Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galeria Jak 1b. Wydawnictwo ANS-1590
#1
Zapraszam do obejrzenia fotek Jaka. Modelik nie jest spod igły bo sklejałem go kilka miesięcy temu. I wszędobylski kurz już zdążył sie sie zadomowić. Mimo to model wyróżnia sie w kolekcji. Zapraszam do oglądania.

[Obrazek: Obraz015.jpg][Obrazek: Obraz001.jpg]
[Obrazek: Obraz002.jpg][Obrazek: Obraz007.jpg]
[Obrazek: Obraz013.jpg][Obrazek: Obraz014.jpg]

A teraz rzut oka na część kolekcji.

[Obrazek: Obraz016.jpg]
Odpowiedz
#2
Jaczek prezentuje się super, natomiast kolekcja to mną wstrząsnęła, przecudna. Taka ilość modeli to już w pewnym sensie domowa wystawa. Pomalutku mam nadzieję że zaprezentujesz nam te modele bliżej, bo jest co pokazywać, pozdro.
Czołgista!
Odpowiedz
#3
Raf oczywiście będę prezentował swoje modele, nasklejałem faktycznie jak opętanyWink
Michale bez przesady, nie ważna ilość tylko jakość.
A teraz jeszcze kilka rzutów na moje muzeum.

[Obrazek: Obraz018.jpg][Obrazek: Obraz026.jpg]
[Obrazek: Obraz021.jpg][Obrazek: Obraz025.jpg]
[Obrazek: Obraz019.jpg][Obrazek: Obraz027.jpg]

i coś z innej beczki

[Obrazek: Obraz017-1.jpg]

rzecz jasna to jeszcze nie koniecWink
Odpowiedz
#4
Gratuluję zarówno JAK'a jak i całej kolekcji, imponująca! Co na to współdomownicy?
na macie: projekt X
Odpowiedz
#5
kołodzieju, widze ze popełniłeś jedno z moich kartonowych marzeń - C-130 :-) Mógłbyś zrobić jakaś galerię i szepnąć parę słów o samym modelu? Sklejalnośc i takie tam ;-) Jezeli oczywiście możesz :-)

Pozdrawiam!!!! i raz jeszcze gratuluję... Confusedhock:
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#6
A ja mam prośbę czy mogłbyś coś więcej napisać na temat C-130 Herkules ??
I oczywiście pokazać kilka fotek z bliska.
[b]
Panie strzeż mnie przed przyjaciólmi - z wrogami poradzę sobie sam.

Cudze chwalicie, swego nie znacie ....
Odpowiedz
#7
C- 130 pamiętam jak dziś sklejałem dzień w dzień przez 4 miesiące podjarany tym ogromem części i wielkością modelu. Miło powspominać. Niestety sklejałem go bardzo dawno temu, czasem po omacku. Więc masę zaniedbań i dróg na skróty. Ale nie o tym chciałem..
Sam model jest naprawdę wspaniale opracowany można zrobić ruchome lotki , stery, klapy, otwierane są wszystkie drzwi wraz z lukiem. Wyposażenie kabiny + cała przestrzeń ładunkowa, amortyzacja podwozia. Jest strasznie pracochłonny ale warto zresztą sami wiecie co dobre dla naszych modeli. Z tego co mi sie przypomina to jakiś problem miałem ze skrzydłami bo wyszły mi troszkę na zakładkę pomimo że wręgi nie były skracane. Wybaczcie ale ząb czasu "jak na spowiedzi - więcej nie pamiętam" Sam skleił bym go jeszcze raz. Warto go nabyć i sklejać choć by rok. Jedyny warunek to trzeba mieć sporo miejsca, bo łatwiej o kasę na model niż o nie)

Galeria - oczywiście będzie next time
Odpowiedz
#8
Kroolo z przykrością muszę sie przyznać że jeśli chodzi o domowników to jestem terrorystą są spacyfikowaniWink Śmieje sie. Żona lubi to co robie a dziecko na razie nie szkodliwe. Przyznaje że po ślubie musiałem porozdawać i wynieść do piwnicy parę sztuk i nie było łatwo. kiedyś samych samolotów było ok 110. Ale jeszcze dociągnęWink
Odpowiedz
#9
gratuluje kolekcji Smile
z samolotami jest o tyle dobrze ze jak nie ma miejsca na połce to zawsze mozna kombinować ze sznuraczkami i je jakoś fajnie podwiesić, z pancerką jest już troche problem Smile
[Obrazek: 31667.png]
Odpowiedz
#10
Jaczek plus reszta kolekcji równa się to co ja chciałbym mieć! Pochwalam, popieram, zazdroszczę, tak trzymaj, tak sklejaj, to jest to! To jest piękne Kołodzieju!
Odpowiedz
#11
Na początku witam nowego kolege na Forum, co do prezentowanego modelu bo troszkę na podstawie tej imponującej kolekcje zszedł na bok, jest śliczny sama kolekcja powala efektem, dużo lat siedzisz chyba w modelarstwie widać wprawioną rękę i duże doświadczenie (też tak bym chciał) i jak Zbyszek również zazdroszcze ale trzeba się tego też dorobić :lol: Ciesze się że temat pancerki i pojazdów nie jest Tobie obcy.

Pozdrawiam PDT_Armataz_01_36
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Galeria] LiM-5 (MiG-17) Ostatni Lot, Hobby Model orzelek 5 5,183 02-01-2024, 09:06
Ostatni post: Lukee
  [G] "De Zeven Provincien" Wydawnictwo "Seahorse" Seahorse 8 1,286 09-10-2023, 11:23
Ostatni post: jagdtiger2
Wink [G] SM-42 1/25 ANGRAF poprawiona galeria marcin1323 5 1,344 19-04-2023, 11:38
Ostatni post: Tuco
Wink [Galeria] Powrót po paru latach-Messerschmitt BF-109 E 7/90 MM Waloryzowany adamus93 9 3,115 05-02-2022, 10:01
Ostatni post: adamus93
  [Galeria] X-wing pulpetto 3 1,893 12-12-2021, 02:51
Ostatni post: pulpetto
  Corsair F4U-5NL skala 1:50 wydawnictwo Orlik pulpetto 1 2,019 09-05-2021, 10:02
Ostatni post: Winek
  [Galeria] Focke-Wulf Ta-152 C-1 Kartonnaja Model 1:33 messer 11 6,941 31-01-2021, 08:02
Ostatni post: San80
  [G] Gloster Meteor - wydawnictwo WAK, skala 1:50 pulpetto 2 2,406 22-04-2020, 07:20
Ostatni post: messer
  [Galeria] ORP Ślązak, MKF nr 8, skala 1:200. zablo1978 4 3,411 20-04-2020, 09:07
Ostatni post: Lesio73
  [Galeria] Jakowlew Jak-1b – ceva&rowin cooperation rowin 8 5,627 27-12-2017, 03:42
Ostatni post: Hastur

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości