Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Relacja/Galeria] Brewster Bufallo Mk. I - Kartonowa Kolekcja
#76
Wojtku - Gratuluję następnego pięknie wykonanego modelu, ale to u Ciebie to jest już normalne. To teraz może coś na kołach lub gąsienicach?

Pozdrawiam Janek
Odpowiedz
#77
Wojtek, jak zwykle model świetny! Imponuje mi Twoje wykonanie. Gratki i nie ma co więcej tutaj chrzanić głupot. :milbravo:
Odpowiedz
#78
Dziękuję Panowie za przychylne przyjęcie mojej pracy.

Miało dzisiaj nastąpić rozpoczęcie mojej relacji i rozstrzygnięcie Krzyśkowego konkursu, niestety nastąpi tylko to drugie Confusedad: .

Zwycięzcą który najszybciej i do tego celnie oddał strzał typując model samolotu Savoia Marchetti SM-79 został El-paw :grin: .
Wkrótce zostanie z Tobą nawiązany kontakt.

Powodem niezamieszczenia relacji jest mój błąd w rozszyfrowaniu ( nie do końca jednoznacznych ) zawartych w instrukcji informacji na temat grubości tektury zastosowanej do podklejania elementów szkieletu. Ja zastosowałem tekturę o grubości 0,5 mm ( tak mi się wydawało że będzie dobrze po analizie elementów szkieletu ), a trzeba było zastosować 1 mm ( jak zresztą potwierdził wydawca, niestety byłem szybszy :evil: ). W wyniku tego nastąpiły niedokładności w pasowaniu elementów szkieletu kadłuba i po próbie ich zniwelowania nastąpiło zepsucie modelu :evil: .
W związku z tym że nie dysponuję w chwili obecnej drugim egzemplarzem wycinanki muszę odwlec rozpoczęcie relacji przynajmniej do czerwca kiedy to mam nadzieję będę mógł nabyć kolejny egzemplarz. Zamierzam podejść do tematu jeszcze raz, ale zanim to nastąpi postaram się wystartować z tematem zastępczym ( mam nadzieję że nie mniej interesującym co Savoia ).
Za zamieszanie serdecznie przepraszam :oops: .
Odpowiedz
#79
Cytat:Dziękuję Panowie za przychylne przyjęcie mojej pracy.

Czekaj, czekaj jeszcze ode mnie przyjmij wyrazy uznania Smile. Model Oki prezentuję się super.

A odnosnie Sm 79 - służę pomocą, oczywiście jak jesteś zainteresowany daj znać .
[b]
Panie strzeż mnie przed przyjaciólmi - z wrogami poradzę sobie sam.

Cudze chwalicie, swego nie znacie ....
Odpowiedz
#80
A ode mnie to co :mrgreen: też musisz przyjąć wyrazy uznania, GRATULACJE piękny model :!:
Odpowiedz
#81
Mnie rónież się podoba :grin:
[Obrazek: luft-userbar.png]
Odpowiedz
#82
Cześć

Ze swojej strony chciałem na maxa pogratulować ukończenia świetnego modelu oraz całej relacji.

Zbierałem się już jakiś czas żeby to napisać, więc wykorzystam teraz sytuację Smile. Śledzę Twoje relacje z ogromnym zainteresowaniem od samego początku jak zawsze charakteryzują się durzą przejrzystością świetnymi zdjęciami i niesamowitym tempem. Osobiście dla mnie jest to naprawdę kosmiczna szybkość, której mogę tylko pozazdrościć Smile najważniejsze w tym jest to, że modele, które wychodzą z pod Twojej ręki stoją naprawdę na wysokim poziomie. W moim odczuciu, jeżeli mogę to oceniać poczyniłeś durze postępy w walce z papierem i śmiało możesz brać się za grubsze tematy z top listy modeli kartonowych, czego sobie życzę Smile.
Podsumowując durzy rozwój modelarski, świetne relacje, bardzo systematyczne przedstawianie postępów prac poparte świetnymi zdjęciami, durzy potencjał rozwojowy na przyszłość.

Żeby nie było, że to tylko suche słowa to przyznam się, że zainspirowałeś mnie pewnym modelem i jego wykonaniem, więc postanowiłem się z nim zmierzyć i zobaczyć na ile uda mi się osiągnąć efekt, jaki Ty uzyskałeś ….zobaczymy czy papier mnie pokona ;-).

Jeszcze jedno w sprawie wypadku z glutem i plamek … myślę, że bez problemu możesz zamienić te plamki na odpryski farby dodając je delikatnie tu i ówdzie a potem pryskając jeszcze raz matem. Nie wiem jak to miałoby się do rzeczywistości, ale wiem, że bez problemu poradziłbyś sobie z tym.

Ostatnia sprawa jestem za chwaleniem w relacjach, jeśli są do tego podstawy …a tu są …takie jest moje prywatne zdanie.

Pozdrawiam i czekam na pocięcie kolejnych tematów.
Odpowiedz
#83
No nie wiem co napisać aby się nie powtarzać , serdecznie dziękuję za świetną relację szczegółowo ukazującą tajniki budowy Buffalka no i gratuluję pięknego modelu .
I czekam niecierpliwie na "temat zastępczy"
Pozdrawiam Tomasz.
Odpowiedz
#84
model jest świetny, nie szkoda słów na takie piękności! czekam na następny i gratuluje zwycięzcy!!
"zniknęli już idole, bohaterowie zeszłych wojen. Odeszli z pamięci ludzi, ich sławę zabrało morze."
Odpowiedz
#85
Co tu dużo pisać, piękny model, pięknego samolotu(jak dla mnie :wink: ).

Czekam na kolejną Twoją relacje, w każdej dowiaduje się czegoś nowego(pewnie nie tylko ja).
Odpowiedz
#86
Osobiście to sylwetka tego samolotu niezbyt mi się podoba, nawet powiedziałbym że jest brzydka. Ale to tylko takie moje prywatne spostrzeżenie, ludziom którzy interesują się lotnictwem widać że wręcz przeciwnie przypadł do gustu. Ale nie o tym mowa być powinna. Wykonanie na najwyższym poziomie, prawie nie widać że to z kawałków jest zrobione, wielkie brawa się należą. W dalszym ciągu jesteś dla mnie Miszczem i już nim pozostaniesz na wieki. Amen. Pozdrawiam serdecznie.
Czołgista!
Odpowiedz
#87
Cytat:Osobiście to sylwetka tego samolotu niezbyt mi się podoba, nawet powiedziałbym że jest brzydka.

He he a mnie podobają sie takie paskudy Smile i nietypowe konstrukcje szkoda tylko że jest ich tak mało opracowanych Smile.

Sorry Wojtku za takie przemyślenia w Twojej relacji.
[b]
Panie strzeż mnie przed przyjaciólmi - z wrogami poradzę sobie sam.

Cudze chwalicie, swego nie znacie ....
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Relacja] Messerschmitt Bf 109E-4 [Kartonowy Arsenał 2/2007] cloudwalker 29 16,334 31-01-2022, 07:55
Ostatni post: Karas
  [G] Lublin R-XIII D (Kartonowa Kolekcja Nr 36, 3-4/2020) stachooo 12 3,737 04-01-2022, 08:08
Ostatni post: Lesio73
  RMS TITANIC -Mały Modelarz, Relacja z budowy. Peno 6 4,139 14-08-2021, 09:30
Ostatni post: ZbiG
  [R] Trzy pokolenia... Jedna relacja tomo11 6 3,490 14-08-2021, 10:10
Ostatni post: tomo11
  [R] Monitor rzeczny ORP "Wilno" 1:100 Kartonowa Kolekcja #8 Lesio73 39 30,392 17-04-2021, 11:44
Ostatni post: grek
  USS ESSEX w.(2014) - RELACJA Z BUDOWY Peno 4 3,522 02-04-2021, 11:24
Ostatni post: Hastur
  [Relacja/Galeria] Das Boot U-116 typ. XB Fly Model nr.16 Dziadek 27 16,246 11-01-2021, 08:36
Ostatni post: Lesio73
  [Relacja/Galeria] Das Boot U-25 typ. IA Fly Model nr.16 Dziadek 39 20,874 11-01-2021, 08:30
Ostatni post: Lesio73
  [R/G] RWD 17W (GPM 31/2018) GALERIA stachooo 49 13,242 02-01-2021, 09:52
Ostatni post: Winek
  [Relacja] Kościół w Porąbce - skala 1:100 Astra28 44 20,072 28-11-2020, 11:34
Ostatni post: Zeppelin

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości