Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przybornik modelarski
#1
Witam serdecznie  mam na imię Piotr 34 kalendarz wskazuje z  racji posiadania niewielkiego mieszkania  jestem chętny powrócić do modelarstwa   po  wielu latach. Kleił będę na stole dziennym  120x80 cm Z racji tego, że nie mogę zajmować  cały czas tego   stołu to wymyśliłem sklejkę  o tych samych wymiarach którą będę  kładł na stół a po skończonej  pracy   odnosił to do drugiego pokoju  na  szafę.  I mam  kilka pytań

Czym pokryć tą sklejkę? brystolem - okładziną, czy może czymś zupełnie innym?
Jak  mógłbym sobie zmajstrować przybornik -   kiedyś miałem kilka rolek  po papierze toaletowym sklejonym i  spisywało się  dobrze.  Kiedyś gdzieś w odchładzani internetu widziałem taki projekt  przybornika,   może macie jakieś  ciekawe rozwiązanie tego jak można by to zrobić?

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Niczym bym nie oklejał, tylko położył na to jeszcze matę Olfy A3.

Przyborniki do farb są dostępne na stronie GPM: https://sklep.gpm.pl/download.
Na ich podstawie można kombinować coś więcej samemu Wink .
Odpowiedz
#3
(24-01-2018, 06:59)skarczew napisał(a): Niczym bym nie oklejał, tylko położył na to jeszcze matę Olfy A3.

Przyborniki do farb są dostępne na stronie GPM: https://sklep.gpm.pl/download.
Na ich podstawie można kombinować coś więcej samemu Wink .

Dziękuje za podpowiedź
Odpowiedz
#4
120x80cm to zbyt duży blat do pracy nad modelem, sam tego nie przetargasz przez drzwi do drugiego pokoju i jeszcze na szafe? Wszystko wyląduje na podłodze. Pomysł raczej nad organizerami które mógłbyś chować do wygodnego pudła po owocach np.
Na tapecie: MiG-29 Fulcrum
Galeria: PZL I-22 Iryda


Odpowiedz
#5
(27-01-2018, 09:42)noker napisał(a): 120x80cm to zbyt duży blat do pracy nad modelem, sam tego nie przetargasz przez drzwi do drugiego pokoju i jeszcze na szafe? Wszystko wyląduje na podłodze. Pomysł raczej nad organizerami które mógłbyś chować do wygodnego pudła po owocach np.


zdecydowałem się na 100x70cm  z płyty mdf 8mm  obkleiłem  3  brzegi  listewką 1x0,5cm   aby nic nie uciekało.   Z dwóch metrów rury kanalizacyjnej 32mm  zrobiłem przybornik  +  2 pudełka z  narzędziami  rzadziej używanymi, wszystko chowam  do  szafki   a płytę do garderoby, mam coś takiego 2x4m

[Obrazek: 9ebf8ce9351c.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sklep modelarski w Belgii Tap-Chan 2 2,961 02-07-2014, 02:12
Ostatni post: dexter
  Nożyk modelarski cma55 17 9,353 19-12-2010, 04:35
Ostatni post: cma55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości