Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
katolicki (?) MODELIK , hmm...
#1
wpadłem dzisiaj do babci na obiadek po szkole i znalazłem taki oto wycinek w tygodniku "FAKTY I MITY - tygodnik nieklerykalny" w dziale humor...
co o tym sądzicie??

[Obrazek: th_mikro.jpg]


aha, piter jakbyś nie wiedział to właśnie budujesz CZOŁG :razz: :mrgreen:
Odpowiedz
#2
Fajne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted:
Odpowiedz
#3
Jeśli w tej dolnej linijce chodzi o mnie to czuję się uświadomiony :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :razz:

Normalnie Radek co ta twoja Babcia czytuje, to jakaś niekompetentna gazeta jest :razz:
Odpowiedz
#4
dla mnie głupi żart
Odpowiedz
#5
Ja wolę "ten cholerny czołg ze środka oferty" :twisted: , kiedyś się zastanawiałem dlaczego żadne wydawnictwo nie pokusiło się o wydanie modelu cerkwi czy meczetu, przecież to także bardzo ciekawe budowle :wink:
Odpowiedz
#6
Cytat:Ja wolę "ten cholerny czołg ze środka oferty" :twisted: , kiedyś się zastanawiałem dlaczego żadne wydawnictwo nie pokusiło się o wydanie modelu cerkwi czy meczetu, przecież to także bardzo ciekawe budowle :wink:
Bo to jest niepoprawne politycznie lub niepolitycznie poprawne Wink Pewnie by się zaraz odezwał ojciec Smardzyk o szambach i innych perfumeriach. Niestety podejrzewam, że i tu jesteśmy trochę jakby to powiedzieć... zaściankowi...
Odpowiedz
#7
A tak przy okazji ustosunkowując się do mojej wcześniejszej wypowiedzi to cieszył bym sie bardzo i na pewno bym go zakupił, jakby jakieś wydawnictwo pokusiło sie o model cerkwi Wasyla Błogosławionego (dla nie kumatych to ta kolorowa na Kremlu) :wink:
Odpowiedz
#8
Cytat:Niestety podejrzewam, że i tu jesteśmy trochę jakby to powiedzieć... zaściankowi...

Ty weź się chłopie nie wychylaj bo a nuż się okaże że Ojciec Dyrektor i tutaj zagląda
(choć nie wierzę by zaglądał do tego Wymysłu Szatana jakim jest Internet, chyba że po to by poznac swego wroga ;-) )... Jeszcze nałoży na Ciebie ekskomunikę, obrzuci stekiem klątw i wysle Szwadrony Moherów ;-) :mrgreen: :mrgreen:

A poważniej, myślę że większy wpływ ma tutaj nie sama polityka lecz fakt że modele budowli są delikatnie mówiąc mało popularne :-) A biorąc pod uwagę fakt że nasze hobby jest jakby na to nie patrzeć niszowe zwyczajnie nie opłaca się inwestować w cos co i tak znajdzie niewielu nabywców.

Tak sobie przypominam że w MMie przed '90 nie wydano żadnej niemieckiej maszyny... to było niepoprawne politycznie i wtedy rzeczywiście były ku temu podstawy. Cieszę się jednak że mamy już XXI wiek ;-) :-)

Pozdrawiam!!!
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#9
Cytat:Tak sobie przypominam że w MMie przed '90 nie wydano żadnej niemieckiej maszyny...

Był NRD-owski kuter (chyba Confusedmile: ) :mrgreen: :mrgreen:
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
#10
nie wiem co to wydawnictwo ma do tych "modeli". Jak ktos bedzie chciał mieć w domu kosciół to niech ma nikt nikomu nie moze tego zabronić.
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwycięstwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"
Krytykować może każdy głupiec. I wielu z nich tak robi.
Odpowiedz
#11
Cytat:chciał mieć w domu kosciół

Bizon, autorowi chodziło o "Kościół" a nie "kościół"... :wink:
Przerzuciłem sobie te gazete i ona nie jest raczej anty-modelarska, bardziej bym rzekl: anty-Rydzykowa... :mrgreen:
Odpowiedz
#12
Cytat:wpadłem dzisiaj do babci na obiadek po szkole i znalazłem taki oto wycinek w tygodniku "FAKTY I MITY - tygodnik nieklerykalny" w dziale humor...
co o tym sądzicie??




aha, piter jakbyś nie wiedział to właśnie budujesz CZOŁG :razz: :mrgreen:

No proszę nie zdążyłem wstawić tego zdjęcia, mało tego nawet nie zdążyłem przeczytać całych Faktów i Mitów, a tu proszę jest jednak na tym świecie wiele uświadomionych osób.

Tak trzymać!
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Modelik jest zły Pumpa 1 2,278 04-10-2011, 09:31
Ostatni post: donmarianos

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości