Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sherman III (M4A2) WAK
#1
Witam ponownie , Sherman powstał praktycznie pół roku temu . Powstawał w bólach i z wielkim trudem . Klejony w trudnym dla mnie okresie zawirowań i kłopotów życiowych. Dał w kość ze względu na trudność. Najgorsza była wieża . Dzięki temu że Michał pomyślał o tym i zastosował cały arkusz zapasowych części bez linii obrysu udało mi się wieże zrobić ponownie . Bardzo trudny model i kupa roboty , ale efekt końcowy bardzo satysfakcjonujący. Gąski tradycyjnie dziergane z wycinanki . Nie lubię żywicy i laserów . Napracowałem się przy nich , ale to tylko na plus bo satysfakcja gwarantowana. Co do brudzenia . Tradycyjnie nie lubię malowanych  i brudzonych modeli . Jednak od jakiegoś czasu lubię gąski pokrywać suchymi pastelami i to jest jedyne moje odstępstwo , a tak to lubię czysty i bijący w oczy standardSmile.
Model trudny i wymagający , tylko dla cierpliwych i dokładnych . Wiem , że kilku kolegów jest w stanie jeszcze więcej z tego modelu wycisnąćSmile . Naprawdę świetnie się prezentuje na półce w gablotce . Zwraca uwagę . Miłego oglądania

[Obrazek: thumb_54_16_03_19_10_20_16.jpeg]  [Obrazek: thumb_54_16_03_19_10_20_34.jpeg]    [Obrazek: thumb_54_16_03_19_10_20_54.jpeg]  [Obrazek: thumb_54_16_03_19_10_21_14.jpeg]  [Obrazek: thumb_54_16_03_19_10_21_31.jpeg]    [Obrazek: thumb_54_16_03_19_10_22_09.jpeg]  [Obrazek: thumb_54_16_03_19_10_22_35.jpeg]  [Obrazek: thumb_54_16_03_19_10_22_53.jpeg]  [Obrazek: thumb_54_16_03_19_10_23_14.jpeg]  [Obrazek: thumb_54_16_03_19_10_23_34.jpeg]    [Obrazek: thumb_54_16_03_19_10_25_42.jpeg]

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Czołgów nie kleję, ale "bijący w oczy standard" podziwiam. PDT_Armataz_01_37
Zwodowany:
USS Gambier Bay, USS Heermann, USS San Francisco, USS Oklahoma, USS England, USS Erie, USS Aaron Ward
IJN I-176, IJN I-19, IJN Suzuya, IJN Shimakaze
DKM Hela, U-47
RM Leone Pancaldo
ORP Wicher, ORP Orzeł
Bitwa pod Cuszimą: Tsushima, Kagero
W budowie: IJN Nagato, IJN Taiho, De Ruyter, i wiele innych  Big Grin 
                  Bitwa pod Cuszimą : Aurora, Groznyj
                  Schwimmdock + SMS Undine


[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]  
Odpowiedz
#3
Ale fajny model! Gratulacje!
Pierwszy raz widzę ten czołg sklejony, oczywiście poza autorską surówką.
Bardzo mi się podoba.
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
#4
Piękny standard no i te dziergane gąski. Brawo!
First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire.


Odpowiedz
#5
Piękny
Odpowiedz
#6
Dzięki chłopaki , naprawdę nie spodziewałem się takiego miłego odbioru . Powinniście mnie zbesztać , że przez pół roku sam sobie na niego patrzyłem w zaciszu domowym Big Grin  .
Pozdrawiam wszystkich serdecznie . Wróciła wena do klejenia , uff stagnacja minęła Big Grin
Odpowiedz
#7
No za to tak powinieneś Smile ale lepiej tak niż jak ja nic prawie nie kleje Smile
Odpowiedz
#8
Chodzę koło niego i miętoszę wycinankę tak często, że będę musiał kupić drugą jak w końcu się odważę ...

Gratuluję! Bo jest czego! Piękna robota Smile
Odpowiedz
#9
PDT_Armataz_01_34 PDT_Armataz_01_37
Dobrze że już po stagnacji.  Ja też jestem bardziej za standardem.
Piękne wykonanie czołgu przyćmiło model Twojego Camela co widać po wpisach.
Odpowiedz
#10
Radzio , Ty i kilku innych kolegów tak rozkręciliście forum przez te okręty które kleicie , że siedzę i zastanawiając się co następne na czele kupki pojawił się ORP... Big Grin . No , ale jednak ochota jest większa na coś innego , ale mocno Wam kibicuje i podziwiam.
Lesio nie namawiam , ale też i nie zniechęcam Wink . Ja zacząłem sobie od gąsek . Powoli i systematycznie  je dziergałem , a ochota na kadłub sama nagle przyszła Wink .
Kajym zawsze podziwiam twoją czystość klejenia i każdy samolot spod twojej ręki to uczta dla oczu . A Camelek , taki mały i nie pozorny i tyle razy już pokazywany . Opatrzył się Wink . Tak czasami jest . Może to i dobrze bo nie piszą o spartolonych skrzydełkach Blush .
Dzięki wielkie za tyle miłych słów .
Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
#11
(19-03-2019, 10:27)Partyzant napisał(a): Radzio , Ty i kilku innych kolegów tak rozkręciliście forum przez te okręty które kleicie , że siedzę i zastanawiając się co następne na czele kupki pojawił się ORP... Big Grin . No , ale jednak ochota jest większa na coś innego , ale mocno Wam kibicuje i podziwiam.

W Bielsku Podlaskim zostaniesz zdopingowany  Big Grin
Zwodowany:
USS Gambier Bay, USS Heermann, USS San Francisco, USS Oklahoma, USS England, USS Erie, USS Aaron Ward
IJN I-176, IJN I-19, IJN Suzuya, IJN Shimakaze
DKM Hela, U-47
RM Leone Pancaldo
ORP Wicher, ORP Orzeł
Bitwa pod Cuszimą: Tsushima, Kagero
W budowie: IJN Nagato, IJN Taiho, De Ruyter, i wiele innych  Big Grin 
                  Bitwa pod Cuszimą : Aurora, Groznyj
                  Schwimmdock + SMS Undine


[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]  
Odpowiedz
#12
No i bardzo zacnie. Fajny modelik, może kiedyś też się skuszę na jakiegoś panca: ]
[Obrazek: J8HtZWI.png]
Odpowiedz
#13
Radku piszesz jak Radziwiłł do Bogusława ... a tam trunki mocne i jak się popiją to wnet całą kompanije wyrżniesz Big Grin , czy jakoś tak , ale zamiar podobny Big Grin .
Ojjj ... już mnie boli w boku Big Grin .
Czym prędzej zaczynam nowy model Big Grin 

Pozdrawiam
Odpowiedz
#14
Paweł, obejrzałem Twój model w Bielsku P. i na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach - jeszcze raz gratuluję Smile
Odpowiedz
#15
Dziękuje Bardzo Lesiu   Rolleyes . Pozdrawiam Serdecznie
Odpowiedz
#16
Nie wiedzieć czemu, ale gdzieś w ferworze walki przegapiłem taki cudy pojazd...

Spóźnione, ale szczere gratulacje za ten piękny model w standardzie PDT_Armataz_01_34 PDT_Armataz_01_37
Odpowiedz
#17
Jedno słowo - szacunek  PDT_Armataz_01_34  - i pytanie: - Czy będzie można tę Maczugę obejrzeć w Przeciszowie? -
"Ludzie często mylą teren z mapą..."
Odpowiedz
#18
Cześć Darek , przepraszam , że dopiero teraz , ale urlop i te sprawySmile . Tak na dzień dzisiejszy planuje wyjazd do PrzeciszowaSmile. Dziękuje za miłe słowa i Pozdrawiam
Odpowiedz
#19
(04-07-2019, 02:43)Partyzant napisał(a): Cześć Darek , przepraszam , że dopiero teraz , ale urlop i te sprawySmile . Tak na dzień dzisiejszy planuje wyjazd do PrzeciszowaSmile. Dziękuje za miłe słowa i Pozdrawiam

No coś Ty - wiadomo jak jest Smile  bardzo się cieszę, że będę miał okazję zobaczyć go na żywca, nie będę więc nękał Cię o dodatkowe fotki- do zobaczenia we wrześniu Smile
"Ludzie często mylą teren z mapą..."
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [G] Sherman Firefly Ic Answer malakser 1 2,393 03-12-2018, 05:47
Ostatni post: Tommy T.B.
  [G] Sherman IC Firefly (Answer) ediacz 18 10,599 26-05-2016, 11:36
Ostatni post: qn
  Sherman IC Firefly - ANSWER al-audio 12 7,424 26-05-2015, 10:07
Ostatni post: Draccus
  Sherman III "Maczuga" Pułk 6. Pancerny messer 10 6,487 28-10-2014, 11:33
Ostatni post: Tomasz K
  M4 Sherman GPM Smoke 16 7,815 11-01-2009, 04:48
Ostatni post: struna
  M4A3 SHERMAN leon65z 2 4,088 18-05-2008, 12:38
Ostatni post: gacek9003
  [Galeria] M25 DRAGON WAGON + M4A3 SHERMAN - GPM 15i16/2001 Janek 1 5,600 16-02-2008, 02:41
Ostatni post: gacek9003
  [Galeria] M25 DRAGON WAGON + M4A3 SHERMAN - GPM 15i16/2001 Janek 3 20,025 30-08-2007, 07:47
Ostatni post: Janek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości