Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.
Szanowni Państwo. Zrobiłem dokumencik do dodawania zdjęć do galerii. Jest dostępny pod adresem : http://papermodels.pl/misc.php?action=help&hid=8 Jeśli macie jakieś przemyślenia lub sugestie piszcie na adres admin@papermodels.pl
Jakiś czas temu zauważyłem że są problemy z otrzymywaniem poczty z forum przez co są problemy z rejestracją nowych użytkowników. Jeśli zarejestrowałeś się i nie dostałeś maila aktywacyjnego napisz do mnie (admin@papermodels.pl) z tego adresu, z którego robiłeś rejestrację. Mam możliwość aktywowania ręcznie takiego konta.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modele wydane 2w1 ofset i kreda
W dniu dzisiejszym dotarła do mnie przesyłka  Mig-21 bis  wydaw. angraf model i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu  model został  wydany podwójnie! Big Grin   Na kredzie i  ofsetowo

To  coś dla mnie na  kredzie  się "nauczę" a   ofset skleję jak będę godzien. Jeden arkusz  wręg został wydany pojedynczo, zapewne ze względu na  oszczędność kartki, kto będzie chciał to  zrobi ksero.  W sumie to zawsze robiłem ksero jak wycinałem ręcznie, w tym przypadku  już tylko laser..

Moje pytanie:

Jakie modele są jeszcze tak  fantastycznie wydane?
Odpowiedz
Tego to ja nie wiem ale podziwiam Szanownego kolegę za entuzjazm. To już siódmy nowy temat w ciągu trzech tygodni  Big Grin
Odpowiedz
(05-02-2018, 08:19)PiotreS napisał(a): Jakie modele są jeszcze tak  fantastycznie wydane?
Wiele modeli jest fantastycznie wydanych. O co dokładnie pytasz? O dwa modele w zestawie? O papier kredowy?

Co do "nauczania", to jednak najpierw wziąłbym się za offset, jako że kreda jest trudniejsza i klei się ją trochę "inaczej".
Odpowiedz
Będę rozcinał jutro bo dzisiaj, ostatnie klejenie poprzedniego modelu. Co się tyczy miga to jednak rozpocznę od kredy, ofset jest za ładny, nauczę się na kredzie i dopiero skleję ofset.

A moje prytanie właśnie tyczyło się takich podwójnych wydań
Odpowiedz
(10-02-2018, 08:03)PiotreS napisał(a): Będę  rozcinał jutro bo dzisiaj, ostatnie  klejenie poprzedniego modelu. Co się tyczy miga to jednak  rozpocznę od kredy, ofset jest za ładny, nauczę się na kredzie i dopiero  skleję ofset.

A moje prytanie właśnie  tyczyło się  takich podwójnych  wydań
Z tego co mi wiadomo, wersję kredową - jeśli istnieje - raczej musisz zamawiać oddzielnie - większość wydawców woli offset, i raczej nie łączy ich w jednym zeszycie.
Tak jest np. z P-51D-20 z KA 4-5/2015. Inna sprawa że wydanie zawiera dwa pełne modele, i zamawiając kredę i offset masz do wykonania łącznie 4 Wink .
Odpowiedz