Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[G] Nurkujący makaroniarz - Ju 87 1:400
#1
Witajcie

Ta galeria jest dedykowana wielce szacownemu osobnikowi Telendzinowi (Czarnego forum).
Przy okazji pewnej mojej galerii stwierdził ci On:

""Nurkujący makaroniarz" skojarzył mi się z produkowanym na licencji we Włoszech bombowcem Ju87 Sztukas.
Zajrzałem, bo chciałem zobaczyć jak wygląda Sztukas w skali 1/400."

I oto dnia dzisiejszego ujrzałem takie oto cóś:
[Obrazek: uc?export=view&id=1fmjnsO-6OmPt1wreUydI_DkMVEOANNFN]

Oczywiście przegoniłem toto z telefona, ale mucha była uparta i pałętała się nadal przed oczami:
[Obrazek: uc?export=view&id=1RQ4jbJmeJKIGFci0Ru5WFykSextrx9vr] [Obrazek: uc?export=view&id=1w-Fdj983s9do5g_yHiIq3ComY0kcgDRP]

W końcu stwierdziłem, że trzeba by zrobić kilka fotek w ssssssssssuper makro, jako że moje biedne ślepe gały widziały cały czas jakąś czarną plamkę.
Kiedy w końcu obejrzałem zdjęcia przytłoczył mnie ogrom paprochów, spod którego wyłaniał się jakiś taki znajomy kształt:
[Obrazek: uc?export=view&id=12rX_6uyQ9jUWt7Ye0ReCZxyUpxBMcXdT] [Obrazek: uc?export=view&id=1YN1GR5vtp4Lrw73mvgf30x2V1tsNB4Z0] [Obrazek: uc?export=view&id=1zaNzEPlapwVWPEeAvDWDk6xh21wEqmfT] [Obrazek: uc?export=view&id=1TyOxIjVaV4iBBhENkzm0-zPDSLdMxxLf] [Obrazek: uc?export=view&id=16FZc4dNjDp5qud-sjngu5F1Ni-R_GwOn] [Obrazek: uc?export=view&id=11FZpLONAs6mYhGwJK-k2v-vpa_nTmKNN]

A teraz na poważnie.
Właśnie osiągnąłem a nawet nieco przekroczyłem granicę moich umiejętności kształtowania papieru.
Druk laserowy osiągnął granice swej wytrzymałości na zginanie, skręcanie i inne tortury.

Na zakończenie - podziękowania dla Autora projektu - Mariusza Barona - forumowy (Czarne) M-BAR
Odpowiedz
#2
Laser? hehe no to grubo.
Przyznam, że nie jestem wstanie sobie tego wyobrazić jak bardzo jest to małe. 2cm rozpiętości? ehhh masakra. W dodatku, wszystko jest na swoim miejscu. GRATULUJE!!!111
[Obrazek: J8HtZWI.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [G] Flutto Tritone czyli Nurkujący Makaroniarz 1:400 Bialy 3 3,171 04-04-2017, 10:16
Ostatni post: yogi
  (G) Macchi 205 Veltro- Makaroniarz od A.H seb545 3 4,249 16-08-2013, 09:32
Ostatni post: seb545

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości