Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Savoia Marchetti S.M. 79 Sparviero - Orlik
No cóż ciężko coś dodać po wszystkich achah i echach.... Mi to po takim majstersztyku z jednej strony chce się wywalić wszystko co "próbowałem" do tej pory zrobić i połamać swoje niezgrabne paluchy a z drugiej strony to jest do czego dążyć....

Cóż Ceva mistrz świata i okolic jesteś normalnie....
§ 1. Nie wiem.
§ 2. Nie znam się.
§ 3. Zarobiony jestem.
§ 4. Lub czasopisma.
Odpowiedz
Nie wiem Panowie co napisać :oops: po tych wszystkich pochwałach :?:
Słowo dziękuję to stanowczo za mało w tej sytuacji, ale na razie musi pozostać, bo nic lepszego nie wymyślę :roll: .
Cieszę się że Wam się podoba to co zrobiłem, jednak to tylko na zdjęciach tak ładnie wygląda aczkolwiek widać niedociągnięcia. Przy budowie tego modelu popełniłem wiele błędów część z nich opisałem, a resztę mogę omówić przy okazji spotkania ( jeżeli się taka nadarzy ). Po chwilach zwątpienia widok waszej radości i pochwał jest najlepszą nagrodą (oprócz widoku sklejonego modelu oczywiście ).

Pozdrawiam.

ps. A do mistrza to mi jeszcze bardzo daleko...
Odpowiedz
Cytat:Wojtku przywieź go koniecznie do Lublina to Smerf Ważniak popatrzy na to cudo w naturze.

Myślę że jeszcze inni też by chcieli go poobmacywać :twisted:
[b]
Panie strzeż mnie przed przyjaciólmi - z wrogami poradzę sobie sam.

Cudze chwalicie, swego nie znacie ....
Odpowiedz
Ja również dołączam się z GRATULACJAMI, model wykonany pięknie jak i relacja - super.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Cytat:Piterski napisał/a:
Wojtku przywieź go koniecznie do Lublina to Smerf Ważniak popatrzy na to cudo w naturze.


Myślę że jeszcze inni też by chcieli go poobmacywać :twisted:

I wtedy szydło wyjdzie z worka, a król okaże się nagi :neutral: ...

O Lublinie myślę i najbardziej mi się podoba zielony Furgon z silnikiem Holdena :mrgreen: .


ps. Nie ma ktoś wolnego miejsca na mecie w Lublinie :roll: Cool :?:
Odpowiedz
Baaardzo pienkny :mrgreen: ten samolocik, cysciutki. Gratulacje. Ozdoba kolekcji.
[Obrazek: bdb1fc6f5eca9920.png]
Odpowiedz
Gratulacje z okazji zwycięstwa człowieka nad wredną materią Smile Model wygląda bardzo super :milbravo:

[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
Odpowiedz
No to i ja coś napiszę od siebie. Model i relacja podoba mi się bardzo. perfekcyjnie wykonany model. Relacje śledziłem od początku i jestem pod wrażeniem.
Ceva to chyba pierwsza relacja na forach z budowy tego modelu.
Gratuluję pięknego modelu i pozdrawiam.
Pozdrowienia również dla drugiego bohatera relacji :wink:
Odpowiedz
Dopiero dzisiaj miałem chwilkę, żeby zajrzeć na forum. Ceva, gratuluję, piękny model Ci wyszedł, chciałbym umieć kleić tak jak Ty Big Grin.
Odpowiedz
Piękna maszyna... Czyste wykonanie, przyjmij i moje gratulacje! PDT_Armataz_01_01
[Obrazek: luft-userbar.png]
Odpowiedz
Confusedhock: Wojtku, trochę późno z tymi gratulacjami ale nie sposób przejść obok tej galerii obojętnie. Świetny model, świetne zdjęcia, a sama relacja bomba. Jak tak patrzę na gotowy modelik to też stwierdzam, że to naprawdę ładna maszyna z tego makarona. Jeszcze raz gratuluję Miszczu i serdecznie pozdrawiam!!!
Czołgista!
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [R] An-14 - Orlik - skala 1:33 messer 25 3,820 15-02-2024, 11:53
Ostatni post: mirkuch
  [R] Ścigacz rzeczny KU-30 1:100 Orlik Pablo 9 2,102 18-12-2023, 08:23
Ostatni post: Pablo
  [R + G] SE 5a /1:25 / ORLIK MARIUSZ_G 98 31,439 11-12-2023, 04:12
Ostatni post: romfolmar
Tongue ZIS-6. 1:25. Orlik, ale Litewski Prunce 65 28,102 20-09-2023, 12:15
Ostatni post: Prunce
  [R] Rosomak 1:25 Orlik Adamw28 4 2,386 09-08-2023, 01:14
Ostatni post: Adamw28
  [R] Kaplica Matki Bożej Śnieżnej 1:120 Orlik marcin1323 4 1,608 07-05-2023, 01:20
Ostatni post: żółtodziób
  IFA W50L Orlik SZAD 8 4,461 02-05-2021, 03:37
Ostatni post: SZAD
  [R] T-40 - Orlik, 1:25 bomb007 2 2,579 05-03-2021, 12:47
Ostatni post: bomb007
  Fokker F.VIIb/3m (PLL LOT) - Orlik Olek 10 5,257 12-02-2021, 07:33
Ostatni post: ZbiG
  [R/G] KTO Rosomak 1:25, Orlik kilek15 34 17,522 10-01-2021, 01:02
Ostatni post: kilek15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości