 2b806f3d3cc78af2m.jpg][Obrazek: b7f898cc91e7e030m.jpg][Obrazek: c6f16c737fe00d2cm.jpg]
Odpowiedz
Hehe, to niesamowite ze nie dość ze wszysy lubują sie w modelarstwie to na dodatek wiekszość słucha muzyki rockowo-metalowej... :grin:
Miło jest sie dowiedzieć ze jest jeszcze wielu innych ludzi o tak podobnych gustach :mrgreen:
Odpowiedz
Cytat:Hehe, to niesamowite ze nie dość ze wszysy lubują sie w modelarstwie to na dodatek wiekszość słucha muzyki rockowo-metalowej... :grin:
Widzisz... to jakieś popaprańce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Odpowiedz
No widze właśnie i to mnie bardzo cieszy ze nie ja jeden na świecie taki 'popaprany' jestem :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
Cytat:to mnie bardzo cieszy ze nie ja jeden na świecie taki 'popaprany' jestem :mrgreen: :mrgreen:

Lepiej być odmieńcem niż składnikiem szarej i bezbarwnej masy :roll: .
Odpowiedz
Cytat:nie ja jeden na świecie taki 'popaprany' jestem
Taaa...nie ma to jak super glue na mordzie :-D

Cytat:szarej i bezbarwnej masy

Ja tam nie identyfikuję się z tą wszędobylską szpachlą ;-) Trzeba przyznać że nasze hobby jest delikatnie mówiąc niszowe :-D Ale co tam, mówcie na mnie od dziś Tofik :lol:
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
Cytat:mówcie na mnie od dziś Tofik :lol:
A co z Di Caprio :?: :mrgreen:
Odpowiedz
Cytat:A co z Di Caprio

Di Caprio to ten obok na fotce ;-)
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
Cytat:Di Caprio to ten obok na fotce ;-)
Ten w paski czy bez :?: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
Cytat:Ten w paski

Czy ja tu widzę uprzedzenia rasowe? :-D Jak mu powiem to sie zeźli, a to groźne zwierze jest :-D Własnie rżnie głupa na fotelu więc przy takich okolicznościach możemy go za DiCaprio uznać ;-)
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
Di Caprio? - Brzyyyyydalll :roll: tylko nie mów tego temu paskowanemu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Cytat:ceva napisał/a:
Ten w paski


Czy ja tu widzę uprzedzenia rasowe? :-D Jak mu powiem to sie zeźli, a to groźne zwierze jest :-D Własnie rżnie głupa na fotelu więc przy takich okolicznościach możemy go za DiCaprio uznać ;-)
_________________


A może zamiast o pierdołach :mrgreen: pogadamy o kołach do siedemdwójki?
czsochaj kółka :razz: zapowiadają się ciekawie, a można prosić o kadrowanie zdjęć?
Odpowiedz
Cytat:pogadamy o kołach do siedemdwójki?

Chętnie, tylko o czym tu gadać ? :-D Jakie są - każdy widzi Cool Dopóki nie będzie Twardego z nowymi kółeczkami nie ma nawet za bardzo z czym porównać....
Pozdrawiam!!!
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
Cytat:Chętnie, tylko o czym tu gadać ? :-D Jakie są - każdy widzi Cool
Mam nadzieję, że chodzi Ci o opracowanie a nie o pracę czsochaja, bo w przeciwnym wypadku będę gryzł :twisted: .
Odpowiedz
Wiem wiem, że nie od rzeczywistości nieco odstają ale i tak to co robi z nimi czsochaj zasługuje na najwyższe słowa uznania. Jednak, jak to mówią, z g... bata nie ukręcisz (bez urazy oczywiście ;-) ) i uzyskanie realnego odwzorowania przy tym opracowaniu jest letko niemożliwe. Zresztą, ten temat omawialiśmy parę stron temu. ;-)
Aaaa tak wogóle to sam sie ugryź :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ja mam kota i nie zawaham się go użyć :lol:

czsochaj, wybacz tony offtopiców, ja za siebie nie mogę czasem, zwłaszcza po nocach...i kiedy nie chcę słodzić do nieprzytomności :oops: Mam nadzieję że i tym razem ujdzie mi na sucho...
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
Cytat:Ja mam kota i nie zawaham się go użyć :lol:

Kota, ja mam jamnika ale dzisiaj jest niedyspowany bo browary łoił :mrgreen: .
Dobra kończymy off top bo nas czsochaj pogoni Confusedmile:
A tak na zmianę klimatu zapodam http://pl.youtube.com/watch?v=UDV1107Hvy4 :mrgreen: .
Odpowiedz
Zbyszku już się martwiłem że coś się stało, tak długo nie było żadnej aktualizacji. No ale po ostatnim poście wszystko jasne. Brak czasu to jedno, a precyzyjne klejenie kół to drugie. Nie dziwne że trwa to dość długo, skoro każde koło ma szpachlowany bandaż gumowy. Już się nie mogę doczekać widoku kół na kadłubie, także powolutku do przodu Zbyszku, i nie każnam tak długo czekać na aktualizacje. Pozdrawiam.
Czołgista!
Odpowiedz
Zbyszku mam nadzieję że do maja go skończysz, chcialbym go zobaczyć na żywo :grin: .

Pozdrawiam Janek
Odpowiedz
Oj, co do off. topów, to nie mam żadnych ale. Jak ktoś jest zbyt sztywny, to jest głęboko pod ziemią! :mrgreen: Nikogo nie zamieżam gonić, ani łajać. Panowie macie moje błogosławieństwo, pod warunkiem, że nie zmienicie swojego nastawienia do tego co robimy i piszemy. To jest wspaniała zabawa i dlatego w tym uczestniczę. Trochę zgrywy, trochę luzu, dla każdego coś miłego! Oby tak dalej! Ale temat kółek nadal drążę! Efekty mizerne! Dwie warstwy szpachli, delikatna obróbka papierem i pilnikami i co? Wygląda na to, że trzeba będzie położyć jeszcze jedną warstwę szpachli. Syzyf by się załamał! Kiepsko to wyszło, oj kiepsko. A o to potwierdzenie moich słów.
[Obrazek: a67def9a119be90am.jpg][Obrazek: 0a99aea2f19ace8fm.jpg][Obrazek: 25678f7b81940099m.jpg][Obrazek: 21e49019fc595708m.jpg]
Odpowiedz
Zbyszek, czy byłbyś uprzejmy na swoich zdjęciach zaznaczyć felerne obszary bo mi chyba coś wzrok szwankuje Cool .
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Relacja] Messerschmitt Bf 109E-4 [Kartonowy Arsenał 2/2007] cloudwalker 29 16,153 31-01-2022, 07:55
Ostatni post: Karas
  RMS TITANIC -Mały Modelarz, Relacja z budowy. Peno 6 4,049 14-08-2021, 09:30
Ostatni post: ZbiG
  [R] Trzy pokolenia... Jedna relacja tomo11 6 3,422 14-08-2021, 10:10
Ostatni post: tomo11
  USS ESSEX w.(2014) - RELACJA Z BUDOWY Peno 4 3,455 02-04-2021, 11:24
Ostatni post: Hastur
  [Relacja/Galeria] Das Boot U-116 typ. XB Fly Model nr.16 Dziadek 27 16,031 11-01-2021, 08:36
Ostatni post: Lesio73
  [Relacja/Galeria] Das Boot U-25 typ. IA Fly Model nr.16 Dziadek 39 20,606 11-01-2021, 08:30
Ostatni post: Lesio73
  [Relacja] Kościół w Porąbce - skala 1:100 Astra28 44 19,769 28-11-2020, 11:34
Ostatni post: Zeppelin
  [Relacja] Brytyjski monitor HMS "M15" Adrian Kacz 31 17,694 28-11-2020, 11:26
Ostatni post: Zeppelin
  [Relacja] T-34/85 "Rudy" MM 1-2 2005 czyli powrót do dzieciństwa :) Roland 5 4,361 27-04-2020, 09:57
Ostatni post: Karas
  [R] Sumida Typ 2593 - japoński samochód pancerny z II w.ś. MichalR 8 3,777 08-01-2020, 07:25
Ostatni post: btomko

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości