Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akitsushima - wymiary.
#1
Witam. Mam prośbę do osób posiadających sklejony model Akitsushimy z Answera. Potrzebuję wymiary złożonego modelu. Długość i szerokość z samolotem. Zamawiam podstawkę pod aktualnie kończony IJN Tone i kolejna do sklejenia ma być Akistushima (model dopiero zamówiony). Zamawiając dwie podstawki wychodzi mi taniej, dlatego chcę zamówić jedną do przodu. Wiem, że teoretycznie mogę wziąć wymiary z neta i podzielić przez skalę, ale z tego co zauważyłem to jako szerokość podawany jest sam kadłub bez samolotu na pokładzie. Dziękuję.
Odpowiedz
#2
Według cioci Wikipedii rozpiętość skrzydeł H8K- 38m. Więc w 1:200 powinno być 19 cm. Długość z okładki 59cm. Zapewne warto uwzględnić też trochę luzu w gablocie. Wink

Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
(18-10-2017, 10:27)Cordel napisał(a): Według cioci Wikipedii rozpiętość skrzydeł H8K- 38m. Więc w 1:200 powinno być 19 cm. Długość z okładki 59cm. Zapewne warto uwzględnić też trochę luzu w gablocie. Wink

Pozdrawiam

Dzięki. Trochę przekombinowałem nie sprawdzając rozpiętości skrzydeł samolotu. Ale ktoś kto skleił ten model wydawał mi się bardziej wiarygodny. Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości