Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
23 Baza Lotnictwa Taktycznego czeka na pomoc :)
#1
Heart 
Szanowne Modelarki i Modelarze

Zwracam się do was z apelem. Jeśli macie za dużo sklejonych modeli samolotów w polskich barwach i nie wiecie co z nimi zrobić to możecie je przekazać do sali tradycji działającej przy 23 Bazie Lotnictwa Taktycznego w Barczącej Smile no dobra baza tak naprawdę tam się mieści nie w Mińsku Smile 
Dzisiaj się dowiedziałem że została odrestaurowana sala tradycji jednakże świeci ona pustkami (nie licząc modeli przekazanych przez ZbiGa). Większość modeli, która tam była niestety nie nadaje się do dalszej eksploatacji. Stąd ten apel że jeśli możesz przekaż model a zostanie dobrze spożytkowany. Myślę że znajdzie się też miejsce na tabliczkę przez kogo został ten model przekazany. Zapewniamy że będzie stał w gablocie i cieszył oko zwiedzających.


Jako że baza nie może zakupić modeli więc wchodzi w grę wyłącznie darowizna. 

Jeśli macie jakieś pytania piszcie :Smile Postaramy się odpowiedzieć na każde wasze pytanie.
Odpowiedz
#2
Hej,
to ja ma szybkie pytania:
Ile jest czasu na wykonanie zadania?
Czy przedstawisz listę modeli, które już są, zostaną przekazane do Sali Tradycji?
Czy będzie lista modeli, które z przyjemnością byście widzieli w Bazie?
Odpowiedz
#3
Hej
Szybkie odpowiedzi.
Nie ma Smile
Mam taką nadzieję żeby nie było dubli
Myślę że nie ma jeśli mają szachownicę lub są związane z historią lotnictwa polskiego.
Odpowiedz
#4
Myslę, że w tym temacie niech wypowie się Partyzant. On wie czego izba tradycji oczekuje w darze.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#5
Witam, dopiero wróciłem z urlopu i miałem okazje na miejscu dowiedzieć się i zobaczyć sale tradycji.
A więc tak. W tej chwili nastąpiły zmiany na szczeblu dowódczym i poprzedni Dowódca naciskał na kwestie wystawienia modeli samolotów w barwach innych niż polskie i to jeszcze musiały być związane z historią 1 Pułku od 1918 r. Nie wiemy jeszcze jak podejdzie do tematu nowy Dowódce. Dla przykładu poprzedni nie zgadzał się na Messerschmitta 109 Sad.
Dlatego bardzo chętnie przyjmiemy modele z początków lotnictwa , wojny Polsko- Bolszewickiej , Międzywojennej i II Wojny Światowej, jak maja Kosy to już siódme Niebo. Tak jak widać na zdjęciu Zbigowe modele już stoją z lat PRL , ale chyba nie obrazimy się jak pojawią się jeszcze inneSmile. Z Miga 29-tego też nie omieszkamy się ucieszyć Smile. Hurricane jest stary i zdezelowany, są dwa Zumbachowe Spity V , za to nie ma PZL P-11 z KosamiSad. Z Łosia Smile))) Bajka. i Karasiem tez nie pogardzimySmile.

[Obrazek: thumb_54_02_10_18_9_39_42.jpeg] [Obrazek: thumb_54_02_10_18_9_37_20.jpeg] [Obrazek: thumb_54_02_10_18_9_36_47.jpeg] [Obrazek: thumb_54_02_10_18_9_35_57.jpeg]

Bardzo dziękujemy za dotychczasowe zainteresowanie i odzew. Jakby co to Z Dexem i ze mna kwestia dogadania jak potencjalne dary od was odebrać.
Jeszcze raz dziękujemy I Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
W kwestii dubli...
Ja już zaoferowałem swoją Balilę z WAKu...

Pozdrawiam
Odpowiedz
#7
(02-10-2018, 09:57)Partyzant napisał(a): Witam, dopiero wróciłem z urlopu i miałem okazje na miejscu dowiedzieć się i zobaczyć sale tradycji.
A więc tak. W tej chwili nastąpiły zmiany na szczeblu dowódczym i poprzedni Dowódca naciskał na kwestie wystawienia modeli samolotów w barwach innych niż polskie i to jeszcze musiały być związane z historią 1 Pułku od 1918 r. Nie wiemy jeszcze jak podejdzie do tematu nowy Dowódce. Dla przykładu poprzedni nie zgadzał się na Messerschmitta 109 Sad.
Dlatego bardzo chętnie przyjmiemy modele z początków lotnictwa , wojny Polsko- Bolszewickiej , Międzywojennej i II Wojny Światowej, jak maja Kosy to już siódme Niebo. Tak jak widać na zdjęciu Zbigowe modele już stoją z lat PRL , ale chyba nie obrazimy się jak pojawią się jeszcze inneSmile. Z Miga 29-tego  też nie omieszkamy się ucieszyć Smile. Hurricane jest stary i zdezelowany, są dwa Zumbachowe  Spity V , za to nie ma PZL P-11 z KosamiSad. Z Łosia Smile))) Bajka. i Karasiem tez nie pogardzimySmile.

[Obrazek: thumb_54_02_10_18_9_39_42.jpeg] [Obrazek: thumb_54_02_10_18_9_37_20.jpeg] [Obrazek: thumb_54_02_10_18_9_36_47.jpeg] [Obrazek: thumb_54_02_10_18_9_35_57.jpeg]

Bardzo dziękujemy za dotychczasowe zainteresowanie i odzew. Jakby co to Z Dexem i ze mna kwestia dogadania jak potencjalne dary od was odebrać.
Jeszcze raz dziękujemy I Pozdrawiam

PZL P-11C z kosami się robi , kwestia czasu.
Odpowiedz
#8
Ja mógłbym podrzucić swoją Czaplę, o ile jej wykonanie nie grzeszy Sali Tradycji. Brak osłony silnika, która gdzieś na jakimś konkursie się zapodziała. Jak coś to mógłbym ją sam podrzucić ale pewnie dopiero w styczniu na konkurs Smile
Odpowiedz
#9
Witam,
Jeśli ktoś zdecydował się na przekazanie jakiegoś modelu w Polskich barwach do sali tradycji to w Gołębiu na konkursie będzie okazja je przekazać , bo mam zamiar się tam pojawić i uczestniczyć. Bardzo mi będzie miło , jeśli do takowego przekazania dojdzieSmile.
Pozdrawiam Serdecznie
Odpowiedz
#10
Model jeden jest u MichałaR do odbioru, ale ostatnio nie mam czasu żeby w ogóle podskoczyć po niego.
Odpowiedz
#11
https://www.defence24.pl/prawie-447-mld-...c-w-2019-r
a eksponaty na salę tradycji co łaska Smile
Odpowiedz
#12
Może być Jak 9 z szachownicą tak zwana biała setka
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Le Coureur 1:96 - shipyard - prośba o pomoc Maverick91 19 4,969 29-10-2023, 10:35
Ostatni post: homa
  Mała prywata i prośba o pomoc dexter 12 6,047 27-12-2017, 11:33
Ostatni post: Winek
  APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Wojtka Rafalskiego MichalR 10 16,870 06-04-2017, 10:56
Ostatni post: MichalR
  POTRZEBNA POMOC!!! Paweł O 0 2,242 14-08-2016, 04:49
Ostatni post: Paweł O
  Pomoc wieża Drh LC /25 jako platforma lądowisko Fisk78 0 2,561 22-10-2013, 04:48
Ostatni post: Fisk78
  [R/G] Mi-2 INSTYTUT LOTNICTWA (GPM 26/2012) Twardy 70 28,013 15-05-2013, 12:34
Ostatni post: oldboy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości