Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Relacja] Wiatrakowiec Kamov A7-3a - Orlik 1:33
#51
Wojtek nie rób jaj ten wiatrak wychodzi Ci naprawdę świetnie , zrób sobie od niego ze dwa dni "urlopu" i buduj dalej.
Pozdrawiam Tomasz.
Pozdrawiam Tomasz.
Odpowiedz
#52
Wojtku, zrób krótki "urlop' jak pisze mikołaj68 i klej go dalej - dasz radę.

Pozdrawiam Janek
Odpowiedz
#53
Cytat:zdałem sobie sprawę, że porwałem sie z motyką na słońce.

Cytat:Szczerość się ceni i to bardzo, ale my staramy się ciebie zdopingować byś się przełamał i pokazał nam ten model w całej okazałości. Zrób sobie krótka przerwę i skończ go kleić.

Cytat:A tak w ogóle do dochodzę do wniosku że prowadzenie relacji na forum to naprawdę duża odpowiedzialność tym bardziej że nie jestem do końca pewien swoich umiejętności

Wojtek chyba trochę przesadzasz jeżeli dla Ciebie zbudowanie Kamova jest porwaniem się z motyka na księżyc to co ja mam powiedzieć ?? Każdy mój model ktory rozpoczynam jest takim wyzwaniem. Tym bardziej że po 20 letniej przerwie w klejeniu to zaczynam od podstaw a dokładnie od tego jak i w której ręce się trzyma nożyczkiBig Grin. Ale zauważyłem jedno że jednak prowadzenmie relacji przynajmniej mnie dopinguje i staram się każdy rozpoczety model dokończyć, właśnie dlatego że jest rozpoczeta relacja i nie wypada zarzucać rozpoczętych projektów. Mimo przeciwności materii jaką jest karton staram sie ukonczyć rozpoczęty model najlepiej jak potrafię. A prowadzenie relacji pomaga mi w tym wasze wypowiedzi, krytyki i POMOC są w tym ogromnie pomocne.

Przyłączę się do kolegów i powiem Ci tak jak inni - zrób przerwę odpocznij od niego tj. Kamova i zasiądź za biurkiem po kilku dniach z nowymi siłami i zapałem.
Nie każ mi nadwyrężać umysłu wymyślaniem jakieś niepotrzebnej formy protestu SmileSmileSmile. :mrgreen:

Ale oczywiście dezyja należy do Ciebie.
[b]
Panie strzeż mnie przed przyjaciólmi - z wrogami poradzę sobie sam.

Cudze chwalicie, swego nie znacie ....
Odpowiedz
#54
No Wojtek, daleko zaszedłeś z tym modelem... Ale ja szanuję Twoją decyzję (jak i inni). Nacisków w modelarstwie nie może być. Są zbędne. Coś idzie albo nie.
Ja mam też moment krytyczny w teciaku... Ale co tam - spróbuję to przetrzymać. A Ty Wojtku - loooozik Smile Nie teraz, to za jakiś czas skleisz ten model.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#55
Przepraszam Wojtku. Nie wiedziałem, że tak zareagujesz na moje słowa.
Odpowiedz
#56
Dziękuję i przepraszam.

Dziękuję za Wasze przyjazne dłonie poklepujące mnie po ramieniu.

Przepraszam, że byliście świadkami tzw. trudnych dni. Kilka dni temu miałem w pracy nieprzyjemną sytuację i starałem się z nożyczkami w rękach rozrzedzić ten kwas. Jak widać po ostatnich wynikach mojej relacji nie bardzo to się udało. Nie udało mi się tego w sobie zwalczyć i takie są tego wyniki. Odsapnę trochę od nożyczek i kleju, a trochę dłużej odsapnę od Kamova który niestety będzie teraz rodzajem przypominacza. Za jakiś czas postaram do niego wrócić.

Póki co jeszcze raz przepraszam i dziękuję. Miło przebywać w takim towarzystwie jak Wy.
Odpowiedz
#57
Spoko Wojtek poczekam na dalszą część relacji . A twój patent na klejenie oprofilowania BCG wykorzystałem z bardzo dobrym skutkiem- dzięki.
Pozdrawiam Tomasz.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [R] An-14 - Orlik - skala 1:33 messer 26 3,561 15-02-2024, 11:53
Ostatni post: mirkuch
  [R] Ścigacz rzeczny KU-30 1:100 Orlik Pablo 9 1,987 18-12-2023, 08:23
Ostatni post: Pablo
  [R + G] SE 5a /1:25 / ORLIK MARIUSZ_G 98 30,948 11-12-2023, 04:12
Ostatni post: romfolmar
Tongue ZIS-6. 1:25. Orlik, ale Litewski Prunce 65 27,772 20-09-2023, 12:15
Ostatni post: Prunce
  [R] Rosomak 1:25 Orlik Adamw28 4 2,340 09-08-2023, 01:14
Ostatni post: Adamw28
  [R] Kaplica Matki Bożej Śnieżnej 1:120 Orlik marcin1323 4 1,528 07-05-2023, 01:20
Ostatni post: żółtodziób
  [Relacja] Messerschmitt Bf 109E-4 [Kartonowy Arsenał 2/2007] cloudwalker 29 16,157 31-01-2022, 07:55
Ostatni post: Karas
  RMS TITANIC -Mały Modelarz, Relacja z budowy. Peno 6 4,056 14-08-2021, 09:30
Ostatni post: ZbiG
  [R] Trzy pokolenia... Jedna relacja tomo11 6 3,423 14-08-2021, 10:10
Ostatni post: tomo11
  IFA W50L Orlik SZAD 8 4,359 02-05-2021, 03:37
Ostatni post: SZAD

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości