Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
P-51 D [AH]
#1
Oto niedawno skończony przeze mnie model Mustanga, Jest to moje ulubione latadło z okresu II WW. Jest to drugi model sklejony - pierwszy z Hobby Model -wydany z Fw 190.
[Obrazek: 8b86749766bb74a9m.jpg][Obrazek: 80a7292261913207m.jpg][Obrazek: a463c725e0c9faf4m.jpg][Obrazek: 693b4b1c1f973576m.jpg]
[Obrazek: 3dbc403ea35f1bf3m.jpg]
[Obrazek: wop.png]
Odpowiedz
#2
Ha! Pierwszy!! :-D

Mówiąc szczerze jak zobaczyłem miniaturki sądziłem ze ktoś wstawił zdjęcia plastiku :lol: Ale nie, stary poczciwy karton :-D Wspaniale sie prezentuje :-) Mógłbys coś więcej o budowie skrobnać? :-) Jak retuszowałeś, czy były jakieś problemy i takie tam ;-)

Pozdrawiam!!
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#3
Nie wiem czemu :oops: wcześniej nie zauważyłem tej galerii. A model robi wrażenie, na mnie dodatkowo bo to wydanie na kredzie.

Jesteś pewny że Hobby Model wydało parę Mustang / Fw 190? Bo mnie się wydaje że to wydał Fly Model.
Odpowiedz
#4
Cytat:Jesteś pewny że Hobby Model wydało parę Mustang / Fw 190? Bo mnie się wydaje że to wydał Fly Model.
Święta racja, moja pomyłka. Niestety zarazie nie dysponuję zdjęciami ale może coś się uda zrobić ...
Niestety Zrobiłem tylko kilka zdjęć podczas budowy, tak tylko dla siebie i to tylko początkowego etapu:
[Obrazek: 0fe6e26e9162e450m.jpg][Obrazek: 244308ebc60a7c63m.jpg][Obrazek: a0c1e59487b38c92m.jpg]
[Obrazek: 092c131747b76900m.jpg][Obrazek: 0da543f0bad9b2eem.jpg][Obrazek: 4bc93f8cd1e70c46m.jpg]
Reszty niestety brak a model już sobie pięknie wisi pod sufitem ale może udałoby się zrobić dodatkowe fotki zobaczę :mrgreen: :twisted:
A co do budowy Kinik sklejał się prawie bezboleśnie choć musiał poczekać prawie rok na wykończenie bo niestety nie samymi modelami człowiek żyje!!

PS. Na tapecie mam P 47 ale już sporo zdziałałem i nie wiem czy robić relację bo nie mam zdjęć z początkowych prac, nie wiem czy pociągnę ją do końca!!!???
[Obrazek: wop.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości