Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[N] P-47 D-2 AH
#1
Wydawnictwo że Stegny się obudziło. 

[Obrazek: p-47d-2-cover-large.jpg]
Odpowiedz
#2
Przypomina mi się taka piosenka z dawnych młodzieńczych lat...
https://www.youtube.com/watch?v=5foH2jVY39o
Odpowiedz
#3
Big Grin 
Czwarty... dwa skleiłem. Tego pierwszego też miałem chęć pociąć, ale dalej sobie leży i co ? Ten nowy zakupię i będę miał dylemat ... pierwszy czy czwarty?
Potrwa to trochę i zanim któregoś potnę to pewnie będzie piąty ( jak ze spitami). Ja chciałem Hellcata, F16, albo jakąś naprawdę niespodziankę... 
Chyba skleję sobie CAMELA po polskiemu Big Grin .
Coś się dzieje  w Stegnie, był Andrzej jest Jadzia, inny e-mail, model nijaki po ponad pół roku oczekiwania. Mam nadzieję że to nic takiego i po zmianach będzie jeszcze lepiej niż było. PDT_Armataz_01_34
Odpowiedz
#4
Z każdej nowości się cieszę, z takiej której nie kupuję też.  Stegnie życzmy owocnych i trafionych opracowań.
Za każdym razem, zwłaszcza na czarnym forum, z reguły najwięcej kłapią dziobami ci których dorobek modelarski ciężko zobaczyć.
Ps.   zbin - oba na raz i po dylemacie, ja lubię Twoje modele.
Odpowiedz
#5
W 2016 pytałem się o okręty, Takao lub PE miały wyjść niebawem, no i wychodzą...
Mimo wszystko czekam.

EDIT: Hmmm tak patrze się na tą okładke i nagle myśl, a może jednak Pan Haliński miał racje że okręty ukarzą się przed końcem roku 2016, nadal jest to możliwe.
[Obrazek: J8HtZWI.png]
Odpowiedz
#6
(24-01-2018, 08:49)kajym napisał(a): Z każdej nowości się cieszę, z takiej której nie kupuję też.  Stegnie życzmy owocnych i trafionych opracowań.
Za każdym razem, zwłaszcza na czarnym forum, z reguły najwięcej kłapią dziobami ci których dorobek modelarski ciężko zobaczyć.
Ps.   zbin - oba na raz i po dylemacie, ja lubię Twoje modele.

Czarne to jest forum starych baba, 7 stron klepania nie wiadomo o czym, najwięcej do gadki mają pułkownicy bo ten co klei kupi dwa modele na rok i nie zajmuję się klepaniem po klawiaturze .Pozdrawiam
Odpowiedz
#7
Przyłączę się do dyskusji, o ile dobrze widziałem dziś w empiku to TAKAOma być chyba w marcu tego roku. :-) Więc czekam z niecierpliwością :-)
Odpowiedz
#8
(26-01-2018, 08:39)peziet27 napisał(a): Przyłączę się do dyskusji, o ile dobrze widziałem dziś w empiku to TAKAOma być chyba w marcu tego roku. :-) Więc czekam z niecierpliwością :-)

U wierzę jak zobaczę ,zapowiedzi Hala to wielka zagadka .
Odpowiedz
#9
(26-01-2018, 11:00)iras napisał(a): U wieżę jak zobaczę ,zapowiedzi Hala to wielka zagadka .

Może ..      "u wież"        .. model 168zł, szkielet 100zł, lufy 70zł.... takie ceny są podane w nowym numerze KA. Dostępny od marca 2018r.
Ja tam wierzę że zobaczę Smile
Odpowiedz
#10
Biore w ciemno
[Obrazek: J8HtZWI.png]
Odpowiedz
#11
Zbin, model już masz to daj fotki arkuszy, no i tą zapowiedz.
Odpowiedz
#12
Nie daj się prosić ,daj fotki ,chyba że to tajemnica aż do wydania .
Odpowiedz
#13
Fotki arkuszy są tutaj.
Jeżeli chodzi o Takao to ceny są w tabelkach:
Model
[Obrazek: thumb_654_27_01_18_6_29_43.jpeg]
Wręgi
[Obrazek: thumb_654_27_01_18_6_29_15.jpeg]
Lufy
[Obrazek: thumb_654_27_01_18_6_28_37.jpeg]
Odpowiedz
#14
Czekając na pociąg do domu miałem okazję wstąpić do Empika i sobie zeszyt obejrzeć. Nie wiem czy to tylko moje zwidy, czy linie konturowe są jakieś grubsze niż zwykle?

Na początku byłem troszkę zawiedziony, że kolejny Jug <pieniążki został w kieszeni> ale jak zobaczyłem, że w marcu na półki wjeżdża Takao to wszystko ułożyło się w logiczną całość. Na teraz "kotlecik" aby móc na spokojnie wymuskać i wydać grubaśny model w kolejnym numerze Smile
Moje prace:
Ukończone: IS-2, T34-85, F6F-3, FW-190 D9, Ta- 152H


W budowie: P-51 D



Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości