Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
T-34/85 Rudy | Walorka
Witajcie :mrgreen:

Tak więc jak to bywa każda relacja musi dobiec końca, czasem projekt jest porzucony, czasem efektownie spalony przy piwku, albo tak jak ja dociągniety do końca czasem ze słabymi efektami wizualnymi :wink: . Ostatnim elementem jaki został wykonany to gąsienice czołgu. Oświadczam iż podczas budowy czołgu żaden z modelinowych ludzików nie stracił życia ( jak to mi ktoś kiedyś zarzucił hehe :wink: ). Pancerni już czekali bardzo długo z plansza historyczną serialu na dokończenie modelu i wreszcie koniec... cóż dużo mówić mogę zaprosić jedynie standardowo na galerię końcową modelu. Niestety nie w plenerze bo pogoda zupełnie nie dopisuje. Na sam koniec standardowo słowo podsumowania oraz podziękowania dla osób z fora udzielających się w mojej relacji. No to lecimy...

Model czołgu
[Obrazek: th_DSC06209.jpg] [Obrazek: th_DSC06214.jpg] [Obrazek: th_DSC06216.jpg] [Obrazek: th_DSC06218.jpg] [Obrazek: th_DSC06222.jpg] [Obrazek: th_DSC06232.jpg]
Podobizny pancernych + czołg
[Obrazek: th_DSC06234.jpg] [Obrazek: th_DSC06237.jpg] [Obrazek: th_DSC06242.jpg] [Obrazek: th_DSC06249.jpg] [Obrazek: th_DSC06253.jpg]

Moje ostatnie produkcje w komplecie
[Obrazek: th_DSC06254.jpg] [Obrazek: th_DSC06255.jpg] [Obrazek: th_DSC06258.jpg] [Obrazek: th_DSC06265.jpg]

Słowa podziękowania kieruje w stronę pancernego ducha tego forum Rafała ( kujota666 ) Związane jest to z tym że ten człowiek niejednokrotnie na gadu, bądź forum p-m podgadywał aby podnieść się z modelarskiego niebytu. Jak widać relacja znacząco się rozciągneła przeszło rok czasu potrzebowałem na stworzenie tego modelu. Było to zasadniczo związane z pracą która mam zamiar porzucić. Zbyt dużo nerwów i mało wolnego czasu na bliskich i hobby. Jednak wiele osób również zasługuje na słowo podziękowania także dziękuje bardzo użytkownikom o nicku :

-Janek
-Egon
-Jaroslav
-Piterski
-JaCkyL
-Radek
-Sprudin
-Piter
-Ceva
-Leon65z
-krzysiek-j
-czsochaj
-Krollo
-Artururban
-Grzegorz
-Adamus93
-Andrzej Px48
-batman
-Maus
-Dombrek
-Zary
-Melon94
-Struna
-Merkava
-kopajt
-Uri
-Rafał Ż.
-Artur J.
-Jarka90
-andrzej-model
-Darek
-QN
-Przemek
-pmarcin
-Mihu
-marmor32
-MISIEK


Rady oraz opinie jak zawsze pomagają oraz zachęcają do dalszej pracy nad kartonową materią :mrgreen:

Słowo podsumowania - myśle że z każdym modelem umiemy coraz więcej, patrząc na moje produkcje najpiękniejszy jest teraz T-34/85. Cóż może i z jakością wykonania jest lepiej, to już pozostawiam do oceny wam drodzy koledzy z forum. Teraz 3ba brać się za kolejny czekający już projekt czyli Pantere G z wydawnictwa GPM. Cóż nie zdąże na konkurs mijający w czerwcu ale nie znaczy to że nie dokończe projektu. Także wszystkich już teraz gorąco zapraszam do kolejnej relacji z forum papermodels.

z pancernym pozdrowieniem

gacek9003 PDT_Armataz_01_36

ps. a model oczywiście idzie jako prezent dla ukochanej na półkę, także spodziewajcie się kolejnego teciaka w moim wydaniu - wkońcu każdy pancerny musi mieć go na półce :mrgreen:
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
Gratuluje pieknie wykonanego modelu. :milbravo:
Przygladalem sie po cichutku Twojej relacji i nie moglem sie doczekac galerii koncowej. Jak chodzi o czolgi to jest to moj ulubiony pojazd pancerny.
W stoczni:  Königsberg.
W oczekiwaniu Richelieu, Bismarck, Hood, PT 109 (reaktywacja) , ORP Orzeł, Sea King, USS Saratoga, USS California i Halifax (ciekawe jaka kolejność)
Odpowiedz
gacek9003, brawo :milbravo: napracowałeś się i należą Ci się szczere gratulacje. Model świetny pancerniaki też :wink: . Mam nadzieje że dotrzymasz obietnicy i w podobnym stylu skleisz jeszcze raz cromwella :grin:

Pozdrawiam
Odpowiedz
gacek9003 długo kazałeś czekać na koniec tej relacji ,ale ostatecznie jest, :milbravo: za wytrwałość, efekt OK. no i te muminy na pancerzu...... :mrgreen: :mrgreen: Jak się rzekło tworzymy radziecką dywizję pancerną, co następne?? bo ja wezmę kawulca na warsztat niedługo :grin:
Pozdrawiam
Odpowiedz
No i bardzo ładny czołguś kolega zmajstrował :mrgreen: . Wielkie uznanie za temat i pokonanie materii w postaci starego MM. Wielki szacunek dla Gacusia.
Pozdrawiam Egon.
Odpowiedz
Gratulacje Gacek :grin: .
Jesteś jednym z dość małego grona poskramiaczy starego kartonu. Swoją pracą udowadniasz że stare projekty mogą być również atrakcyjne zwłaszcza jak się dołoży parę figurek :grin: .
Odpowiedz
Brawo, gratuluje model wyszedł pięknie.
Czekam na Panterę.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Dzięki chłopaki za komentarze, cieszę się że podoba wam się moja praca.

pmarcin - jeżeli tylko starczy czasu pomiędzy ruskimi modelami, to napewno go poprawię, to bardzo ładna konstrukcja, czołgi aliantów lubię. W tym momencie jednak musze skupić się na rozgrzebanej Panterze więc leonie jescze troszkę na ruski sprzęt musisz poczekać choć niedługo, bo w planach mam kilka modeli oto one...

[Obrazek: th_DSC06266.jpg]

Najważniejszy po Panterze będzie pewnie jakaś konserwa, choć bardzo kusi mnie śmigłowiec Mi-2 jako odskocznia od pancerki. Nieiwem jak moją prace przyjeliby doświadczeni na forum samolociarze bo nie jest to moją mocną stroną. Co jest troszkę ciekawostką mając około 13 lat wykonałem go samodzielnie, niestety nie dotrwał do czasów dzisiejszych Confusedmile: Więc bardzo chciałbym go powtórzyć. Doszedł jeszcze fajny modelik BRDM-a z GPM-u.

Egon, Lemur, Darek dziękuje za pozytywne opinie, szczególnie Cevie słowa były bardzo motywujące :wink:

Pozdrowienia chłopaki PDT_Armataz_01_36
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
I doczekałem się :mrgreen: Niespotykany sposób prezentacji modelu. :milbravo:
Co do następnych modeli to kończ Panterkę. Też sklejałem Mi-2 i całkiem fajny model tylko bardzo uproszczony.
Odpowiedz
Gratuluje ukonczenia Teciaka. :milbravo:

pozdro.
Odpowiedz
Tomku gratulacje, przede wszystkim za wytrwałość w dążeniu do ukończenia modelu ale również za inwencję i radość jaka Ci daje ich budowa. To może dziwnie zabrzmi, ale czuje się ją w twoich relacjach :grin: .
Warsztat cały czas doskonalisz i jestem przekonany ze przy kolejnych modelach będziesz przełamywał kolejne bariery. Tak więc czekam z niecierpliwością na kolejne twoje prace i odsłony relacji bo zawsze z wielka przyjemnością do nich zaglądam.
Odpowiedz
Dobra robota gacek9003!! Model i figurki eleganckie.
Gratuluję!!!
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
Gratulacje, super że go skończyłeś :wink:
Odpowiedz
Również gratuluje Teciaka.
:milbravo:
Odpowiedz
Paruska ja armia pancerna Rośnie wsiłę :!: PDT_Armataz_01_22 :mil11:

Gratuluje kolejnego ukończonego modelu.
Przy okazji ładnie wzbogaconego elementami fototr.... sorki miałem namyśli figurki :wink:
Na warsztacie: Crommwel Mk.IV
Ukończone: Willys jeep T-34\85 mm
tutaj i tutaj moje pozostałe modele
-------------------------------------------------------
Nie poznasz piękna pojazdu dopóki nie skleisz jego modelu
Odpowiedz
Gratuluję ukończenia teciaka :!: Nasuwa się pytanie - co następne ?
Pozdrawiam PDT_Armataz_01_36
[Obrazek: baner-lista.gif]
[Obrazek: lkmd-usebar.jpg]
Odpowiedz
Jacek jestem w trakcie budowy Pantery G z wydawnictwa GPM. Relacja jest już na forum.

Dziękuje wam bardzo za komentarze :wink: Postraram się aby kolejne modele były coraz lepsze :mrgreen:
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
Gratulacje, Gratulacje,Gratulacje, cuż by innego. wszyscy Ci gratulują udanego modelu.
Ja Gratuluje Ci wszystjich modelów które już pokazałeś i pokazać zamierzasz. Teciak jes Super,
Jednak Zasługuje na odpowiednie towarzystwo, tu pole do popisu dla Ciebie, Powodzenia.
Paweł
Odpowiedz
I ja przyłączam się do gratulacji. Jak na opracowanie tak mało podobne do orginału to wyszedł z tego kawałek T-34. Jedynie te "plastusie" nie bardzo przypadły mi do gustu ale wiem też, że dziewczyna bedzie nimi zachwycona :razz:

Gratuluje :!:
Niektóre opinie głoszą, że jeśli odsłucha się od tyłu płytę instalacyjną Windows XP, to można usłyszeć modlitwę do Behemota. Ale to jeszcze nic - jeśli puści się ją od przodu, to zainstaluje się Windows...
Odpowiedz
Raven, z czasem gromada będzie coraz większa, ale czołgi innych frontów też będą napewno gościć na mojej tapecie.

Darek- dzia za pozytwyną ocenę, figurki nie są idealne, ale zawsze jest to jakaś możliwość wzbogacenia modelu. A dziewczynie faktycznie się bardzo podobały :mrgreen:

Pozdrawiam PDT_Armataz_01_36
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
Oj dawno nic nie napisałem w twojej relacji Tomal, ale to głównie dlatego, że gadaliśmy na bieżąco na gg. W każdym bądź razie okazja do zabrania głosu jest przednia, bo po długiej walce widzimy teciaka w pełnej krasie. Trzeba przyznać, że to opracowanie jest w odniesieniu do dzisiejszych modeli dość skromne, ale efekt jaki osiągnąłeś robi wrażenie. Pamiętam jak oglądałem na żywo sam kadłub twojego modelu, także zapewne w realu model robi jeszcze lepsze wrażenie. Nie pozostaje nic innego jak pogratulować kolejnej konserwy, według mnie najlepszej z dotychczasowych, i skupić się na oglądaniu relacji Pantery. Mam nadzieję Tomku, że dotrzesz na zlot i będę mógł go obmacać. PDT_Armataz_01_01 Pozdrawiam serdecznie kolegę pancerniaka, czołgiem!
Czołgista!
Odpowiedz
Piotrek & Rafał ogromne dzięki za pozytywne komentarze :!: :grin:

Rafał bardzo chciałbym się pojawić więc będziesz mógł obejrzeć model z bliska. I nawet jak już tak chcesz to obmacać hehe :mrgreen:

Pozdrowienia PDT_Armataz_01_36
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
Gacek!
Odnośnie modeli w kolejce do sklejenia: mogę się wypowiedzieć o Mi 2.
No,bo go skleiłem... :wink: :oops:
Nie ma "szału", krzywo,ze szczelinami, ale w sumie da sie skleić.
Dasz sobie radę.
( fotki mojego Mi 2 w galerii MM na Konradusie...).
Pozdrawiam wszystkich!
Odpowiedz
Świetny model
Moje gratulejszyn i przyj dalej :mrgreen:
[Obrazek: banner.gif]
[Obrazek: czolgi2wojnyuser.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Relacja] T-34/85 "Rudy" MM 1-2 2005 czyli powrót do dzieciństwa :) Roland 5 4,361 27-04-2020, 09:57
Ostatni post: Karas
  [Relacja] Lokomotywa spalinowa GLS-30 + walorka. Astra28 15 8,403 27-02-2014, 08:46
Ostatni post: Jaroslav
  Deszcze Niespokojne czyli Rudy 102 VERGIL25 17 6,613 16-06-2013, 07:39
Ostatni post: VERGIL25
  [R/G] T-34/85 "RUDY" MM 2005 Rayan 36 13,149 15-04-2011, 05:16
Ostatni post: grzechu
  [Relacja] GPM / TKS 1:25 walorka radek 63 24,560 28-11-2010, 11:42
Ostatni post: marcin1323
  MM 1-2/2005 T-34/85 "RUDY" n1gdy 12 6,853 19-04-2010, 09:05
Ostatni post: czsochaj
  Dźwig samochodowy STAR 25 - MM + walorka (jeśli się uda) MISIEK 42 20,369 27-08-2009, 10:46
Ostatni post: uri
  [relacja/koniec] pws z-17 sęp I CardPlane +walorka ze strony marcin1323 16 9,009 17-08-2009, 08:57
Ostatni post: ceva
  USS Indianapolis - problemy i walorka darfu 151 54,596 13-07-2009, 11:14
Ostatni post: Sven
  [Relacja/Galeria] KONKURS Pancerny Małego Modelarza/T-34/85 Rudy Grzegorz 125 39,737 06-07-2008, 07:42
Ostatni post: kujot666

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości