Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[G] Flottender "Hela" 1:200
#1
Witam po dłuuuuuugiej przerwie  Smile
Straszna niemoc dosięgła moją osobę, i żeby znowu nie rwać zaczętych relacji, postanowiłem w domowej ciszy, spokojnie dokończyć budowę jednego z modeli i w postaci galerii wrócić na forum "żywych forumowiczów" Big Grin
Co do "Heli", to okręt ten nie należy do trudnych, ale jak każdy budowany model nie lubi długich przerw w budowie i nie wszystko wyszło tak jak powinno Tongue
[Obrazek: 189c5b90a3c2ce3b.jpg] [Obrazek: a093ed934cedce9c.jpg] [Obrazek: 13919c05c8a00322.jpg] [Obrazek: d2dd5bf737761894.jpg] [Obrazek: e68a0ddddb055f1a.jpg]                               [Obrazek: c273fc3f5b61a67d.jpg] [Obrazek: db18e787c0a95f3f.jpg] [Obrazek: 5b1a9b82e8f7727b.jpg] [Obrazek: 150cbe5feceb49e0.jpg] [Obrazek: c023e5349f63c1e2.jpg] [Obrazek: feb195a86eb69835.jpg] [Obrazek: bfcc99b2517b1137.jpg] [Obrazek: 5b65357999fd8db6.jpg] 
Pierwszy rejs próbny "Hela odbyła w doborowym towarzystwie do Rypina

[Obrazek: 499f64cf54b8a37a.jpg]

Do miłego zobaczenia Smile
Zwodowany:
USS Gambier Bay, USS Heermann, USS San Francisco, USS Oklahoma, USS England, USS Erie, USS Aaron Ward
IJN I-176, IJN I-19, IJN Suzuya, IJN Shimakaze
DKM Hela, U-47
RM Leone Pancaldo
ORP Wicher, ORP Orzeł
Bitwa pod Cuszimą: Tsushima, Kagero
W budowie: IJN Nagato, IJN Taiho, De Ruyter, i wiele innych  Big Grin 
                  Bitwa pod Cuszimą : Aurora, Groznyj
                  Schwimmdock + SMS Undine


[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]  
Odpowiedz
#2
Po prostu "HELA". Ale - "made in RADZIAS"!
Moje gratulacje.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#3
Gratuluję ukończenia ładnego i nietuzinkowego modelu! Jeszcze nie widziałem sklejonej Heli.
Jak zwykle dobra robota, bo żadnych baboli nie widzę, ale pewnie będzie okazja zobaczyć na żywo, to pogadamy Smile
Na macie: DARDO, BIEZSZUMNYJ

[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]


Odpowiedz
#4
Widziałem i podziwiałem w Rypinie - jest na co popatrzeć!
Gratulacje Radziu!!!
Odpowiedz
#5
Jest wspaniały (...)
Gratuluję i zazdroszczę
pozdrawiam
Piterkowiec

"Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku "

Aktualnie w montowni: 
Ukończone:
Piper L4H [Kartonowa Kolekcja], Fokker D. VII [Kartonowa Kolekcja], Mig-15 Fagot [Hobby Model], Li-2 [Mały Modelarz], Ił-14 [opracowanie Kangaroo], Hindenburg LZ-129 [Sklej Model], Fokker Dr 1 [Modelik], TS/S Stefan Batory [Mały Modelarz], Ił 62 [Mały Modelarz 1979], USS Dallas [Modelik], United States [JSC], King George V [ JSC], Queen Mary [JSC],ORP Jaskółka [MM/2000]
Odpowiedz
#6
Również bardzo mi się podoba.

Moje gratulacje PDT_Armataz_01_37
Odpowiedz
#7
Model wygląda elegancko, jednak w stosunku do Twoich poprzednich modeli jest "zbyt prosty".
Sklejony ładnie, czyściutko, ale bez efektu "łał". Po ukończeniu Suzuji wszedłeś na wyższy level modelarstwa, dostepny
tylko dla ścisłego grona. Dlatego od Ciebie będę wymagał dużo więcej. Tobie trza iść w pancerniki (Nagato Big Grin ), a nie w
takie "drobnoustroje". 
Najważniejsze, że  wróciłeś "do żywych'.
 Trzym się i do zobaczyska.

Japończyk

Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#8
Dziękuję Wszystkim za wsparcie, na pewno się przyda, bo w planach mam i "drobnoustroje" jak to określił Japończyk Big Grin  jak też i "grube ryby" Tongue
Zwodowany:
USS Gambier Bay, USS Heermann, USS San Francisco, USS Oklahoma, USS England, USS Erie, USS Aaron Ward
IJN I-176, IJN I-19, IJN Suzuya, IJN Shimakaze
DKM Hela, U-47
RM Leone Pancaldo
ORP Wicher, ORP Orzeł
Bitwa pod Cuszimą: Tsushima, Kagero
W budowie: IJN Nagato, IJN Taiho, De Ruyter, i wiele innych  Big Grin 
                  Bitwa pod Cuszimą : Aurora, Groznyj
                  Schwimmdock + SMS Undine


[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]  
Odpowiedz
#9
To ja też dorzucę swoje pinć groszy: Fajny model fajnego okrętu i do tego fajnie sklejony - wiem co piszę, gdyż widziałem go na własne oczy.
Gratuluję i czekam na te "ryby".
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
#10
Wszystko ładnie, pięknie, ale gdzie jest Opel czyli ta przysłowiowa truskaweczka na torcie?!? Pojawi się do Nowego Tomyśla?
Wtedy też zamierzam naocznie popatrzeć sobie do woli na ów model  PDT_Armataz_01_34
Odpowiedz
#11
(07-03-2018, 02:06)yogi napisał(a): Wszystko ładnie, pięknie, ale gdzie jest Opel czyli ta przysłowiowa truskaweczka na torcie?!? Pojawi się do Nowego Tomyśla?
Wtedy też zamierzam naocznie popatrzeć sobie do woli na ów model  PDT_Armataz_01_34

Niestety yogi, ale Opel a według najnowszych doniesień Mercedes, wyjechał z Donitzem na jakiś konkurs modelarski  Big Grin , ale niebawem wróci i będziesz miał truskaweczkę a nawet może wisienkę na torcie  Tongue
Zwodowany:
USS Gambier Bay, USS Heermann, USS San Francisco, USS Oklahoma, USS England, USS Erie, USS Aaron Ward
IJN I-176, IJN I-19, IJN Suzuya, IJN Shimakaze
DKM Hela, U-47
RM Leone Pancaldo
ORP Wicher, ORP Orzeł
Bitwa pod Cuszimą: Tsushima, Kagero
W budowie: IJN Nagato, IJN Taiho, De Ruyter, i wiele innych  Big Grin 
                  Bitwa pod Cuszimą : Aurora, Groznyj
                  Schwimmdock + SMS Undine


[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]  
Odpowiedz
#12
Oficjalnie gratuluję Kolego Radzias!
Pięknie sklejony model co wyrażałem już w listopadzie'2017.
Koledzy wszystko napisali co chciałbym powiedzieć, więc powiem tylko "model śliczny jak zwykle u Radziasa".
I nie ważne, że mniejszy od poprzednich, ten też jest przedni.
Powodzenia w następnych - nowych lub trwających.
Pozdrawiam Wszystkich

Winek (WiesławK)

[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
Odpowiedz
#13
(07-03-2018, 07:12)radzias napisał(a):
(07-03-2018, 02:06)yogi napisał(a): Wszystko ładnie, pięknie, ale gdzie jest Opel czyli ta przysłowiowa truskaweczka na torcie?!? Pojawi się do Nowego Tomyśla?
Wtedy też zamierzam naocznie popatrzeć sobie do woli na ów model  PDT_Armataz_01_34

Niestety yogi, ale Opel a według najnowszych doniesień Mercedes, wyjechał z Donitzem na jakiś konkurs modelarski  Big Grin , ale niebawem wróci i będziesz miał truskaweczkę a nawet może wisienkę na torcie  Tongue

yogi, jest Twoja truskaweczka Tongue . Po długiej nieobecności w końcu Mercedes jak i sam Karl Donitz wrócili na pokład na zasłużony wypoczynek  Big Grin

[Obrazek: ec10e325d46faebd.jpg]

[Obrazek: 6c9c59770e04da94.jpg]

[Obrazek: b8ce68ff9432bbd6.jpg]

Teraz można powiedzieć "Model Kompletny"  Tongue
Zwodowany:
USS Gambier Bay, USS Heermann, USS San Francisco, USS Oklahoma, USS England, USS Erie, USS Aaron Ward
IJN I-176, IJN I-19, IJN Suzuya, IJN Shimakaze
DKM Hela, U-47
RM Leone Pancaldo
ORP Wicher, ORP Orzeł
Bitwa pod Cuszimą: Tsushima, Kagero
W budowie: IJN Nagato, IJN Taiho, De Ruyter, i wiele innych  Big Grin 
                  Bitwa pod Cuszimą : Aurora, Groznyj
                  Schwimmdock + SMS Undine


[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]  
Odpowiedz
#14
Oo, i teraz model jest w pełni ukończony, dziękuję za pamięćSmile

Mercedes fajniutki! Oj postawiłbym co najmniej ze dwa takie na swoim nabrzeżuWink
Odpowiedz
#15
Zostawić go samego na parę lat... Wink

Piękne to Smile
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#16
A ciebie Sprudin ??

Modele super Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości