Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PANZER HOBBY ART-pancerne modele i akcesoria w skali 1-25
#1
Witajcie.
Zostałem zaproszony przez Czarka do przedstawienia i zareklamowania Użytkownikom Papermodels sklepu z modelami broni pancernej , akcesoriami i wszystkim co potrzebne modelarzowi do pracy przy nich .
W ofercie znajdziecie wyłącznie to co pancerne w skali 1-25,ale na indywidualne zamówienie , jako dodatek do zamówienia głównego mogę ściągnąć pozycje wybiegające poza stałą ofertę sklepu.
Wśród modeli kartonowych znajdziecie ofertę większości polskich i zagranicznych Wydawnictw .
Niestety wąska na świecie oferta modeli plastikowych w skali 1-25 i u mnie znajduje swe odbicie, ale podstawowe panther A i G , jagdpanther oraz pojazdy Hasegawy Willys i Kubelwagen są dostępne . Do modeli obu grup znajdziecie akcesoria dodatkowe,cięte laserowo gąsienice , szkielety, żywiczne dodatki , elementy fototrawione , liny stalowe , miedziane ,toczone lufy oraz łańcuszki .
Temat ,który szykuję od lat , a który spędza mi sen z powiek to figurki . Będą ,może nawet wkrótce , bo pierwsze próby z elementami fototrawionymi już przeszły.
Jeśli już ktoś zdecyduje się kleić to znajdzie także potrzebne narzędzia ,maty, noże , farby.
Niestety ograniczony ze względu na skalę zakres rynku po którym się poruszam ,nie pozwala na gwałtowne inwestycje .To co musi w związku z tym poczekać to literatura pancerna i kalki . Model wsparty w trakcie budowy dobrą dokumentacją zdjęciową i kalkomanie dla tych ,którzy modele malują nadając im swój własny , niepowtarzalny i historycznie wierny wygląd to cel do którego będę chciał zmierzać.
O wszelkich nowościach pojawiających się w ofecie będę Kolegów informował w kolejnych ,krótkich postach.
W sklepie ustawione są rabaty na poziomie 3 i 5% , co w pewnym stopniu pozwala zredukować koszta przesyłki.
A teraz już dziękuję Kolegom Administratorom za umożliwienie zaprezentowania Wam oferty i ZAPRASZAM .
Odpowiedz
#2
Dotarły nowości Modelika oraz kilka straszych modeli jako uzupełnienie oferty.

Staghound

CHI-RI

FAI

FAI-M

King Tiger , Henschel turret

Chalenger MK I
Zapraszam PDT_Armataz_01_01
Odpowiedz
#3
Kolejny ciekawy produkt już w sklepie .
Fajnie się składa , że mogę przedstawić blachy ryflowane wykonane z różnych materiałów.
Najpierw ryfle fototrawione . Z 3-ch ofertowanych przez firmę Aber mam w tej chwili 2 rodzaje:
1

2

Teraz laserowo wycinane płytki o fakturze ryflowanej blachy , przydatne głównie pancerniakom , ale i samochodziarzom .
Tym ,którzy robią różne modele w skali 1-25(24) , nie koniecznie kartonowe polecam Opla Blitza 1-24 w wersji pożarniczej.
Już wkrótce w sklepie zapowiadane nowości z Draf Model .
Zapraszam .
Odpowiedz
#4
Tuż przed wakacjami wysyp nowości . Zamówiłem także kilka wcześniejszych modeli.
T28 z WAK oraz do wyboru z Draf Model.
[Obrazek: WAK_T-28.gif] [Obrazek: Draf_T-28.jpg]

Do tego gąsienice z Draf Model w wersji STANDARD.
[Obrazek: Draf_T-28.jpg]
Kolejne pozycje to TK3 i Sturmtiger z WAK oraz Wespe z Military Model Andrzeja Halińskiego .
[Obrazek: WAK_STURMTIGER.jpg] [Obrazek: WAK_TK3.jpg] [Obrazek: AH_wespe.jpg]

Zamówiłem już także kolejną nowość z nowego wydawnictwa ADW Model , którą jest ..RSO

[Obrazek: rso.jpg]
Odpowiedz
#5
Po wielu uwagach , które słusznie poczyniki Koledzy , sklep ma nowy funkcjonalny silnik , wiele nowych funcji , możliwość rejestracji i otrzymywania newslettera .

Stąd moje pytanie do Kolegów , czy widzicie potrzebę i chcecie by dalej na Forum informować o nowościach , które trafiają do sklepu ?
Proszę o krótką odpowiedź , oczekuję także na uwagi jeśli znajdziecie w sklepie jakieś błędy czy braki . Starałem sie kilkukrotnie sprawdzić wszystko , ale " nobody is perfect ".
Za wszelkie spostrzeżenia dziękuję i będę się starał natychmiast zauważone błędy poprawiać . Piter
Odpowiedz
#6
Ja jestem jak najbardziej za. Szczególnie że powoli myślę nad jakimiś większymi zakupami ;-)
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#7
W sklepie pojawił się długo oczekiwany dodatek dla pancerniaków .
Zestaw firmy Preiser w skali 1-24 z wyposażeniem i uzbrojeniem niemieckich żołnierzy. .
Niestety zestaw wznawiany jest tylko okresowo , co skutkuje niewielkimi dostawami.
[Obrazek: Preiser56290.jpg]
Odpowiedz
#8
Hello !
Dziś do sklepu dodałem kolejne nowości :
drewniane toczone lufy z hamulcami wylotowymi
oraz
mosiężne łańcuszki o 5-ciu wymiarach oczek
Zapraszam !
Odpowiedz
#9
Kolejny mały krok w rozwoju sklepu zrealizowany .
Dziś dodałem pierwsze książki o tematyce pancernej z wydawnictwa " Militaria"
Część z oferty mogę ściagnać pod wasze indywidualne zamówienia.
Zapraszam .
Odpowiedz
#10
Do sklepu trafiło mnóstwo nowości z chemii modelarskiej .
Pierwsze produkty hiszpańskiej firmy Vallejo pomocne modelarzom budującym dioramy .
Teraz możecie uzyskać bez większego wysiłku zbiorniki wodne , czy pokryć drzewa i teren śniegiem . Do pojazdów firma oferuje zestaw 3 kolorów do wash`owania .
Pierwszy jest już w sklepie .
Uzupełniłem także ofertę Humbrola o kolejne pozycje .

Od tygodnia są też dostępne pierwsze figurki w skali 1-25 i pojadzy w skali 1-24 z Hasegawy .
Kilka wersji kubelwagena i willys`a yeep`a .
W zapowiedziach kilka żywicznych dodatków i elementów do konwersji modeli .
Zapraszam .
Odpowiedz
#11
Hello !
Dla modelarzy pancerniaków , malujących modele coś co ułatwi wykonanie ostatniego kroku . Maski z numerami taktycznymi ,orłami ,krzyżami czy godłami . Są to serie limitowane w skali 1-25 ,dostępne tylko w sklepie Panzer Hobby Art
[Obrazek: 25002.jpg]
[Obrazek: 25004.jpg]
[Obrazek: 25001.jpg]
[Obrazek: 25013.jpg]
[Obrazek: 25017.jpg]
Wkrótce kilkanaście kolejnych zestawów .
Zapraszam Piterpanzer
Odpowiedz
#12
Bardzo dawno nie uaktualniałem wątku , a w sklepie wiele nowości .
Na bieżąco uzupełniam kartonowe nowości , ale dziś mam coś ciekawego dla tych , którzy lubią dodatki . Zestawy miedzianych lin zostały wzbogacone w żywiczne kausze .
Teraz model może wyglądać jeszcze lepiej , oszczędzając Wam wiele wysiłku .
Na chwilę obecną dostepne są zestawy do pantery/jagdpantery , tygrysa I , shermana i rodziny pojazdów T34 .
[Obrazek: Liny_tigerI.jpg]
W sklepie są także dostępne pierwsze figurki niemieckich czołgistów .

Już wkrótce żywiczne koła do Panzer IV , Panzer III , Brummbara i stalowe koła do późnego tigera I ,king tigera i serii panter .
Odpowiedz
#13
W sklepie także ostatnie 2 egzemplarze SU 85 z Answera .
Odpowiedz
#14
Witajcie!
W sklepie pojawił się kolejny zestaw lin z kauszami , tym razem do pojazdów rodziny Panzer IV .
Wśród pojazdów pancernych w skali 1-25 w plastiku tygrys I z Tamiyi z limitowanej serii.
Firma po latach wznowiła ten model w krótkiej serii .
Znana z wysokiej jakości Tasca otwiera nową linie pojazdów pancernych w skali 1-24. Pokazano już zdjęcia wyprasek pierwszego czołgu , którym będzie panzer II .
Szczególnie pracujące ,ogniwkowe gąsienice mogą być gratką dla modelarzy kartonowych.

Wsród nowości kartonowych w sklepie w przyszłym tygodniu pojawi się Opel Blitz z Modelika i Wirbelwind z GPM. Są już dostępne JT34 i sherman firefly .Szczególnie ten ostatni wart jest uwagi.
Wśród dodatków do modelu znajdziecie metalowe,2 częściowe ,perforowane lufy Abera i drewnianą lufę działa 17 funtowego.
Zapraszam !
Odpowiedz
#15
Jedna z kolejnych nowości wsród akcesoriów firmowana przez Panzer Hobby Art.
Wysokiej jakości toczone mosiężne łuski i aluminiowe pociski do modeli w skali 1-25. Zestaw do zastosowania w modelach:
    Tiger I
    Flak 18 /36/37
Zestaw wyprodukowany dla Panzer Hobby Art przez firmę Aber na podstawie dokumentacji opracowanej przez Przemysława Wojdasa /Przemek_W /.

Jeden zestaw zawiera :

10 mosiężnych łusek ,

1 blaszkę fototrawioną z 12 -ma kryzami do 3-ch rodzajów pocisków oraz

po 3 aluminiowe głowice pocisków podkalibrowych , p-pancernych i odłamkowych .

Głowice pocisków należy pomalować samodzielnie farbami własnymi .
[Obrazek: Aber_Tiger_I_ammo_1-25scale.jpg&w=608&h=...0e693e90cb]
Jeśli produkt się przyjmie podejmę kolejny krok w kierunku opracowania pocisków do pantery i panzer IV .
Towar dostepny będzie od soboty 31.01.10 .Zapraszam !
Odpowiedz
#16
Postanowiłem powrócić do uaktualnienia informacji o nowościach w sklepie ,a szczególnie o akcesoriach .
Miałem już tego nie kontynuować ,bazując na newsletterze sklepu ,ale dociera on jednak tylko dostałych i zarejestrowanych Klientów.
Czytając różne wątki mam wrażenie ,że wiele informacji Wam umyka .
Tak więc nowości ostatnich kilkunastu miesięcy w pigułce.
Niemiecka antena 2 m , toczona z mosiądzu z odpowiednim skosem ,wraz z blaszką fototrawioną.
[Obrazek: Aber25007.jpg&w=591&h=445&f=jpg&q=95&has...1da81908c9]

Lufa MG34 , wysokiej jakości metalowa,perforowana 2 częściowa lufa do modeli plastikowych i kartonowych wraz z blaszką fototrawioną z celownikiem
[Obrazek: Aber_25L02_MG34.jpg&w=315&h=253&f=jpg&q=...aee5474e66]

Lufa 0,3cala Brownningmetalowa,perforowana ,dwuczęściowa lufa do amerykańskiego Browninga
[Obrazek: Aber_browning0.3.jpg&w=340&h=256&f=jpg&q...daa09142a9]

Lufa 47mm Shinhoto Chi-Ha
Lufa 57mm Chi-Ha
Lufa 7,7mm do japońskich karabinów maszynowych

Wśród elementów fototrawionch znajdziecie między innymi:
Główki śrub krzyżakowe
[Obrazek: Aber_Cross_type_screw_heads.jpg&w=591&h=...db940b942e]
Numery i cyfry -zestawy R02 i R03 w różnych rozmiarach
[Obrazek: Aber_numbers.jpg&w=640&h=565&f=jpg&q=95&...3dad125d05]

Wkrótce będą dostępne kalkomanie Wojsko Polskie .
Na chwilę obecną zapraszam do relacji z warsztatów i testowego użycia kalek.

Dzisiaj posiadam arkusze z kalkami do:
polskich T34 z I BP ,
polskich cromwelli i shermanów firefly z IDP Gen . Maczka
oraz amerykańskiego stuarta M5A1.

Kalki są już dziś do kupienia , ale jak podkreślam jest to wersja testowa ,dlatego nie pokazuję jej w sklepie . Klienci ,którzy dokonają zakupów na kwotę conajmniej 100zł (bez koszów przesyłki) ,otrzymają kalki do 2 pojazdów ,wg własnego wskazania .Oferta jest aktualna do końca wakacji lub wyczerpania nakładu.

Jak widzicie już dziś wiele z poszukiwanych przez was dodatków jest dostępnych.
Zapraszam !

Odpowiedz
#17
Dawno nie napierałem na Kolegów reklamą, bo wiem jak to w sumie  negatywnie działa.
Teraz jednak się przypomnę, ponieważ w okresie świątecznym, do 24.12 udzielam rabatu 6% na zakupy powyżej 80zł.
W sklepie wiele nowości wśród modeli i akcesoriów, a wśród nich lufy Abera do czołgowerj wersji MG, schurtzeny do Panther A i G, błotniki z podporami, amunicja  i wiele innych. Są także dodatki dla budujących dioramy i chemia modelarska np sztuczna woda, pigmenty, nowe washe, które dziś będę dodawał.
Zapraszam!
Odpowiedz
#18
Szanowni Klienci, Koledzy!

  Od dziś do 7.04.2015 ogłaszamy Wielkanocne rabaty, które wynoszą 6% przy zamówieniu powyżej 100zł .
Rabat zwyczajowo nie obejmuje kosztów przesyłki.

Zapraszam i pozdrawiam Piotr Kubiak / Piterpanzer

[Obrazek: icon.gif]

Dear Customers, Colleagues,

We announce since today to 07/04/2015 Easter discounts, which amount to 6% on orders over 100PLN.
Discount customarily does not include shipping costs.
As regular Customers know I partially refund shipping cost, if it`s a big difference between Your and real price.
I invite You, best regards, Piotr Kubiak / Pitrepanzer
Odpowiedz
#19
Do sklepu trafiły koła nośne do T34 w wersji półpajęczyny
[Obrazek: PHA_T34_roadwheels_semispider.jpg&w=800&...10dac5a312]
koła napędowe
[Obrazek: PHA-WH-25-031.jpg&w=535&h=332&f=jpg&q=95...1a3beb2283]

i koła nośne

[Obrazek: PHA-WH-25-029.jpg&w=479&h=328&f=jpg&q=95...92c502d9dd]
oraz lampy i klaksony rosyjskie
[Obrazek: PHA-AC-25-007.jpg&w=853&h=708&f=jpg&q=95...8d38c001ea] [Obrazek: PHA-AC-25-008.jpg&w=639&h=505&f=jpg&q=95...1b235dc910]
Odpowiedz
#20
Witajcie!

Kilka wiadomości ze sklepu:
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia od dzisiaj do końca roku zapraszamy na zakupy z rabatem od 3% do 6% na nasze akcesoria żywiczne. Niezależnie od świątecznej promocji obowiązują Wasze wypracowane i stałe rabaty.

Z nowości, które pojawiły się ostatnio to koło napędowe do Pz IV (http://shop.1-25saf.com/product_info.php...ts_id=1163).
[Obrazek: th_Kolo_naped_pzIV_13.jpg]

Wprowadziliśmy do oferty pakiety dodatków z żywicy do wybranych pojazdów w ciekawych cenach. Dostępne są pakiety do T-34, IS, KW, Tygrys I, Pz.III, Pz.IV, ASU-85/PT-76 oraz "Niemiecki pakiet uniwersalny". Szczegóły tutaj: http://shop.1-25saf.com/index.php?cPath=45&language=pl

Zapraszamy!
Panzer Hobby Art
Odpowiedz
#21
Witajcie!

Z okazji pierwszej rocznicy wprowadzenia do sprzedaży akcesoriów żywicznych wyprodukowanych przez Panzer Hobby Art ogłaszamy "Happy Shopping" w czwartek, 17 grudnia 2015.

Promocja obejmuje akcesoria żywiczne z rabatem do 15% i jest ważna do wyczerpania zapasów. Aby otrzymać tę zniżkę trzeba wpisać "Happy Shopping" w komentarzu do zamówienia.

Zapraszamy!
Panzer Hobby Art
Odpowiedz
#22
Hello!
Od jakiegoś czasu oferuję pakiety z akcesoriami do modeli.
Trzon takiego pakietu stanowi połączenie kilku zestawów żywicznych dedykowanych do danego pojazdu, ale są też elementy fototrawione, czy lufy.
Cena jest tak skalkulowana by nabywca był usatysfakcjonowany.
Stali Klienci  dodatkowo utrzymują w tym przypadku swój wypracowany rabat, warunkiem jest jednak to, by być zalogowanym i by system mógł to robić automatycznie.
Wiekszość nowości w przyszłości na początku będzie dostępna tylko w pakietach.


Na chwilę obecną w sklepie uzupełniłem modele kartonowe oraz dodałem nowości wydawnicze . Doczekaliśmy się także żywicznych ogniw do shermanów w 3 odmianach produkcyjnych.
Skonfigurowaliśmy nietypowy pakiet umożliwiający zastosowanie do modelu  2S12 AGATA - P40 LONG TRACK. Jest to 14 par kół nośnych takich jak stosowane w T54/T55 oraz gąsienicy RMSH w ilości 266 ogniw.
Zapraszamy!

Dla waszej wygody skonfigurowałem także modele z przynależnością do polskich jednostek walczących w trakcie drugiej wojny światowej oraz listę wszelkich akcesoriów do zastosowania przy budowie danego modelu.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  INTERNETOWY SKLEP MODEL HOBBY -MODEL-HOBBY- 21 14,694 07-03-2023, 12:32
Ostatni post: -MODEL-HOBBY-
  Modele wycinane laserowo....gdzie kupić? Merkava 4 4,355 15-07-2016, 08:05
Ostatni post: kajym
  Sklep internetowy modele w wersji ektronicznej marlonzg 5 7,436 28-05-2015, 09:26
Ostatni post: shoki
  [N] Sklep Izmod – materiały, akcesoria modelarskie. Izmod 1 4,538 09-04-2012, 04:12
Ostatni post: Izmod
  Akcesoria do modeli - nie tylko plastikowych PanzerHobbyArt 9 9,219 28-09-2010, 05:15
Ostatni post: chinamimi
  www.harbour-hobby.com Harbour-Hobby.com 0 3,745 04-09-2010, 08:48
Ostatni post: Harbour-Hobby.com

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości