Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Galeria]Wiatrak Holender z GPM 1:100
#1
Witam.
Chyba jestem jedną z nielicznych dziewczyn na tym forum :grin:
Modelarstwem zaraziłam się niedawno od użytkownika tego forum szebi'ego. :mrgreen:
Od Niego też pobierałam wszelkie instrukcje związane z modelarstwem.
Chciałam zaprezentować mój drugi sklejony model. :oops:
Wybrałam specjalizację "budowle" i sądzę, że jej nie zmienię.
Parę słów o modelu. Dach został wyszlifowany i pomalowany, hmm jakoś tak wyszło :razz:.
Owy Pan dorobił oświetlenie Cool.
Ostatnia fotka będzie przedstawiać porównanie wiatraka z Kościołem w Porąbce wyd. Orlik -moim pierwszym modelem. PDT_Armataz_01_03
Oto parę zdjęć tytułowego modelu:

[Obrazek: e9e4b92bd377bb28m.jpg] [Obrazek: f6da97572180cba7m.jpg] [Obrazek: cff1f512a5914114m.jpg]
[Obrazek: 413bb58eb41f1a2am.jpg] [Obrazek: 85fc0cf4539abc0dm.jpg] [Obrazek: e170ef7b72f0306em.jpg]
[Obrazek: 04bb452c2b1a166dm.jpg] [Obrazek: 7ecba69df7f11d35m.jpg] [Obrazek: 0f2a2a642e17343em.jpg]

Pozdrawiam.. :wink:
Odpowiedz
#2
Ciekawe kto to ten szebi jest :vvv: Jedno wiem, masz talent, ku mojemu wielkiemu pozytywnemu zdziwieniu :wink: . Trzymam kciuki, by forma cały czas się szlifowała na lepszą! Start masz powalający! :grin:
[Obrazek: luft-userbar.png]
Odpowiedz
#3
Siemanko
Fajny ten wiatraczek :grin:
Mam nadzieję że zafundujesz nam pełną relację z następnej budowli :wink:

OffTop: kiedyś w zamierzchłej przeszłości podobny model można było za grosze zakupić w skansenie gdzieś między trójmiastem a Słupskiem tylko już nazwy miejscowości nie pamiętam Confusedad: pewnie Astra28 będzie wiedział bo to Jego okolice....

Pozdrawiam serdecznie
J.
Odpowiedz
#4
Gagusia1102, witam Cię również serdecznie.

Nie no bardzo ładny ten wiatraczek Smile

Co planujesz skleić w najbliższej przyszłości ?? Jakie są Twoje zainteresowania modelarskie ?? Jakie modele wolisz ??
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - Niech karton będzie z Wami !!!
Moje projekty do pobrania za FREE. W pracy robię TO, a w domu TO, pomagam IM. This is my OCCUPATION
[Obrazek: userbar_czechy.jpg]
Odpowiedz
#5
Dziękuję za miłe powitanie na forum, jak i treści motywujące do dalszej pracy :wink: .
Obiecuję, że pełna relacja z kolejnego modelu pojawi się na forum już za niedługo.
W najbliższej przyszłości zamierzam skleić coś większego, póki co nie zdradzę co to będzie :razz: .
Jeszcze raz dzięki, że tak gorąco mnie przyjęliście, jestem mile zaskoczona. Confusedmile:
Odpowiedz
#6
Siemanko!
Ładny wiatraczek, a ten kościół to ja już chyba gdzieś wcześniej widziałem... :razz:
Jak wiadomo kobiety łagodzą obyczaje (mężczyzn), tym bardziej jesteśmy szczęśliwi, że u nas zagościłaś. życzymy udanej zabawy i miłęgo pobytu na forum. :mrgreen:
Odpowiedz
#7
Ja powiem tyle ze miła Pani skleja lepiej niż Szebi :mrgreen:
A tak poważnie to popatrzyłem na ten daszek i reszta zdjęć tylko utwierdziła mnie w przekonaniu że z nietuzinkowym modelarzem mamy do czynienia (powinno być pewnie modelarką ale takie kwestie to trzeba by z prof. Miodkiem wyjaśnić :wink: )
Odpowiedz
#8
Ja bym jednak nie powiedziała, że sklejam lepiej niż Szebi.
Fakt, iż wiatrak wyszedł ładnie, lecz to nie tylko moja zasługa, ponieważ Szebi mi pomógł np. przy budowie daszku. :vvv:
Nie mam takiego doświadczenia z modelarstwem jak Szebi, czy inni użytkownicy forum, którzy nad modelami spędzili już dość sporo czasu. :razz:
Jestem dopiero początkującym modelarzem, więc jak każdy inny potrzebuję porad.
Póki co szlifuję swoją formę i rozwijam przygodę z modelarstwem. :grin:
Odpowiedz
#9
I tak trzymać!!! Będziesz dalej drążyła temat modelarstwa dotyczący budowli, czy w planach również inne działy?
Odpowiedz
#10
Póki co pozostanę przy budowlach. Może kiedyś dołączą inne kategorie, ale na dzień dzisiejszy niczego nie obiecuję. :wink:
Kolejny model, który chciałabym skleić to jest coś nieco większego i japońskiego.
Więcej na ten temat powiem w relacji dotyczącej tego modelu, póki co pozostanę nieco tajemnicza. :razz:
Odpowiedz
#11
Siemanos.

Hmmmm gdybyś się zdecydowała kiedykolwiek na Kościół w Dąbiu lub ten w Gryfinie z Modelika, to posiadam komplet fotek obu oryginałów i chętnie się nimi podzielę.

To kiedy zaczynasz relację ?? By może ładnego pałacu ....
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - Niech karton będzie z Wami !!!
Moje projekty do pobrania za FREE. W pracy robię TO, a w domu TO, pomagam IM. This is my OCCUPATION
[Obrazek: userbar_czechy.jpg]
Odpowiedz
#12
Można prosić o wymiary gotowego modelu?
Amatorzy zbudowali arkę - profesjonaliści Tytanica.
Odpowiedz
#13
Astra28:
Jeśli kiedyś będę sklejać któryś z tych kościołów to dam znać i bardzo chętnie poproszę o zdjęcia. :vvv:

Jari
Model z ułożeniem łopat śmigła w pozycji "+" wynosi:
Wysokość : 27cm
Szerokość: 25cm
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Galeria] LiM-5 (MiG-17) Ostatni Lot, Hobby Model orzelek 5 5,176 02-01-2024, 09:06
Ostatni post: Lukee
Wink [G] SM-42 1/25 ANGRAF poprawiona galeria marcin1323 5 1,342 19-04-2023, 11:38
Ostatni post: Tuco
Wink [Galeria] Powrót po paru latach-Messerschmitt BF-109 E 7/90 MM Waloryzowany adamus93 9 3,113 05-02-2022, 10:01
Ostatni post: adamus93
  [Galeria] X-wing pulpetto 3 1,891 12-12-2021, 02:51
Ostatni post: pulpetto
  [Galeria] Focke-Wulf Ta-152 C-1 Kartonnaja Model 1:33 messer 11 6,937 31-01-2021, 08:02
Ostatni post: San80
  [Galeria] ORP Ślązak, MKF nr 8, skala 1:200. zablo1978 4 3,404 20-04-2020, 09:07
Ostatni post: Lesio73
  [Galeria] Jakowlew Jak-1b – ceva&rowin cooperation rowin 8 5,621 27-12-2017, 03:42
Ostatni post: Hastur
  WoT zagadka, galeria Japończyk 17 7,561 20-12-2017, 08:29
Ostatni post: Lesio73
  [WKM2] Holk Gdański z 1400 r. - MM 3/2003, 1:100 - Galeria Hastur 11 7,552 10-06-2017, 11:37
Ostatni post: Tommy T.B.
  Galeria HMS Victorious skala 1:600 dokker2 10 5,339 09-02-2017, 12:33
Ostatni post: kajym

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości