Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozcja zlotu forumowiczów
#1
Siema wszystkim!

Nie wiem za bardzo, jak to zacząć... Wczoraj w nocy, gdy w Trójce leciała już dziwna "muzyka", Tofik powiedział cos takiego, że... (nie obrażać się) ... że Ceva ma ogniskową gębę :mrgreen: :razz:
I od słowa do słowa - zróbmy zlot forumowiczów!!!!!!!!!

Plan jest taki, aby w jeden z majowych lub czerwcowych weekendów zrobić spotkanie w Białymstoku. Wiecie - spotkanie modelarskie, ognisko... reszty nie muszę chyba rozjaśniać...

Dlaczego w Białymstoku? A dlaczego nie? Czegoś u nas brakuje? NIE!
Tak że Ceva pakuj małżonkę na motocykl i siup - daj przykład zcieciałym Sprudinom i reszcie!

To na razie krótka propozycja, czekam na opinie i komentarze... to znaczy na propozycje terminu i zgłoszenia :razz:
Odpowiedz
#2
No cóż... jakby to powiedzieć... DLA MNIE PASI :wink:
A tak dla informacji mogę dodać że jest pociąg relacji SZCZECIN - BIAŁYSTOK Big Grin
Żubrów ci u nas dostatek :wink: , drzewa na ognisko też zabraknąć nie powinno hehe :wink:
Chuck Norris potrafi okopać się w wodzie...

[Obrazek: sig,313269,7,1,4,1,11111101000000000000,1,___.jpeg]

[Obrazek: 181f3d86b992ab6b.png]
Odpowiedz
#3
Pikne kobity (Jestem zdania, że im dalej na wschód [Polski], tym piękniejsze babeczki - przekonajcie się sami), tanie wino... co kto lubi Big Grin
Odpowiedz
#4
jetem za!!
tylko niech to nie będzie 1 czerwca i 7,8 też odpada, reszta raczej pasuje :mrgreen:
spotkali by się w realu, pogadali i wychylyly by troszeczkę :mrgreen:
[Obrazek: wotuserbar02.jpg][/url]
Odpowiedz
#5
Cytat:Ceva ma ogniskową gębę

Ja mam ogniskową gębę :evil: :evil: Confusedmile: :grin: :mrgreen: :?: Fakt nie do pączków, ale żeby ogniskową :neutral: :?:
Cytat:Dlaczego w Białymstoku?

A dlaczego nie bliżej centrum? Może by się Sprudniowi na chatę rzucić :razz: :mrgreen: .

A może by tak przy okazji Kruszwicy coś wykręcić? Okazja niegłupia, prawda?
Odpowiedz
#6
Tutaj ja zabiorę głos. Nie odzywaliśmy się ale mamy w planach organizację takiego zlotu.

Propozycja jest taka żeby zrobić taki zlot w Kruszwicy przy okazji konkursu modelarskiego.
Orientacyjny termin to okolice maja ale dokładnie to jeszcze nie wiadomo.
Odpowiedz
#7
Ok Kolegi!
W Kruszwicy - proszę bardzo, ale my nie ustąpimy i będziemy się starali przeforsować naszą propozycję. Wszak jedna impreza nie będzie przeszkadzała drugiej! Nie chcemy robić konkurencji dla Kruszwicy! Ale imprezy na własdnym podwórku będziemy bronić do upadłego Big GrinBig GrinBig Grin

Ceva, Tofik miał na myśli to, że ... bla bla i nie wykręcaj sie Big Grin

Białystok jest lepszy niż Łódź - z całym szacunem. Ale:
1. Mamy tu lasów i miejsc ogniskowych do usioru, oraz jezior i inszych atrakcji
2. Zapewniona baza noclegowa
3. Proponujemy tez małą wycieczkę historyczną po Podlasiu - bo nie wydaje mi się, że dużo o nim wiecie... :ble:
4. Możemy bez problemu zapolować na dresa - Krzysiek proponuje wyciągnięcie Brena z Muzeum, złapanie grupy dresiarskiej i po uzbrojeniu ich w kije urzadzenie rekonstrukcji historycznej z walk na Guadalcanalu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
5. Żubr chodzi piechotą. Ile czasu dreptałby do łodzi? Miesąc? Dwa? :razz:
i Jeszcze 63 punkty, których nie chcę tu przytaczać bo jestem leniwą łajzą z połamanymi żebrami :twisted:

Rozważajcie i piszcie
Odpowiedz
#8
Arovist, zrobimy głosowanie Smile i to chyba będzie dość demokratycznie, ale wcześniej zrobimy głosowanie w jaki sposób będzie głosowanie :roll: ... oj zakręciłbym się

Każda propozycja jest fajna i dobra. Ja człowiek ugodowy Smile

Zawsze można spotkać się w Kruszwicy a potem w Białymstoku lub odwrotnie dla mnie jedna droga.
Odpowiedz
#9
Cytat:daj przykład zcieciałym Sprudinom

Arovist, jak bardzo Cie żeberka bola...? Chyba niebardzo :mrgreen: :razz:

Cytat:Może by się Sprudniowi na chatę rzucić

Ależ serdecznie zapraszam :-) Zawsze można cos wykombinować :-) Choc przyznam sie szczerze że te argumenty które przedstawił Aro i do mnie trafiają. Tutaj nie ma praktycznie lasów, więc ognisko odpada. Pozostaje koncepcja domówki ale u mnie byłoby ciasno. Chociaż,to jest kwestia do dyskusji tudież dalszych planów. ;-) więc kto wie...? ;-)
Zawsze mogę spróbowac kogos dokoptować ;-)

Co do dresów, zawsze może sie znaleźć kilku amatorów mocnych wrażeń, nawet stosunkowo niedaleko :mrgreen:

Swoja drogą, możnaby zrobic cały cykl spotkań, bądź tez ustawic sie gdzies latem.. ;-) Znam świetne miejsce ;-) Brodnica się zwie i mysle że nawet Białystok przy niej wysiada... :-P

Pozdrawiam!!!
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#10
Ty Sprudziu jeszcze mało widziałeś, ale póki więcej osób się nie wypowie to nie chcę wyciągać ciężkich dział (poważnych argumentów za kandydaturą Białegostoku). :twisted:
:razz:
Odpowiedz
#11
Wiecie, ja bym proponował coś w mojej okolicy, lasów i jezior pod dostatkiem, poza tym jak powiedział Arovist, jak najbardziej na wschód tym ładniejsze kobitki, a na pomorzu zachodnim to większość z terenów Ukrainy i Białorusi ;-).
Poza tym było by to bardziej centrum okolicznych modelarzy jak Jaroslava, Astry, wisy itp....
Odpowiedz
#12
Białystok to bardzo dobry pomysł Wink, ale w weekend majowy będę we Lwowie.
Odpowiedz
#13
Hubert, a co z noclegami?
Diller - wszystkie weekendy majowe czy tylko długi weekend?
Odpowiedz
#14
Są 3 Hotele Wink

Poza tym jak mamy zrobić ognisko, to nikt raczej nie będzie szedł spać, a jak już to sie na świeżym powietrzu można zdrzemnąć......harcerzami waście pany nie byli?
Odpowiedz
#15
Cytat:Hubert, a co z noclegami?
Diller - wszystkie weekendy majowe czy tylko długi weekend?

Jedynie długi.
Odpowiedz
#16
Jeśli nie wyjdzie ogólnoforumowe spotkanie w Białymstoku zawsze możemu zrobić regionalne Wink
Odpowiedz
#17
Nie no panowie tu nie ma co się zastanawiać, ściemniać i kombinować jak jest spotkanie to w Białym i basta... Później się pomyśli dalej, a mamy takie zajefajne miejsce na ognicho, że palcuchy cmokać inie odpuścimy. Koniec i basta.
Odpowiedz
#18
Kolega sie trochę napił i bełkocze :mrgreen:
Jednak w gruncie rzeczy sens wypowiedzi jest taki, że my tu wszyscy się z nim zgadzamy :mrgreen:
No kurka, nie dajcie się chłopaki prosić! Zapraszamy Was, ustalmy tylko termin i będzie SUPER :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#19
No dobra, to KIEDY uprzejmie zapytuję ;-) :mrgreen:

Ja czerwiec mam zapchany, maj może, nie wiem kiedy egzaminy. W lipcu praktyki więc tylko weekendy wchodzą w grę ;-)

Jakieś propozycje? Ja się w miarę możliwości dostosuję ;-)
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#20
Z opóźnieniem, ale mówię:
Z kalendarza wynika, że mamy dostępne weekendy: 25-26 kwiecień, w maju: 10-11, 17-18, 24-25, 31 maj-1 czerwiec. Czy następne weekendy czerwcowe brać pod uwagę - nie wiem.
Jeden z majowych prawdopodobnie mi wypadnie, bo jadę ze studentami na objazd - ale oczywiście żyjemy w pięknym kraju o nazwie POLSKA, więc na razie nie wiadomo nic o dacie wyjazdu (Pomorze zresztą Big Grin).

Proponuję więc, aby osoby które realnie chcą ( :twisted: ) i mogą przyjechać podawały termin, który im pasuje. Potem wybierzemy termin, który najbardziej wszystkim pasuje. No to oddaję głos i czekam :mrgreen:
Odpowiedz
#21
Halu,

Sorki za zwłokę, ślepowron czasem jestem :mrgreen:

Baaardzo chcę się z Wami zobaczyć chłopacy, tylko te terminy... :neutral:
Więc tak, pierwszy proponowany termin zapewne odpada. Drugi i trzeci także bo mam kliniki z patomorfy a to jest dwa i pół tygodnia po 200 stron w pamięć z dnia na dzień. 24-25 to chyba będzie Radom więc pozostaje 31-1. Wtedy ewentualnie lecz uzależniam to od sesji która zaczyna się pierwszego czerwca. Zostaje jeszcze pewniejsza (jak dla mnie) druga połowa czerwca bądź początek lipca... Co Wy na to?

Pozdrawiam!!!
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#22
Nikt prócz Sprudina nie chce, jak rozumiem, spotkać się... A szkoda Confusedad:

Czyżbyśmy mieli umawiać się tylko we dwóch?

Koleżanki i Koledzy, nikogo do niczego nie zmuszę. Musicie sami wiedzieć, czy chcecie przyjechać, spotkać się <tralalala> :mrgreen: , czy wolicie ... zostać u siebie :ble: .

Sprudin - mi wypadają: długi weekend oraz 10-11 maja (objazd na Mazury) i 23-26 maja (objazd na Pomorze). Szkoda, że nie pasuje Ci 17-18 maj, załapałbyś się na noc muzeów :mrgreen:

Czyli w sumie jestem skłonny do terminu 31 maj-1 czerwiec Big Grin Załapiemy się Michałku na wieczór kawalerski u naszego modelarskiego Kolegi Roberta :mrgreen: Ewentualnie jaskiś weekend czerwcowy :wink:
Odpowiedz
#23
No tylko nie dwóch! A o mnie to już kolega zapomniał? Nieładnie Big Grin
Dla mnie każdy termin pasuje oprócz długiego weekendu.
Chuck Norris potrafi okopać się w wodzie...

[Obrazek: sig,313269,7,1,4,1,11111101000000000000,1,___.jpeg]

[Obrazek: 181f3d86b992ab6b.png]
Odpowiedz
#24
Ja też się piszę.
Problem w tym, że jestem niedostępny w długi weekend, 9-11.05 bo muszę być w Wawie, 23-25.05 w Białym będę ale muszę być na uczelni :ble: i 30.05-1.06 bo ślub :!: , no i kolejny weekend też odpada :neutral:
co do pozostałych terminów to nie mam większych planów :wink:
Więc teoretycznie jest nas czterech :mrgreen:
[Obrazek: wotuserbar02.jpg][/url]
Odpowiedz
#25
Cytat:Szkoda, że nie pasuje Ci 17-18 maj

Hmmm... Aro, pomyślimy jeszcze. W tej chwili wiem że będę miał mnóstwo na łbie, ale może uda mi się coś poprzesuwać, poodrabiać czy coś w tym stylu ;-) Odezwę się jak tylko coś będe wiedział :-) aczkolwiek nic nie obiecuje.

Pozdrawiam!!!
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości